Pilates

pilates1.jpg

Pilates ir speciāli izstrādāta programma, kas ir droša un saudzējoša mugurkaulam un locītavām. Vācijā dzimušais grieķu izcelsmes zinātnieks J.H. Pilates sākotnēji šo programmu izstrādāja kā rehabilitācijas vingrojumu kompleksu profesionālajiem dejotājiem. Tās metodikā ir apvienoti unikāli jogas, stiepšanās un spēka vingrojumu elementi, kas  ātrāk par citiem fitnesa veidiem palīdz iegūt un nostiprināt ideālu figūru.

„Pēc 10 treniņiem Jūs ievērosiet atšķirību, pēc 20 treniņiem citi ievēros atšķirību, pēc 30 treniņiem Jums būs jauns ķermenis.” (J.H.Pilates)

Šis vingrošanas komplekss der ikvienam neatkarīgi no dzīvesveida un figūras īpatnībām. Pilates īpaši ieteicamas pēc slimošanas, kā arī vingrojumi samazina slodzi uz kakla muskuļiem, pakausi un pleciem, kas raksturīga tiem, kam darbs saistīts ar sēdēšanu pie rakstāmgalda vai datora. Pilates palīdz iegūt pareizu ķermeņa stāju, lokanību un graciozas kustības. Nodarbības notiek mierīgā tempā, to laikā nav asu un strauju kustību, līdz ar to cilvēks pārlieku nesvīst.

Nodarbības notiek:  

pilates.jpg

Pirmdienās plkst. 18.00
Trešdienās plkst. 18.00

Apģērbs: ērts, kājās zeķītes.

Cenas >>>

Ja rūpējies par savu veselību, ķermeņa un gara vienotību, vēlies būt lieliskā fiziskajā formā – pievienojies arī TU!

Uz nodarbībām iepriekš jāpierakstās, zvanot pa tālruni 66011160.

Klīnikā ir skaistas un mājīgas telpas, un tā atrodas pašā Rīgas centrā – 13.janvāra ielā 3.