Limfodrenējošā masāža

Masāžas laikā tiek veicināta asinsrite, limfātiskās sistēmas darbība, uzlabojas šūnu vielmaiņa, tiek veicināta audu apgāde ar skābekli, barības vielām, kā arī stimulēta vielmaiņas blakusproduktu izvadīšana no organisma.

Pēc masāžas klients jūt un redz, ka āda ir kļuvusi vingrāka, drēbes kļuvušas brīvākas, mazinājušies ķermeņa apjomi, mazinājusies tūska.

Šo masāžu veic šādos gadījumos:
  • Celulīta profilaksei un ārstēšanai;
  • Vispārējs ķermeņa audu tonusa zudums- pēc grūtniecības, svara korekcijām, diētas kļūdām;
  • Pastiprināta šķidruma uzkrāšanās audos- tūska;
  • Pelēcīga ādas krāsa, vispārējs organisma nogurums;
  • Svara samazināšanas programmās;
  • Pretnovecošanas terapijā.

Piedāvājam arī medus masāžu:

Medus masāža ir īpaša procedūra, kas apvieno silta medus masāžu ar fragmentārām kustībām pa visu ķermeni. Medus masāžas pamatā ir medus sastāvā esošo ārstniecisko vielu iekļūšana cilvēka organismā caur ādas virsējo slāni.  Iekļūstot dziļi ķermeņa virsējos audos, medus uzsūc sevī visus uzkrājušos sārņus, kā rezultātā 15 - 20 minūšu ilgas masāžas laikā caurspīdīga medus vietā uz cilvēka ķermeņa izveidojas dzeltenīgi netīri, dažreiz gandrīz pelēki pārslu formas veidojumi. Tik efektīvu pilnu ķermeņa ādas attīrīšanu nespēj veikt neviens cits ārstnieciskais vai kosmētiskais līdzeklis.  Medus masāžu veic ne tikai, lai radītu gludu un samtainu ādu, attīrītu poras, izvadītu metabolisma produktus un noņemtu lieko tauku sekrētu no ādas. Medus masāža ir arī ļoti efektīva pretcelulīta procedūra.  Tāpat fragmentārā Medus masāža ir efektīvs palīgs pēc slimošanas ar pneimoniju, kā arī osteohondrozes un artrīta ārstēšanā.

Procedūras veic klīnikas Premium Medical speciālistes >>>

Lasīt par klīnikas Premium Medical komplekso Veselīgas notievēšanas programmu>>