Fizioterapija, fizioterapeits

JAUNUNMS!  

Premium Medical kolektīvam pievienojas fizioterapeite, lietišķā kinezioloģijas speciāliste Dace Driba

Beigusi Latvijas Medicīnas akadēmijas (tagad RSU) 1999. Maģistra grāds un sertifikāts fizioterapijā. Mana pamata darbavieta ir Paula Stradiņa Klīniskā Universitātes slimnīca, rehabilitācijas nodaļā, pieredze nozarē 18 gadi. Paula Stradiņa Universitates Rehabilitācijas katedras pasniedzēja kopš 2002. Gada.  No 2005. gada– International College of Applied Kinesiology- kursi lietišķajā kinezioloģijā, psihokinezioloģijā, manuālajā terapijā, Proprioreceptīvā Neiromuskulārā facilitācija, Mckenzy terapija

Specializācijafizioterapija neiroloģijā, traumatoloģijā, ortopēdijā, lietišķā kinezioloģija, psihokinezioloģija

 Konsultē un izveido individuālu terapiju klientiem ar sāpēm mugurā, galvas sāpēm, stājas defektiem, traumu radītām sekām, rētām. Pielieto lietišķo kinezioloģiju, ir medicīnas nozare, kas diagnosticē un ārstē funkcionālus traucējumus organismā, izmantojot muskuļu testēšanu, pielieto locītavu specifisku manipulāciju vai mobilizēšanu, dažādas miofasciālās terapijas, kraniālās tehnikas, iedarbību uz meridiāniem un akupunktūras punktiem, apkārtējās vides negatīvo faktoru novērtēšanu un dažādas reflektorās procedūras,kas atjauno pacienta muskuļu līdzsvaru, pielieto ārsniecisko un relaksējošu masāžu ar ēteriskajām vielām. Sastāda individuālas trenējošas vingrojumu programmas.

    

________________________________________________________________________________

Fizioterapijas mērķis ir  atjaunot, saglabāt un uzlabot cilvēka kustības un stāju, palielināt fizisko izturību, mazināt sāpes un atvieglot hronisku slimību gaitu. Fizioterapeits palīdz cilvēkiem, kuriem pēc slimībām, traumas, ievainojumiem, apdegumiem vai cita veida bojājumiem ir izveidojies muskuļu funkciju traucējums, nervaudu un saistaudu izmaiņas.

fiziot.jpgFizioterapija ieteicama:

 • Muguras un locītavu sāpju ārstēšanai;
 • Stājas un gaitas traucējumu ārstēšanai;
 • Sirds - asinsvadu un nervu sistēmas saslimšanu ārstēšanai;
 • Kustību atjaunošanai pēc traumām.

Fizioterapeits piedāvā:

 • Cilvēka fizisko un funkcionālo spēju novērtējumu un analīzi;
 • Individuālu ārstēšanu un/vai izveido profilakses plānu;
 • Profilaktiskas konsultācijas, izskaidrojot ergonomijas pamatprincipus - lai ikdienas kustības un pozas nekaitētu fiziskajai veselībai
 • Slinga terapiju;
 • Ārstniecisko vingrošanu grupā muguras veselības uzlabošanai.

Lai mazinātu sāpes, atjaunotu muskuļu darbību, locekļu kustīgumu, stiprumu, izturību un koordināciju, fizioterapeiti izmanto ārstniecisko vingrošanu, manuālās terapijas metodes, masāžu, īpašu fizioterapijas inventāru u.c.

Darboties kopā ar fizioterapeitu var jebkurš, ja vien kādu nopietnu saslimšanu dēļ nav liegtas kustības. Individuālās nodarbībās fizioterapeits izmanto dažādas fizioterapijas metodes, iemāca pareizi vingrot, sniedz ieteikumus par ikdienas pozām un kustībām.

Skolas gaitu uzsākšana ir skoliozes iegūšanas kritiskais posms, tādēļ mācību gada vidū vajadzētu novērtēt mazāko skolēnu gaitu un stāju. Svarīgs faktors jebkurā vecumā ir ergonomiskas darba vietas nodrošināšana pie galda un datora.

 Fizioterapeite Sanita Ārgale bērnu veselībai piedāvā:

 • Stājas, gaitas novērtēšanu, korekciju
 • Ārstniecisko vingrošanu stājas uzlabošanai
 • Rekomendācijas vecākiem, lai saglabātu optimālu stāju bērnam
 • Konsultācijas plakanās pēdas gadījumos, rekomendācijas apavu izvēlē, vingrojumus

 Pakalpojumu cenas >>