Dūņu un māla maskas sejai (Karlovi Vari produkti)

Dūņu maska sejai un dekoltē zonai, gaišā māla maska sejai un dekoltē zonai

Klīnika Premium Medical ir ieguvusi ekskluzīvas tiesības izmantot un piegādāt viena no pasaulē slavenākā kūrorta Karlovi Vari (Čehijā) ārstnieciskos un kosmētiskos dūņu un māla produktus, ko piedāvā uzņēmums „Ludmila Jilkova –TORF” ar tirdzniecības marku „SFAGNUM balneo” un „SFAGNUM cosmetic”. Tādējādi klīnika Premium Medical uzsāk jaunu pakalpojumu līniju, izmantojot ekskluzīvos produktus no Karlovi Variem.


Klīnikā Premium Medical tiek izmantotas kūdras dūņas SFAGNUM balneo, kas iegūtas vistīrākajās un bioloģiski spēcīgākajās Karlovivaru ieguvēs. Visi  dūņu produkti ir sertificēti un ir 100% dabīgi, nesatur konservantus, tos izmanto labākajos Karlovivaru kūrortos ārstnieciskos, profilaktiskos un kosmētiskajos nolūkos. Šiem produktiem ir spēcīgas baktericīdas īpašības, pateicoties augstam minerālvielu, humīnvielu un citu farmakoloģiski aktīvu vielu sastāvam.

Dūņas ārstniecībā tiek izmantotas jau gadu tūkstošiem. Pateicoties to bagātīgajam bioloģiski aktīvajam sastāvam, tās labvēlīgi iedarbojas uz visu organismu:

  • pozitīvi ietekmē venozo asinsriti, mikrocirkulāciju, limfas atteci;
  • uzlabo skābekļa piegādi katrai šūnai;
  • tām ir pretsāpju un pretiekaisuma iedarbība (veicina iekaisumu uzsūkšanos);
  • aktivizē audu vielu maiņu ( metabolisma procesu);
  • stiprina imunitāti un paaugstina organisma pretošanās spējas pret negatīvo apkārtējās vides ietekmi;
  • dūņās esošie komponenti rada attīrošu pīlinga efektu, kas veicina venozo asiņu limfas atteci, kā arī sekmē audu tūskas samazināšanos, stiprina asins un limfas kapilāro tīklu, veicina atmirušo ādas šūnu nolobīšanos

Māls ir iegūts Bohēmijas rietumos (Čehija),  satur 40% kaolinīta, 35% illīta, 16% organiskās sastāvdaļas.  Bohēmijas melnais māls ir unikāls un atšķirīgs no citiem māliem, jo tas satur humīnskābes, kas padara to piemērotu ietīšanai ķermeņa detoksikācijai, tam ir antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība.

Māls attīra un sausina iekaisumus, mazliet balina ādu, izlīdzina sejas krāsu, veicina ādas attīrīšanos, cīnās ar iekaisuma procesiem un pinnēm, uzsūc šķidros un gāzveida toksīnus, mikrobus, smakas un strutas. Māls ir tiešām lielisks kaitīgo vielu absorbents, jo spēj piesaistīt toksīnus un brīvos radikāļus daudzreiz vairāk par savu svaru. Pēc māla maskas lietošanas var novērot ātru un noturīgu efektu.