CHECK-UP vīriešiem

Kas tiek pārbaudīts programmā „CHECK-UP" vīriešiem?

Programma ir sastādīta speciāli vīriešiem, lai novērtētu svarīgākos veselības rādītājus. 

Programmā iekļautie pakalpojumi:

• Ģimenes ārsta paplašināta profilaktiskā konsultācija un vitālo rādītāju fiksēšana
• Analīzes (asins, urīna, koprogramma) organisma vispārējā stāvokļa un iekšējo orgānu darbības pilnvērtīgai izvērtēšanai.
• USG vēdera dobuma orgāniem
• EKG pieraksts un analīze
• Urologa profilaktiska konsultācija
• Ģimenes ārsta check-up programmas noslēguma konsultācija

Programmas īpašā cena 400 EUR

Cena par atsevišķiem pakalpojumiem: 446, 29 EUR

Kā notiek veselības "CHECK-UP" vīriešiem?

• Pirmā vizīte. Vispirms Jūs pierakstāties pie kāda mūsu klīnikas ģimenes ārsta vai internista, kas turpmāk būs Jūsu profilaktiskās programmas koordinējošais ārsts. Pirmās vizītes laikā tiek aizpildīts īpašs vecuma grupai atbilstošs profilaktiskās apskates protokols un sastādīts izmeklējumu un konsultāciju plāns.

• Analīzes un izmeklējumi. Noteikti tiek veiktas asins, urīna analīzes un kardiogramma. Vīrieši apmeklē urologu. Smēķētājiem rekomendējam pulmonologa konsultāciju. Citu speciālistu konsultācijas Jums nozīmēs Jūsu koordinējošais ārsts pēc vajadzības.

• Starpvizīte. Kad veikti nozīmētie izmeklējumi, Jūs atnākat uz atkārtotu vizīti, un ārsts - profilaktiskās programmas koordinators pēc izmeklējumu rezultātiem var nozīmēt kādas papildu analīzes vai speciālistu konsultācijas, ja analīzēs konstatē novirzes no normas.Ja veselības problēmas nekonstatē - šī ir Jūsu pēdējā vizīte.

• Noslēguma vizīte. Konsultācijā ārsts Jums izskaidro analīžu un izmeklējumu rezultātus, speciālistu slēdzienus un sniedz rekomendācijas. Jūs saņemat ieteikumus veselības uzlabošanai un organisma atveseļošanai, rekomendācijas veselīgam uzturam un fiziskajām aktivitātēm, kā arī informāciju par rehabilitācijas iespējām (zemūdens masāža, masāžas dažādām ķermeņa daļām pēc fizioterapeita ieteikuma, slinga terapija, ārstnieciskā vingrošana u.c.).

Katrā vizītē Jūs aktīvi līdzdarbojies - atbildat uz jautājumiem, iedziļināties savā veselības stāvoklī. Tas prasa zināmu devu enerģijas. Lai šis process būtu pēc iespējas vērtīgāks un izziņas bagātāks, neiesakām apmeklēt vairāk par diviem speciālistiem vienā dienā.

Programmas rezultāts

Programmas rezultāts ir kopsavilkums no veikto analīžu, izmeklējumu un speciālistu slēdzieniem , kas tiek pārrunāts ar pacientu programmas noslēguma konsultācijā. 
Ja tiek konstatētas novirzes no normas kādā no rādītājiem, ir iespējams vienoties par turpmāku sadarbību ar Jūsu koordinējošo ārstu, lai veiktu papildus izmeklējumus un nepieciešamo ārstēšanu.

Pieteikšanās programmai

Pieteikties programmai "CHECK-UP" vīriešiem var:

Klīnikas atbildīgais darbinieks sazināsies ar Jums, sastādīs Jums "CHECK-UP" programmas grafiku, saskaņos vēlamos un iespējamos vizīšu laikus klīnikā.

* pakalpojumu nodrošina partneru klīnikas.