Ķermeņa ietīšana

Ķermeņa ietīšanas procedūras ar Karlovi Vari produktiem – dūņām, māliem, sāli

Klīnika Premium Medical ir ieguvusi ekskluzīvas tiesības izmantot un piegādāt viena no pasaulē slavenākā kūrorta Karlovi Vari (Čehijā) ārstnieciskos un kosmētiskos dūņu un māla produktus, ko piedāvā uzņēmums „Ludmila Jilkova –TORF” ar tirdzniecības marku „SFAGNUM balneo” un „SFAGNUM cosmetic”. Tādējādi klīnika Premium Medical uzsāk jaunu pakalpojumu līniju, izmantojot ekskluzīvos produktus no Karlovi Variem.

  • Ietīšana ar melno mālu.

    Iegūts Bohēmijas rietumos (Čehija),  satur 40% kaolinīta, 35% illīta, 16% organiskās sastāvdaļas.  Bohēmijas melnais māls ir unikāls un atšķirīgs no citiem māliem, jo tas satur humīnskābes, kas padara to piemērotu ietīšanai ķermeņa detoksikācijai, tam ir antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība.

  • Ietīšana ar kūdras dūņām.

    Pateicoties to bagātīgajam bioloģiski aktīvajam sastāvam, tās labvēlīgi iedarbojas uz visu organismu. Par dūņu terapiju lasīt vairāk>>
  • Ietīšana ar magnija sāli.

    Magnija sālij, pateicoties tās īpašajam sastāvam, piemīt izteiktas ārstnieciskas īpašības, un sāls terapija ir lielisks atbalsts daudzu slimību ārstēšanā. Lasīt vairāk>>

Procedūras ilgums 50 min. (ietilpst ietīšana, duša, izmantojot kūdras dūņu dušas želeju, kūdras dūņu krēma uzklāšana ķermenim)

Ķermeņa ietīšanas procedūra piedāvā dabīgus pīlingus, radot attīrošās procedūras, kas nodrošina:

• šlaku un toksīnu izvadi;
• asinsrites un limfas atteces uzlabošanos;
• ādas barošanu ar minerālvielām;
• organisma tonizēšanu;
• celulīta simptomu mazināšanos
• veicina locītavu un muskuļu spriedzes samazināšanos;
• veicina sāpju sajūtas mazināšanos.

Procedūra sākas ar detoksicējošu pīlingu, pēc tam tiek veikta ietīšana kājām visā to garumā, vēderam un muguras lejasdaļai. Papildus procedūras laikā notiek sejas masāža.
Procedūra ir kā dziļi attīrošs pīlings, kas ir pirmais solis uz atveseļošanos un ieņem svarīgu vietu ārstēšanās procesā. Ķermeņa ietīšana radīs labsajūtu, tā ir ieteicama hroniska noguruma mazināšanai, pēc lielas fiziskas slodzes, nervu sistēmas nomierināšanai pēc stresa, vielmaiņas uzlabošanai un notievēšanai.

Ietīšanas procedūra nav ieteicama grūtniecēm, cilvēkiem, kas ir jūtīgi pret jodu un kam ir problēmas ar vairogdziedzeri.

Lasīt par klīnikas Premium Medical komplekso Veselīgas notievēšanas programmu>>

Uzmanību! Tikai klīnikā Premium Medical ir iespējams veikt kombinēto procedūru: zemūdens masāža + ietīšana. Veicot iepriekš zemūdens masāžu tiek būtiski pastiprināts ietīšanas efekts. Zemūdens masāžai ir ieteicams pievienot aromterapijas piedevu. Informāciju par aromavannām klīnikā vairāk lasiet šeit>>