Modelējošas sejas masāžas

JAUNUMS!

Modelējoša sejas masāža + klasiskā procedūra sejai (90 min.) tikai 55 EUR 

Pēc 25-30 gadiem āda sāk pakāpeniski, taču neatgriezeniski novecot. Palēnināt šo procesu var dažādas kosmētiskas procedūras, tostarp efektīva modelējošā sejas masāža.
Modelējošā sejas masāža ādā paātrina vielmaiņas procesus, veicina toksīnu un liekā šķidruma izvadīšanu, kā arī stiprina sejas muskuļus. Pateicoties tam, sejas kontūra savelkas, bet sejas reljefs kļūst krietni līdzenāks.

Modelējošās sejas masāžas tehnika un iedarbība

Modelējošā sejas masāža šādu nosaukumu ieguvusi tāpēc, ka tiek veikta dziļa dekoltē, kakla un sejas muskuļu apstrāde, tādējādi palielinot sejas elastību, aktivizējot elastīna un kolagēna sintēzes procesu, kā arī apgādājot ādu ar skābekli un barības vielām. Šī masāža novērš tūsku un ielaistas slimības, pateicoties tam, ka tā iedarbojas uz dziedzeru limfātisko sistēmu ādas augšējā slānī un rada drenāžas efektu. Sejas modelēšanu veicina tas, ka masāža paaugstina sejas muskulatūras tonusu, atjauno sejas iepriekšējo ovālu un savelk „noslīdējušos” rajonus.

Modelējošās sejas masāžas process koncentrēts uz sejas muskulatūru, proti, uz muskuļiem. Tā ir pietiekami intensīva un dziļa masāža, kas iedarbojas uz sejas muskuļu sistēmu, kuras laikā jo sevišķi labi tiek nodarbināti un trenēti tie muskuļi, kas dzīves laikā vismazāk nostiepjas, tādējādi agri zaudējot tonusu. Pēc procedūras kursa atjaunojas muskuļu tonuss un seja piedzīvo liftinga efektu, piemēram, savelkas vaigi un pazūd dubultzods. Tajā pat laikā plastiskajā masāžā tiek iekļautas arī relaksējošas un maigas kustības, ar kuru palīdzību tiek atslābināti pastāvīgi saspridzinātie muskuļi, piemēram, pieres muskuļi, muskuļi ap plakstiņiem un muti.

Modelējošās sejas masāžas ieguvumi un blakusefekti

Modelējošā sejas masāža spēj novērst vairākas ādas problēmas, tostarp atjaunot sejas ovālu, paaugstināt elastību un atjaunot muskuļu tonusu. Šāda masāža palīdz apgādāt ādu ar skābekli, izvadīt toksīnus, aktivizēt ādas reģenerācijas procesus un nogludināt mīmikas grumbas. Modelējošā sejas masāža ieteicama sievietēm pēc 30 gadiem, kurām novērojama sejas tūska, dubultzods un ūdens uzkrāšanās. Procedūrai ir uzkrājoša iedarbība, tāpēc būs nepieciešams 10-12 seansu kurss.

Pie modelējošās sejas masāžas blakusefektiem pieskaitāmas ādas slimības un sejas iekaisumi, kuperoze, hipotonija, mugurkaula trūce kakla, lāpstiņu un krūškurvja rajonā. Savukārt, ja jūs esat veikuši mezoterapijas kursu, tad būtu nepieciešams nogaidīt vismaz pusgadu.

Muskuļi - mūsu sejas karkass. Modelējošā sejas masāža nodrošina to tonusu, vienlaikus atjaunojot sejas jaunību, bet ādai elastību un gludumu.

Sejas limfodrenāžas masāža

Sejas limfodrenāža ir svarīga sejas kopšanas sastāvdaļa. Manuāla limfodrenāža pastiprina sejas kopšanas procedūras efektu, jo tā stimulē limfu cirkulāciju, uzlabo vielmaiņu un nodrošina zemādas audu attīrīšanu. Limfodrenāžai piemīt modelējošs un lifinga efekts, tā likvidē tūsku, paaugstina muskuļu tonusu un uzlabo sejas ādas krāsu. Viens no šīs tehnikas svarīgākajiem ieguvumiem ir atslābināšanās. Spiedienu ritmiskums un vieglums, kas raksturīgs šai tehnikai, nodrošina relaksāciju ne tikai sejai, bet visam ķermenim. Šī tiek rekomendēta kā pamata tehnika, lai atjaunotos pēc plastiskajām operācijām.

Sejas vielmaiņas atjaunošanas masāža

Vielmaiņas atjaunošanas masāžas mērķis ir cīnīties ar vielmaiņas traucējumiem šūnu līmenī, ko izraisa toksīnu uzkrāšanās starpmezglu audos, kas parasti netiek ietekmēti klasiskās sejas masāžas laikā. Šī masāža nodrošina efektīvāku toksīnu izvadīšanu un ādas audu kvalitātes uzlabošanu. Ar masāžas palīdzību tiek nodrošināts izteikts liftinga efekts, kas jūtams jau pēc pirmās procedūras.

Sejas masāžas veic mūsu kosmētiķe Marina Tkačenko