TriActive - lāzera, aukstuma, vakuuma masāža

Sistēmā TriActiv ir apvienotas 3 dažādas metodes, kas pastiprina cita citas radīto efektu:

 • Lāzera stimulācija. Seši lāzera diodi aktivizē arteriālās, venozās un limfātiskās sistēmas darbību, vienlaicīgi pozitīvi iedarbojoties uz kolagēna un elastāna sintēzes procesiem;
 • Lokālā atdzesēšana. Pastiprina lāzera iedarbību – stimulē tūskas uzsūkšanos. Palielina muskuļu tonusu un ādas tvirtumu, iedarbojas limfodrenējoši, veicina ādas liftingu, šūnu barošanos un atjaunošanos, uzlabo ādas virsējo struktūru un krāsu.
 • Ritmiskā vakuuma masāža. Pastiprina limfodrenāžas efektu, mobilizē audus.

Lāzera, aukstuma, vakuuma masāža ieteicama, lai cīnītos ar:

 • šlakvielām organismā;
 • dažādas izcelsmes tūskām (lieko starpaudu šķidrumu);
 • lieko svaru;
 • pēcdzemdību strijām;
 • celulītu

TriActiv procedūras ir neatsverams atbalsts

 • veselīgas notievēšanas procesā;
 • pretnovecošanās terapijā;
 • ādas elasticitātes atjaunošanai;
 • pēcdzemdību striju likvidēšanai (visiedarbīgāk pirmajā mēnesī pēc dzemdībām);
 • antitstresa terapijā;
 • bezmiega novēršanai;
 • muskulatūras nostiprināšanai u.c.

Šī progresīvā stimulējošā saistaudu un zemādas masāža, fizioloģiski iedarbojoties, ļauj aktivizēt organisma bioloģiskos attīrīšanas mehānismus, uzlabot skābekļa piegādi audiem, veicina harmonisku saistaudu šķiedru atjaunošanu.

Izmantojot dažādus TriActiv uzgaļus, kas veidoti, ņemot vērā ķermeņa anatomiskās īpašības, var veikt procedūras gan sejai, gan ķermenim.
Šī trīskāršā iedarbība tonizē ādu, padara to elastīgāku, kā arī modelē augumu. Pēc procedūrām āda atgūst krāšņumu, kļūst samtaina, gluda un starojoša.TriActiv metodi pielieto pretnovecošanas programmās, celulīta ārstēšanā, kā arī pēc operācijām un rehabilitācijas periodā. Izmantojot speciālus uzgaļus, ir iespējams veikt limfodrenāžu un ādas dziļo masāžu, kas nodrošina liftingu un grumbu samazināšanos. TriActiv procedūras to iedarbības pastiprināšanai var kombinēt ar citām veselīgas tievēšanas procedūrām - zemūdens masāžu, ķermeņa masāžām u.c.

TriActive procedūra sejai

TriActive sejas procedūrās izmanto lāzeri un vakuumu, kā arī kosmētiku sejas ādas attīrīšanai, sejas masku un krēmu. Sejas procedūrās klīnikas Premium Medical kosmētiķes izmanto Sfagnum Cosmetic produktus no visā pasaulē pazīstamā Čehijas kūrorta Karlovi Vari.

 Ādas attīrīšanai pirms Triaciv procedūras tiek izmantots toniks, kura sastāvā ir kūdras dūņu un kumelīšu ekstrakti.

Apmēram 50 minūtes ilgst procedūra, izmantojot Triactive sistēmu. Lāzeris un vakuums veicina limfas atteci, tonizē gan sejas ādu, gan muskulatūru, uzlabo asinsriti, veicina toksīnu izvadi. Lāzera un vakuuma procedūru pielīdzina pat plastiskās operācijas alternatīvai, un kosmetologi uzsver tūlīt redzamo rezultātu.

Pēc lāzera un vakuuma procedūras sejai tiek uzklāta maska. Šajā procedūrā kosmētiķes izmanto Sfagnum Cosmetic dūņu vai gaišo vai melno mālu masku. Pēc Triactive procedūras āda daudz akīvāk uzņem visas māla vai dūņu maskas sastāvdaļas. Maska veicina šūnu atjaunošanās procesus, aizsargā audus no brīvajiem radikāļiem, piesātina ādu ar vitamīniem, minerālvielām, īpaši ieteicama, ja ir ilgstošs stresa stāvoklis, miega trūkums, alkohola lietošana, nesabalansēta diēta, slikta pašsajūta. Kamēr iedarbojas sejas maska, kosmētiķe palutinās jūs ar galvas vai roku masāžu.

Pēc maskas noņemšanas sejai tiek uzklāts sejas krēms, kura sastāvā ir kūdras dūņu ekstrakti. Piesātināts un mitrinošs krēms visiem ādas tipiem, tas veicina šūnu atjaunošanos, piemērots nogurušas, sausas, dehāidratētas un jūtīgas ādas kopšanail.

Ģirta Zelmeņa, TV3 šova „Dejo nost!” finālista, klīnikas Premium Medical simpātiju balvas ieguvēja atsauksme:
Kontrindikācijas TriActive procedūrai: Absolūtās: ādas patoloģijas, infekcijas slimības, sirds mazspēja, flebīti – tromboflebīti – flebotromboze, neoplāzijas. Relatīvās: grūtniecība, menstruācijas, vairogdziedzera patoloģijas, miega artērijas patoloģijas, ateroskleroze.

Dalību šovā vērtēju tikai pozitīvi – pirmārt, esmu ieguvis daudz jaunu draugu un paziņu, esmu ieguvis labāku fizisko formu un priecīgāku skatu uz dzīvi. Pēc šova beigām, kad fiziskā slodze nav tik liela, bija jādomā, kā noturēt iegūto rezultātu,  tādēļ atsāku dejot tautisko deju kolektīvā, par ieradumu esmu pārvērtis nodarbības sporta zālē. Ar prieku izmantoju klīnikas Premium Medical balvu – 10 seansus TriActiv procedūrai, kas dod labu tonusu visam ķermenim. Masierīte Egija katru procedūru vēl papildināja ar masāžu, izmantojot ēteriskās eļļas, tādēļ procedūra kopumā bija ļoti iedarbīga un patīkama. Premium Medical saņem arī manu simpātiju balvu, jo gan šova norises laikā, gan pēc tam, kad nācu uz procedūrām, vienmēr pārsteidza personāla patīkamā attieksme, savstarpējā sapratne, kas valdīja klīnikā. Ja attieksme ir laba un patīkama, ir prieks arī šurp atnākt. Paldies klīnikai Premium Medical par dāvanu un lielisko iespēju – 10 seansiem TriActive procedūrai.

Noderīga informācija:

Šlakvielas. Kaut arī „organisma šlakvielas” nav medicīniskais termins, tas ir iedzīvojies arī medicīniskajā praksē, un nereti to var sastapt arī zinātniskajos rakstos. Šlakvielas, pirmkārt, uzkrājās šūnās un starpšūnu telpās. Ja tās netiek izvadītas, uzkrājas organisma audos – kaulos, muskuļos un orgānos (aknās, nierēs, plaušās, zarnās u.c.) Organismam attīroties, tiek izvadīti arī šlakvielu „uzkrājumi”.

Kā tās rodas? Šlakvielas gadu gaitā neliek daudz par sevi manīt  - tās „nesāp” un it kā arī neprasa neatliekamu ārstēšanu. Bet kā jebkurš ienaidnieks tās katru brīdi var „uzsprāgt” mūsu organismā. Visi ādas slāņi, visi iekšējie orgāni, visas šķidrās substances (asins, limfa, starpšūnu šķidrums) – t.i. katra organisma šūniņa uzkrāj sevī svešās vielas, kas būtībā ir sabrukšanas produkti, kas tiek radīti paša organisma dzīves cikla rezultātā.Tam, ka šlakvielas uzkrājas, ir daudz iemeslu. Pirmkārt, tas ir ieradums daudz un garšīgi paēst, uzturs,  kas ir piesātināts ar dzīvnieku taukiem, olbaltumiem, cieti, kafija, alkohols, nikotīns un medikamenti, slikta ekoloģija, saules deficīts – tā ir tikai neliela daļa iemeslu, kas veicina šlakvielu un toksīnu uzkrāšanos. Mūsdienās vairums cilvēku dzīvo mazkustīgā ritmā. Rezultātā enerģijas daudzums, ko mēs uzņemam ar uzturu, ir daudz lielāks par iztērēto enerģiju, kā arī palēninās sabrukšanas produktu izvade caur plaušām, nierēm, ādu un zarnām.

Ko tie ar mums dara? Ap 2 kg šlakvielu mēs „nēsājam” zarnās - tas traucē zarnu trakta darbību, izraisa dažādus izsitumus uz ādas, izmaina sejas ādas krāsu, rada nepatīkamu elpu, kā arī iestājas tā saucamais „hroniskā noguruma sindroms”. Uzkrāto šlakvielu dēļ saistaudi kļūst neelastīgi, trausli, izsaucot iekaisumus muskuļos un locītavās. Asinsvadi sašaurinās un rezultātā asinis netiek pievadītas vajadzīgajā daudzumā – organisma audi cieš no skābekļa „bada”. Pēc kāda laika cilvēkam var diagnosticēt išēmiju vai artrozi. Kā? No kurienes? Visu to var izraisīt daudzu gadu garumā uzkrājušās šlakvielas.

Strijas. Strijas ir  nepievilcīgas rētas uz vēdera, krūtīm un gurniem, roku augšdelmiem u.c.Strijas rada elastīgo šķiedru bojājumi, ādas mikroskopiskie plīsumi, kas rodas ādai pastiprināti izstiepjoties un hormonālu izmaiņu dēļ. Jo ātrāk tiek uzsākta ārstēšana, jo labākus rezultātus var sasniegt. Visbiežāk izplatītā problēma ir pēcdzemdību strijas. TriActive sistēma ir mūsdienīga tehnoloģija, kas palīdz samazināt esošās strijas. Pateicoties lāzera iedarbībai, tiek aktivizēti kolagēna un elastāna sintēzes procesi – āda izlīdzinās, kļūst tvirtāka. Vakuuma masāža pastiprina limfodrenāžas efektu – uzlabojas ādas asinsapgāde. Lokālā atdzesēšana palielina muskuļu tonusu un ādas elasticitāti.

Kolagēns un elastīns. Nosaukums kolagēns ir cēlies no grieķu valodas: colla –līme un genos – radīt. „Līmi radošais” - šis definējums atspoguļo kolagēna funkciju. Kolagēns ir olbaltumviela, kas „salīmē” un „savieno” šūnu elementus, kā rezultātā rodas audi un orgāni. Kolagēns ir svarīgākā organisma olbaltumviela – tas sastāda 30% no visiem olbaltumiem cilvēka organismā un 70% ādas olbaltumu masas! Kolagēna šķiedras ir plastiskas un izturīgas, bet nav elastīgas. Tāpēc kopā ar elastīna olbaltuma šķiedrām, kuras ir izturīgas un elastīgas, izpilda ādas karkasa funkcijas un piešķir ādai tvirtumu un elastību.Bērniem un jauniem cilvēkiem šis karkass ir ideālā stāvoklī un kolagēna šķiedras pastāvīgi atjaunojas. Bet ar vecumu, bieži jau pēc 25 gadiem, šūnu aktivitāte samazinās un spēja aizvietot novecojušās šķiedras ar jaunām palēninās. Rezultātā kolagēns perforējas, āda zaudē elastību, nokarājās, sāk veidoties grumbas. Ādas mitrums samazinās. Izpaužot emocijas – smaidot, raucot pieri, piemiedzot acis, mēs sasprindzinām sejas muskuļus un, diemžēl, papildus bojājam kolagēna šķiedras.

Limfodrenāža. Limfodrenāža ir liekā šķidruma izvadīšana no organisma. Pareizāk sakot, šķidruma izvadīšana no starpšūnu telpas, kur tai ir tieksme aizturēties un tas noved līdz dažādiem patoloģiskiem stāvokļiem. Kā zināms, cilvēka organisms 80% sastāv no ūdens. Ūdens atrodas gan šūnās, gan arī starp tām – šūnas „peld” starpšūnu šķidrumā. Pateicoties tam, organismā ir iespējami vielmaiņas procesi. Ja šūnu barošanās notiek ar asinīm, tad šlakvielas tiek izvadītas ar limfātisko sistēmu. Limfa ir organisma „kanalizācija”. Cilvēkam novecojot, limfa pa kapilāriem plūst lēnāk un lēnāk, jo asinsvadu tonuss samazinās, ka arī samazinās cilvēka muskulatūras aktivitāte – tas arī noved līdz limfas cirkulācijas palēnināšanai. Limfodrenāžas procedūra nodrošina visa organisma šķidruma vienmērīgāku sadali un tās daļēju izvadīšanu, izmainot ķermeņa kontūras. Limfodrenāža veicina:

 • vielmaiņas aktivizēšanu šūnās un audos;
 • limfrites un asinsrites uzlabošanu;
 • svara samazināšanu, figūras korekciju;
 • dažādu tūsku uzsūkšanos;
 • audu tonusa un elastības palielināšanu;
 • šķidruma balansa atjaunošanos;
 • ķermeņa apjomu samazināšanu;
 • ādas tonusa un elastības atjaunošanos;
 • celulīta ārstēšanu.

Ārstēšana ir efektīva, droša un nav nepieciešamas ķirurģiskās iejaukšanās.

Limfodrenāžas pozitīvais efekts ir jūtams uzreiz. To nevajag gaidīt mēnešiem ilgi. Jau pēc pirmās procedūras parādās vieglums kājās, enerģijas pieplūdums, uzlabojas garastāvoklis. Ar laiku samazinās tūska, izlīdzinās „apelsīnu miziņa”, izlīdzinās ādas krāsa, samazinās ķermeņa svars un apjoms.

Audu mobilizācija. Pateicoties Triactiv procedūras ritmiskajām svārstībām, kas mobilizē audus, kolagēna un elastīna šķiedras iegūst normālu nostiepumu. Tiek novērots arī pozitīvs efekts uz venozām un limfātiskām struktūrām, kas pastiprina drenāžas efektu.

Lasīt SHAPE eksperimenta dalībnieces personīgās pieredzes aprakstu par veiksmīgu notievēšanu Premium Medical>>