Vēdera plastiskā masāža ar iekšējo orgānu korekciju


Vēdera plastiskā masāža ar iekšējo orgānu korekciju ir unikāla limfodrenējoša masāžas metode, kas tiek pielietota šādos gadījumos:
  • kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumi - aizcietējumi, pastiprināta gāzu veidošanās, disbakterioze utt;
  • uroģenitālas sistēmas problēmas - prostatīts, smiltis nierēs vai urīnpūslī;
  • ginekoloģiskās problēmas - mēnešreižu aizkavēšanās, dismenoreja, PMS, tūskas pirms mēnešreizēm;
  • figūras korekcijas programmās - pēc grūtniecības, svara samazināšanas laikā, vēdera priekšējās sienas tonusa uzlabošanai;
  • organismu attīrošo programmu laikā, lai veicinātu toksīnu un šlakvielu izvadīšanu no tā;
  • kosmetoloģisko programmu laikā - sejas ovāla korekcijai, sejas ādas krāsas uzlabošanai, kuperozes korekcijai, anti acne programmās.

abdominal_massage.jpg

Masāžas laikā tiek aktivizēta asinscirkulācija jostas un krustu zonās, kas novērš asins sastrēgumu mazajā iegurnī, līdz ar to mazinās smaguma sajūta kājās, mazinās tūskas gan kājās, gan ap vidukli jeb tā saucamās „riepas” rajonā. Aktivizējas kuņģa un zarnu darbība, tiek veicināta vielmaiņa, organisma pašattīrīšanās mehānismi, cilvēkam ir regulāra vēdera izeja, mazinās gāzu veidošanās, pastiprināti izdalās urīns.

Pēc masāžas kursa cilvēkiem noregulējas ēstgriba, vairs nav negausīgas pārēšanās kāre un nepiepildāmā vēdera sajūtas. Sievietes bieži ievēro, ka sejas āda nav pelēka vai bāla, tā kļuvusi daudz veselīgāka, mazinās izsitumi, uzlabojas arī sejas ādas tonuss un gravitācijas ietekme vairs nav tik jūtama. Jau pēc pirmās masāžas seansa cilvēki ievēro, ka vēders vairs nav tik izgāzies uz priekšu, gribas staltāk stāvēt, siksna jāpavelk par vienu caurumiņu šaurāka. Tonizējas vēdera priekšējas sienas muskuļi, kas ir svarīgi pēc grūtniecības.

Šo masāžu var pielietot arī tajos brīžos, kad svara samazināšanas laikā, svars ir apstājies un vairākas nedēļas nekustās ne no vietas. Masāžu iesaku praktiski visiem cilvēkiem, jo mēs pārāk daudz sēžam gan ofisā, gan mašīnā, gan pie datora un šis piespiedu sēdus stāvoklis neļauj kuņģim un zarnu traktam strādāt pilnvērtīgi, tad vēl pievienojas nepareiza ēšana, sadzīves ķīmija, kuras novārījumus mēs dzeram, izgarojumus elpojam utt un, protams, gadsimta problēma STRESS, uz kuru mūsu organisms reaģē nekavējoties. Bet par emocionālo spriedzi ir jau pavisam cits stāsts.

Masāžas kurss tiek pielāgots pēc individuālas shēmas, var papildus pievienot ķermeņa ietīšanas ar ēteriskajām eļļām, aļģēm, māliem u.c., ņemot vērā klienta problēmas un korekcijas programmu. Masāžas kurss 7-14-21 procedūra.

2009.gada 'Shape eksperimenta' dalībniece Inga Dābola-Freija apraksta savu pieredzi klīnikā Premium Medical:

"Sestā procedūra Premium Medical - Vēdera plastiskā masāža. Pēc 15 kg nomešanas āda uz vēdera man ļoti nepatika, bet pēc šīs procedūras āda kļuva tvirtāka acīmredzami ar katru reizi. Pirmaja reizē bija limfa drenāžas masāža, lai vispār sāktu kas strādat un cirkulēt manā ķermenī. Pēc procedūras likās, ka pa visu ķermeni var just kā cirkulē asinis, ļoti mundra sajūta. Pēc 7 reizēm sakārtojās zarnu trakta sistēma, normalizējās vielmaiņa, vēders burtiski ievilkās uz iekšu. Procedūru laikā zaudēju 3 kg. Ko vēl sieviete var vēlēties?! :)"

Lasīt SHAPE eksperimenta dalībnieces personīgās pieredzes aprakstu par veiksmīgu notievēšanu Premium Medical>>

Lasīt par klīnikas Premium Medical komplekso Veselīgas notievēšanas programmu>>

Palielināta vēdera rašanās iemesli un to korekcija

Iemesli

Palielinātam vēderam parasti nav nekā kopīga ar celulītu, bieži vien to jauc ar tauku depozītiem. Tā saucamais „alus vēderiņš” vīriešiem un „bērna vēderiņš” sievietēm rodas uzpūstas tievās zarnas dēļ, kas piepildīta ar gāzēm un nepārstrādātas barības masu. Tievajai zarnai trūkst dabīgas stimulācijas, lai tā ar enzīmu palīdzību sašķeltu barības vielas, jo tā saucamās „pīles stājas” rezultātā, diafragma elpojot spiež tikai uz tievo zarnu augšējo daļu. Vīriešiem saistaudi ir stingrāki, tāpēc neapstrādātā barība izspiež vēderu uz priekšu un tas arī kļūst neaizsniedzams diafragmai elpošanas laikā. Zarnu daļa, kas netiek darbināta, uzpūšas, rodas gāzes, lipīga vēdera izeja un citi vielmaiņas traucējumi..

Ar ko sākt?

Jāsāk ar pareizas stājas vingrinājumiem, derēs elementāra staigāšana mājas ar grāmatu uz galvas. Stimulēt tievās zarnas darbību var sākt ar regulāriem elpošanas vingrinājumiem, kurus parādīs speciālists. Vēderu jāmasē manuāli un šeit visieteicamākā ir vēdera plastiskā masāža.

Kompleksa pieeja

Kompleksai ārstēšanai pievienosim arī pieskaņotu diētu. Ja uz vēdera priekšējās sienas ir arī tauku depozīts vai celulīts, tad procedūrai pievienosim arī tauku vielmaiņu aktivizējošus līdzekļus un procedūras. Pēc grūtniecības un novecojot jāparūpējas par elastīgu saistaudu saglabāšanu.

Premium Medical ieteikumi palielināta vēdera ārstēšanai

Simptomi
Iemesls
Pazīmes
Ārstēšanas
mērķis
Āstēšana
Ārstēšanas līdzekļi
Uzpūsta tievā zarna
Nepareiza stāja,
"alus vēders"
Taukaini lipīga
vēdera izeja,
tumša, regulāra
Tievās zarnas
aktivizācija
Mehāniska vēdera
masāža
Limfas drenāžas kremi, barības vielu atlieku šķeļošas pārtika piedevas
Uzpūsta tievā zarna
un vāji saistaudi
Grūtniecības sekas,
liels gaļas patēriņš,
hormoni
Taukaini lipīga
vēdera izeja,
tumša, regulāra,
vājs ādas tonuss,
plikometrijas tests
pozitīvs
Tievās zarnas
aktivizācija un
sasitaudu nostiprināšana
Mehāniska vēdera
masāža, papildus
vakummasāža
Limfas drenāžas kremi, barības vielu atlieku šķeļošas pārtika piedevas, papildus saistaudus nostiprinoši preparāti
Uzpūsta tievā zarna,
un vāji saistaudi,
tauku depozīti uz
vēdera sienas
Grūtniecības sekas,
liels gaļas patēriņš,
hormoni, pārmērīga
pārtikas uzņemšana
Taukaini lipīga
vēdera izeja,
tumša, regulāra,
vājs ādas tonuss,
plikometrijas tests
uzrāda taukaudus
Tievās zarnas
aktivizācija un
sasitaudu nostiprināšana,
papildus tauku
vielmaiņas
aktivizācija
Mehāniska vēdera
masāža, papildus
vakummasāža,
papildus ietīšanas
un lipolīze
Limfas drenāžas kremi, barības vielu atlieku šķeļošas pārtika piedevas, papildus saistaudus nostiprinoši preparāti un tauku vielmaiņu aktivizējoši līdzekļi
Vāji saistaudi uz
vēdera sienas
Grūtniecības sekas,
liels gaļas patēriņš,
hormoni
Normāla vai
aizkavēta vēdera
izeja
Saistaudu
nostiprināšana
Intensīva masāža
Saistaudus nostiprinoši preparāti
vāji saistaudi un
tauku depozīti uz
vēdera sienas
Grūtniecības sekas,
liels gaļas patēriņš,
hormoni, pārmērīga
pārtikas uzņemšana
Normāla vai
aizkavēta vēdera
izeja, bet lipīga
un gaiša
Saistaudu
nostiprināšana
un tauku
vielmaiņas
aktivizācija
Intensīva masāža,
papildus ietīšanas
un lipolīze
Saistaudus nostiprinoši preparāti, tauku vielmaiņu aktivizējoši līdzekļi, barības vielu atlieku šķeļošas pārtika piedevas