Mezoterapija sejai, mezokokteiļi

JAUNUMS! Luminera Crystalys – gudrs ceļš uz jaunību!

Kalcija hidroksiapatīta gēla filleris sejas ovāla korekcijai, vaigu apjomam, zoda formas uzlabošanai, deguna korekcijai, nazolabiālās rievas un citu dziļu sejas krunciņu  izlīdzināšanai, roku ādas atjaunināšanai.

 Luminera Crystalys rasturo divkārša darbība. Ievadot sejas ādā, atjauno zudušo sejas apjomu un uzlabo ovāla kontūras. Ievadot roku ādā, atjauno veselīgas ādas tonusu un jaunību.

Preparātu raksturo divkārša iedarbība:

  • Tūlītējs efekts - gēls piepilda krunciņas, izlīdzinot ādu un atjaunojot sejas ovāla apjomu.
  • Ilgstošs efekts - kalcija mikrosfēras rada labvēlīgu vidi ādas šūnām - fibroblastiem, tie savairojas un ģenerē arvien jaunas kolagēna škiedras, nodrošinot noturīgu estētisko rezultātu.

2 līdz 3 mēnešu laikā gēls tiek pilnībā reabsorbēts un aizvietots ar kolagēnu, kas nodrošina ilgstošu produkta noturību.

Mezoterapija ir ādas struktūru atjaunojoša procedūra, kas visaptveroši  un bioloģiski iedarbojas uz ādas novecošanās procesiem un to izraisītājiem, kā arī aizkavē grumbu veidošanos. Tā ir mikroinjekcijas ādā no 0,5 mm līdz 13 mm dziļumā, izmantojot allopātiskas (tradicionālas), homeopātiskas un bioloģiski aktīvas vielas. Šādi ādas slānī ievadītas vielas iedarbojas daudz efektīgāk nekā kosmētiskie līdzekļi, ko izmanto ādas kopšanā. 

Mezoterapiju izmanto, lai novērstu mitruma zudumu ādā, ādas blāvumu, atslābumu, elastības un tonusa zudumu, mazinātu pārmērīgas saules iedarbības sekas. 

Izmantojamie preparāti tiek izvēlēti individuāli, ņemot vērā katra klienta ādas īpašības un risināmo problēmu. Injekcijas tiek veiktas ar ļoti smalkām adatiņām visās sejas zonās. Šīs injekcijas ir pilnīgi drošas, nerada nekādas komplikācijas vai blaknes. Mezoterapijai ir daudz priekšrocību: preparāti tiek ievadīti mazās devās tieši problēmzonā, neietekmējot organismu kopumā, rezultāti ir efektīvi un ilglaicīgi, tā ir mazsāpīga metode, un procedūra tiek veikta ambulatoros apstākļos, kā arī tā ir ideāli apvienojama ar citām mūsdienu estētiskās medicīnas metodēm.

Ādai novecojot, krēmi un sejas maskas arvien mazāk dod vēlamo efektu, jo šie līdzekļi nespēj iekļūt ādas dziļākajos slāņos. Ar mezoterapijas palīdzību āda daudz pilnīgāk tiek apgādāta ar vitamīniem, aminoskābēm, antioksidantiem, fermentiem un citām bioloģiski aktīvām vielām, kas veicina elastīna un kolagēna veidošanos, tādējādi uzlabojot ādu no iekšpuses, padarot to svaigu, uzlabojot ādas krāsu un elastību.

Sejas atjaunināšanai visbiežāk izmanto individuāli kombinētus mezokokteiļus, kuru sastāvā ir ādas struktūru uzlabojošo vielu komplekss.

Mezoterapiju ieteicams izvēlēties:

  • sejas, kakla, dekoltē zonas ādas atjaunināšanai;
  • sejas krāsas uzlabošanai;
  • sejas ovāla veidošanai;
  • cīņai ar dubultzodu;
  • deguna – lūpu zonas rievu un grumbu samazināšanai vai novēršanai;
  • ādas novecošanās profilaksei un ārstēšanai;
  • pigmentācijas novēršanai.

 Vairāk par pretnovecošanās mezoterapiju

Ādas novecošanos ietekmē vecums, saules iedarbība, smēķēšana un organizsma hormonālās izmaiņas. Šo faktoru dēļ āda kļūst plānāka, zaudē elastību, un spēju noturēt mitrumu. Ik desmit dzīves gadu laikā dermā esošās hialuronskābes daudzums samazinās vidēji par 6 %, elastīna un kolagēna šķiedru noārdīšanās un proteīnu pārstrukturēšanās ietekmē ādas tvirtumu un elastību. Tā rezultātā veidojas grumbas.

Mezoterapijā tiek izmantots NCTF® revitalizējošs šķīdums, ko veido hialuronskābe un 55 barojošas aktīvās sastāvdaļas – vitamīni, aminoskābes, koenzīmi, minerālvielas, nukleīnskābju bāzes un antioksidanti. Šis „kokteilis” sekmē ādas skaistuma profilaksi un novērš novecošanās izraisīto ādas tvirtuma zudumu. Procedūras laikā ievadītā hilauronskābe kompensē dabisko hilauronskābes zudumu un atjauno ādas blīvumu, jo ļauj piesaistīt 30 reižu vairāk ūdens, nekā ir tās tilpums. Papildus tā nodrošina ādas atjaunošanu, veicina šūnu vairošanos un regulē ādas mikrocirkulāciju.

Terapijas laikā ar ļoti smalku adatu ādas virskārtā grumbās injicē nelielu barojošā un revitalizējošā kompleksa NCTF® daudzumu. Lai iegūtu ievērojami atjaunotu ādu, nepieciešams vismaz piecu procedūru kurss, lai gan ādas mirdzuma un mitrināšanas uzlabojumu varēs novērot jau pēc pirmās procedūras.

Pirmo grumbu un novecošanās profilaksei piemērots piecu procedūru kurss sešu mēnešu laikā, pēc tam terapeitiskās iedarbības uzturēšanai – viena procedūra ik pa sešiem mēnešiem.

Novecošanās pazīmju novēršanai un ādas uzturēšanai labā stāvoklī izmanto piecu procedūru kursu trīs mēnešu periodā, pēc tam terapeitiskā iedarbība tiek uzturēta ar vienu procedūru ik pēc trim mēnešiem.

Mūsu klīnikā piedāvāsim uzņēmuma Laboratoires FILORGA izstrādātos pretnovecošanās mezoterapijas preparātus, kam veikti visas nepieciešamās klīniskās pārbaudes, saņemot tā saukto CE marķējumu, tas ir tiešs apliecinājums šo produktu kvalitātei un drošībai. Turklāt FILORGA ir mezoterapijas preparātu līderis pasaulē, kas šo produktu attīstībā veiksmīgi strādā jau 30 gadus, uzkrājot nozīmīgu zinātnisko un klīnisko informāciju.

Vai procedūra ir sāpīga?

Pretnovecošanās mezoterapijas procedūras ir gandrīz nesāpīgas, jo procedūrā izmantotās adatas ir ļoti īsas un smalkas. Tomēr, lai atvieglotu diskomfortu, varam piedāvāt klientiem arī vieglu anestēziju.

Cik ilgu laiku pēc procedūras iespējams atsākt sabiedrisko dzīvi?

Procedūra var radīt nelielu apsārtumu, bet tas izzūd ļoti ātri – 30 minūšu līdz stundas laikā atkarībā no klienta ādas individuālā jutīguma. Līdz ar to klients pēc procedūras var atgriezties sabiedriskajā dzīvē praktiski nekavējoties.

Vai procedūra ir izmantojama visiem klientiem?

Kontrindikācijas ir saistītas ar hialuronskābi. Sevišķi tas attiecas uz cilvēkiem, ar autoimūnām saslimšanām, alerģiju vai palielinātu jutīgumu pret hialuronskābi, imunoterapijas procedūrām, infekcijām, iekaisumiem tajās ķermeņa zonās, kurās tiek veiktas injekcijas, grūtniecību un bērna barošanu ar krūti.

Pirmajā tikšanās reizē ar ārstu klients tiek izjautāts par savu medicīnisko un kosmētisko procedūru vēsturi, lai veiktu diagnozticēšanu un ieteiktu konkrētajam klientam visatbilstošāko risinājumu.

Būtiski atzīmēt, ka mezoterapijas izcilās bioloģiskās saderības dēļ to var veikt gan vienu pašu, gan kombinēta ar citām medicīniski estētiskām procedūrām – pīlingu, filleriem, lāzeri un botulīna toksīna injekcijām. Kombinētā terapija palielina atsevišķo procedūru efektivitāti, sniedzot acīmredzamus un noturīgus rezultātus.

Kas vēl jāatceras pirms un pēc procedūras?

Pirms doties veikt mezoterapijas procedūru, lai izvairītos no nelabvēlīgas reakcijas, nedrīkst lietot aspirīnu vairākas dienas pirms procedūras un jāizvairās no alkohola lietošanas iepriekšējā vakarā, lai ierobežotu asinsvadu paplašināšanos.

Pēc procedūras jāizvairās no atrašanās tiešos saules staros un jālieto saules aizsargkrēms ar aizsargfaktoru (SPF) vismaz 30. Jāizvairās no krasām temperatūras svārstībām (piemēram, saunas, tvaika pirts, liela aukstuma), intensīvas fiziskās slodzes. Ieteicams lietot īpaši klienta ādai piemērotus kopšanas produktus.