Triactive sejai

Triactive sejas procedūras laikā tiek veikta sejas un dekoltē masāža ar lāzera un vakuuma aparātu. Tam ir vairāki speciāli katrai zonai piemēroti uzgaļi, kas ļauj mērķtiecīgi iedarboties uz katru problēmzonu atsevišķi.Tā ir efektīva metode sejas atjaunošanai, grumbu izlīdzināšanai, sejas, kakla un dekolte ādas liftingam, kolagena veidošanās stimulācijai u.c

Klientu atsauksmes ir vislabākās, ir sievietes, kas apgalvo,ka pēc TriaActive procedūru kursa efekts ir tāds pats, kā izmantojot botulīna injekcijas. 

Lāzera stimulācija un ritmiskā vakuuma masāža aktivizē arteriālās, venozās un limfātiskās sistēmas darbību, vienlaicīgi pozitīvi iedarbojoties uz kolagēna un elastāna sintēzes procesiem, mobilizē audus. Pēc procedūrām āda atgūst krāšņumu, kļūst samtaina, gluda un starojoša. Triactive metodi pielieto pretnovecošanas programmās. Izmantojot speciālus uzgaļus, ir iespējams veikt limfodrenāžu un ādas dziļo masāžu, kas nodrošina liftingu un grumbu samazināšanos. 

TriActive procedūra sejai

TriActive sejas procedūrās izmanto lāzeri un vakuumu, kā arī kosmētiku sejas ādas attīrīšanai, sejas masku un krēmu.

Sejas procedūrās klīnikas Premium Medical kosmētiķes izmanto Sfagnum Cosmetic produktus no visā pasaulē pazīstamā Čehijas kūrorta Karlovi Vari.

 Ādas attīrīšanai pirms Triaciv procedūras tiek izmantots toniks, kura sastāvā ir kūdras dūņu un kumelīšu ekstrakti.

Apmēram 50 minūtes ilgst procedūra, izmantojot Triactive sistēmu. Lāzeris un vakuums veicina limfas atteci, tonizē gan sejas ādu, gan muskulatūru, uzlabo asinsriti, veicina toksīnu izvadi. Lāzera un vakuuma procedūru pielīdzina pat plastiskās operācijas alternatīvai, un kosmetologi uzsver tūlīt redzamo rezultātu.

Pēc lāzera un vakuuma procedūras sejai tiek uzklāta maska. Šajā procedūrā kosmētiķes izmanto Sfagnum Cosmetic dūņu vai gaišo vai melno mālu masku. Pēc Triactive procedūras āda daudz akīvāk uzņem visas māla vai dūņu maskas sastāvdaļas. Maska veicina šūnu atjaunošanās procesus, aizsargā audus no brīvajiem radikāļiem, piesātina ādu ar vitamīniem, minerālvielām, īpaši ieteicama, ja ir ilgstošs stresa stāvoklis, miega trūkums, alkohola lietošana, nesabalansēta diēta, slikta pašsajūta. Kamēr iedarbojas sejas maska, kosmētiķe palutinās jūs ar galvas vai roku masāžu.

Pēc maskas noņemšanas sejai tiek uzklāts sejas krēms, kura sastāvā ir kūdras dūņu ekstrakti. Piesātināts un mitrinošs krēms visiem ādas tipiem, tas veicina šūnu atjaunošanos, piemērots nogurušas, sausas, dehāidratētas un jūtīgas ādas kopšanail.