Skulpturējošā masāža slaidam augumam

Premium Medical speciālisti uzņēmas skulptoru lomu, piedāvājot saviem klientiem dabisku, vieglu un izbaudāmu paņēmienu figūras korekcijai – skulpturējošo masāžu. Tā dziļi iedarbojas uz organismu, mazinot ķermeņa apkārtmērus un atbrīvojot to no celulīta, labvēlīgi ietekmējot ādas veselību. Jau pēc dažiem seansiem Jūs pamanīsiet, ka āda kļūst tvirtāka un elastīgāka, ķermeņa tūskas mazinās, vielmaiņa paātrinās, kam seko ķermena svara samazināšanās.

Skulpturējošās masāžas tehnika ir balstīta uz liekā šķidruma un toksīnu izvadi no organisma, paātrinot limfas atteci no problēmzonām (gurni, vēders, sēžamvieta) lielo limfmezglu virzienā, uzlabojot ādas mikrocirkulāciju un audu apgādi ar skābekli un barojošām vielām, tādējādi ārstējot celulītu. Masāžai ir kompleksa  iedarbība – tiek uzlabots arī muskulatūras tonuss, zud tūskas, rodas viegluma, enerģijas un sava skaistuma sajūta.

Skulpturējošās masāžas seansa laikā visas kustības tiek veiktas no perifērijas uz augšu atbilstoši limfātiskās sistēmas anatomijai. Šis masāžas veids nav domāts pilnai relaksācijai, iedarbība ir vērsta uz efektīvu starpšūnu šķidruma izvadīšanu un tauku šķelšanu. Neskatoties uz minimālu sāpju sajūtu, tā pozitīvi ietekmē nervu sistēmu un atbrīvo no noguruma.

Labākam rezultātam ir ieteicams iziet pilnu kursu no 10-15 seansiem, veicot masāžu 2-3 reizes nedēļā. Masāžas iedarbība pastiprinās arī noteiktajās mēness fāzēs. Efekts saglabājas viena gada laikā vai pat krietni ilgāk, jā tiek ievērota pareiza diēta un dzīvesveids.

Izteikts liftinga efekts padara skulpturējošo masāžu par izdevīgu un dabisku alternatīvu plastiskajai ķirurģijai.