Plastiskās un estētiskās ķirurģijas speciālisti

 Esam priecīgi paziņot, ka Premium Medical kolektīvam pievienojusies ārste Laura Liepiņa. Laura 2013.gadā absolvējusi plastiskās ķirurģijas rezidentūru Rīgas Stradiņa universitātē un kopš 2008.gada piedalījusies dažādās plastiskās un rekonstruktīvās ķirurģiskās operācijās Latvijas plastiskās ķirurgu asociācijas un Krievijas plastiskās un rekonstruktīvās ķirurgu asociācijas biedres Dr. Valentīnas Kandaurovas vadībā. Kopš 2008.gada Laura arī strādā P. Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcas zobārstniecības un sejas-žokļu ķirurģijas centra Plastiskās ķirurģijas klīnikā un pastāvīgi veic dažādas plastiskās ķirurģijas operācijas. Vislielākā pieredze Laurai ir sejas un deguna, kā arī acu plakstiņu, ausu un krūšu operācijās.

Priecājamies, ka Premium Medical profesionālo ārstu klāstu ar savu pieredzi un zināšanām tagad papildinās arī tāda ārste kā Laura Liepiņa.

________________________________________________________________________________________

Dr. Kārlis Vērdiņš ir plastiskais ķirurgs, mikroķirurgs, starptautisko konferenču dalībnieks, kurš vērīgi seko līdzi plastiskās ķirurģijas aktualitātēm.

Dr. Vērdiņš ieguvis ārsta grādu un specializējies plastikas ķirurģijā Rīgas Stradiņa universitātē, izgājis rezidentūras apmācību Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcā, daļu rezidentūras aizvadījis, stažējoties Olavas klīnikā Vācijā, Rēgensburgā Vācijā, Erasmus Medicīnas centrā Roterdamā, Universitātes Medicīnas centrā Utrehtā. Viņš ir arī Allergan Medical Institute starptautiskais treneris/konsultants par skaistuma injekciju izmantošanu estētiskajā medicīnā, un vairāku profesionālo asociāciju biedrs. Dr. Vērdiņš veic plastiskās operācijas dažādu plaukstas un rokas slimību ārstēšanā, rekonstruktīvajā mikroķiruģijā, blefaroplastiku, otoplastiku, ķermeņa plastikas operācijas, krūšu koriģējošas operācijas,rētu korekciju, sejas kontūru korekciju un skaistuma injekcijas grumbu izlīdzināšanai.