Procedūras ķermenim

fiz_med.jpgVai esi kādreiz iedomājusies, ka līdzās talantam, uzņēmībai un zināšanām Tavu panākumu atslēga ir arī Tavs starojošais izskats? Tev ir taisnība! Taču zelta atslēdziņa noslēpta vēl dziļāk — pievilcīga āriene un neizsīkstoša enerģija nav iedomājamas bez labas veselības. Protams, Tu jūties labi tad, kad labi izskaties, bet vēl pareizāk būtu teikt — ja Tu labi jūties, tātad arī izskaties lieliski. Secinājums? Rūpējoties par savu veselību, Tu nodrošini sev iespēju dot, gūt un sasniegt vairāk —  gan privātajā, gan arī profesionālajā dzīvē!

JAUNUMS! 

Rūpējoties par klientu labsajūtu, Premium Medical klīnikas pakalpojumu klāsts papildināts ar sporta, Čampi galvas, Taizemes pēdu un Lomi-Lomi masāžām. 

Sporta masāža ir dziļa muskuļu masāža, kas vērsta uz audu iesildīšanu, stiepšanu un pasīvajām kustībām locītavās, galvenokārt, muguru un kājām. Masāža palīdz muskulatūru gan sagatavot fiziskajai slodzei, gan atgūt spēkus un enerģiju pēc aktivitātes. Sporta masāža piemērota cilvēkiem, kuri nodarbojas ar sportu un/vai arī tiem, kam ir būtiski  atjaunot spēkus pēc nogurdinošas darba dienas. Tiešās mehāniskās masāžas iedarbība uz organismu izpaužas kā muskuļu spriedzes mazināšana, normāla muskuļu garuma atjaunošana, dzīslu, saišu un zemādas saistaudu elastīguma uzlabošana, temperatūras palielināšana berzēšanas ietekmē, asinsrites un limfas atteces paātrināšana, vielmaiņas uzlabošana ādā, muskuļos un locītavās.

Procedūras ilgums – 1 h

Cena – 45 EUR

Čampi galvas masāža ir sena galvas un kakla enerģētisko punktu masāža, tostarp arī ajūrvēdas masāžas elements. Masāža tiek veikta pa noteiktām enerģētiskām līnijām. Jau masāžas laikā klients jūt lielu atslābumu un relaksāciju. Masāža ieteicama galvas sāpju, muskuļu saspringuma, sprandas un plecu sāpju gadījumos. Procedūra labi ārstē arī deguna blakusdobuma iekaisumus un uzlabo asins un limfas cirkulāciju. Tās laikā tiek masēti pleci līdz lāpstiņām, kakls, galva un seja. Masāža notiek vairāk ar pirkstiem, iedarbojoties uz  konkrētām līnijām un punktiem, ņemot vērā katra klienta individuālās vajadzības.

Masāža tiek veikta klientam atrodoties sēdus stāvoklī.

Procedūras ilgums – 50 minūtes

Cena – 30 EUR

Taizemes pēdu masāžai ir vairāk nekā 3000 gadu sena vēsture, un tās pirmsākumi ir meklējami Ķīnā. Tā kā uz pēdām atrodas punkti, kas atbild par visiem ķermeņa orgāniem, iedarbojoties uz tiem, mierīgi un efektīvi tiek ietekmēts viss organisms. Masētas tiek pēdas un kājas līdz celim. Masāža tiek veikta ar koka irbulīti un roku pirkstiem. Taizemes pēdu masāžas laikā klients pilnīgi atslābinās, izjūt fizisko un emocionālo komfortu, notiek visu iekšējo orgānu funkciju stimulācija.

Procedūras ilgums (pēdas un apakšstilbi) – 30 minūtes

Cena – 30 EUR

Procedūras ilgums (pēdas un kājas visā garumā) – 1h

Cena – 40 EUR

Lomi- Lomi ir sena masāža, kas nāk no Havaju salām un tulkojumā nozīmē "kaķa samtainās ķepas maigais pieskāriens".  Masāža ir lēna un dziļi relaksējoša. Masāža tiek izpildīta plūstošu, garu, ritmisku kustību veidā, izmantojot apakšdelmus un arī rokas, pakāpeniski pastiprinot iedarbības dziļumu. Pateicoties Lomi-Lomi masāžas kustībām pazūd saspringums un nogurums, uzlabojas vielmaiņa, paaugstinās imunitāte un uzlabojas limfas plūsma.

Masāžai nepieciešamais: plastikāta plēve ar ko noklāt kušeti, vienreiz lietojamās apakšbikses,  iespēja uz kaut kā uzsildīt eļļu. Konkrēti šai masāžai tiek vairāk patērēta eļļa.

Procedūras ilgums (pēdas un kājas visā garumā) – 1,20 h

Cena – 50 EUR

Procedūras veic masiere ar medicīnas māsas izglītību Ieva Zilaisgaile.