Plastiskās un estētiskās ķirurģijas speciālisti

 Esam priecīgi paziņot, ka Premium Medical kolektīvam pievienojusies ārste Laura Liepiņa. Laura 2013.gadā absolvējusi plastiskās ķirurģijas rezidentūru Rīgas Stradiņa universitātē un kopš 2008.gada piedalījusies dažādās plastiskās un rekonstruktīvās ķirurģiskās operācijās Latvijas plastiskās ķirurgu asociācijas un Krievijas plastiskās un rekonstruktīvās ķirurgu asociācijas biedres Dr. Valentīnas Kandaurovas vadībā. Kopš 2008.gada Laura arī strādā P. Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcas zobārstniecības un sejas-žokļu ķirurģijas centra Plastiskās ķirurģijas klīnikā un pastāvīgi veic dažādas plastiskās ķirurģijas operācijas. Vislielākā pieredze Laurai ir sejas un deguna, kā arī acu plakstiņu, ausu un krūšu operācijās.

Priecājamies, ka Premium Medical profesionālo ārstu klāstu ar savu pieredzi un zināšanām tagad papildinās arī tāda ārste kā Laura Liepiņa.

________________________________________________________________________________________

Mindaugs Kazanavičus (Mindaugas Kazanavicius) – mikroķirurgs un plastiskais ķirurgs no Lietuvas. 

2004. gadā absolvējis Kauņas Medicīnas Universitāti, kopš 2010. gada ir doktorants Lietuvas veselības zinātņu universitātes klīnikā Kauņā – plastiskās un rekonstruktīvās ķirurģijas nodaļā. Plastiskais ķirurgs BMP klīnikā "Grozio pasaulis".

Kopš 2013. gada sākuma sadarbībā ar Premium Medical klīniku veic plastiskās ķirurģijas operācijas arī Latvijā. Ārstam ir īpaši liela pieredze krūts, acu plakstiņu, ausu un ķermeņa aprišu korekcijas operācijās.