Veselīgas notievēšanas programma. Kā notievēt?

Vēlies notievēt un atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, taču, uzsākot kārtējo svara samazināšanas kūri, tie atkal un atkal atgriežas pat ar uzviju?

Piedāvājam notievēt pareizi un kompleksi! 

Balstoties uz iepriekšējo gadu pieredzi, mūsu speciālisti rekomendē  
8 nedēļu individuālas veselīgās notievēšanas programmu >>>

pm_vestiev.jpg

Mūsu klīnikas speciālisti ir pārliecināti, ka slaidu un pievilcīgu augumu, labu izskatu un fizisko formu var panākt un uzturēt tikai ar:

 1. Labu veselību
 2. Veselīgu dzīvesveidu un psihoemociālu līdzsvaru
 3. Rūpēm par savu ķermeni

Premium Medical Veselīgās notievēšanas programma sastāv no 3 stūrakmeņiem, kas ir veselīgas notievēšanas pamatā:

 1. Metabolā veselības pārbaude - labai veselībai;
 2. Konsultācijas pie profesionāļiem - veselīgam dzīves veidam un psihoemocinālam līdzsvaram;
 3. Ķermeņa estētikas procedūras-  rūpēm par ķermeni.

Uzmanību! Premium Medical kategoriski iestājas pret medikamentu terapiju svara zaudēšanas nolūkā. Neviens no līdz šim zināmajiem medikamentiem nav uzrādījis vērā ņemamus rezultātus, savukārt lielākā daļa no tiem atstāj nevēlamas sekas uz pacientu veselību.

Laba Veselība

Zinātnieki uzskata, ka līdz pat 40% gadījumu no liekā svara rašanās iemesliem ir saistīti ar vielmaiņas un hormonāliem traucējumiem organismā.

Tādēļ programmas sākumā klīnikas speciālisti iesaka veikt t.s. Metabolo ''Check-Up'' jeb Metabolās (vielmaiņas) veselības pārbaudi, kas sevī ietver analīžu nodošanu, diagnostiskos izmeklējumus un ārsta internista konsultāciju. Ārsts internists izvērtē pacienta veselības stāvokli un sniedz atzinumu par pacientam konstatētajiem liekā svara rašanās iemesliem. Līdztekus vielmaiņas stāvoklim ārsts pievērš uzmanību arī citām pacienta veselības problēmām un, ja ir nepieciešams, nosūta uz konsultāciju pie kāda no speciālistiem.

Ja ir atklātas veselības problēmas, tās tiek risinātas uz vietas klīnikā kopā ar citām Veselīgas notievēšanas programmas  aktivitātēm.

Vairāk par Metabolās veselības pārbaudi lasi šeit.

Veselīgs dzīves veids

Sabalansēts uzturs un fiziskā aktivitāte

Izmaiņas dzīvesveida ieradumos un rezultāti saistībā ar tiem ir panākami ilgākā laika periodā, taču tie ir iespējami jebkuram no mums.

Premium Medical iesaka Veselīgās notievēšanas programmas laikā apmeklēt individuālu konsultāciju par pareizu un sabalansētu uzturu, dzīvesveida izmaiņām un aktivitāšu ieviešanu pie uztura speciālistes Ingas Pūces.

Inga Pūce pēc izglītības ir ārste, "Svara vērotāju", bet tagad "Figūras draugu" organizācijas vadītāja Latvijā. Ieguvusi daudz zināšanu un pieredzi veiksmīgas novājēšanas "noslēpumu" piemērošanai Latvijas iedzīvotājiem. Pieredzējusī ārste palīdzēs izanalizēt iemeslus, kādēļ izmēģinātās diētas iepriekš nav devušas vajadzīgos rezultātu vai to noturību, kā arī sniegs noderīgus padomus par iespējām izmainīt ēšanas un dzīvesveida paradumus. Lasīt klienta atsauksmi>>

Psihoemocionālā noturība

Novērots, ka viens no biežākajiem liekā svara iemesliem ir neatrisinātas psihoemocionālās problēmas un apņēmības trūkums ilgtermiņā mainīt savu dzīvesveidu par labu savai fiziskajai un emocionālajai veselībai. Klīnikas speciālisti uzskata, ka bieži tieši šīs problēmas neļauj cilvēkiem pietiekami efektīvi nomest svaru, atbrīvojoties no liekajiem kilogramiem, un ilgtermiņā noturēt iegūto rezultātu.

Tāpēc, papildus ierastajiem novājēšanas pasākumiem, lai novērstu psiholoģiskus liekā svara rašanās iemeslus, mēs rekomendējam novājēšanas pašmotivācijas treneres Ainas Poišas konsultācijas.

right

Rūpes par ķermeni

Ķermeņa estētikas speciālista konsultācija

Nākamais solis ir Veselīgās notievēšanas programmas ķermeņa estētikas speciālista konsultācija, kuras laikā atbilstoši pacienta vēlmēm un veselības stāvoklim tiek sastādīta individuāla notievēšanas programma. Konsultācijas par individuālas programmas sastādīšanu sniedz klīnikas speciālisti:

Procedūras notievēšanai

Veselīgās notievēšanas programmas intensīvākā daļa ir saistīta ar fizikālās terapijas un ķermeņa estētikas procedūrām, kuras sniedz ātrus rezultātus liekā svara samazināšanā un ķermeņa forrmas un ādas stāvokļa uzlabošanā. Šiem mērķiem klīnika Premium Medical rekomendē izvēlēties vismaz 2 vai vairāk procedūru pilnus kursus:

 1. Tievinošo zemūdens masāžu aromavannās kurss- vielmaiņas, asinsapgādes un ādas izskata uzlabošanai, pastiprinot efektu ar speciāliem ēterisko eļļu maisījumiem - limfodrenējošo un lipolītisko.
 2. TriActiv - lāzera, aukstuma un vakuuma masāža, limfodrenāžas veicināšanai, ķermeņa attīrīšanai, celulīta, lokālas aptaukošanās un ādas elastības trūkuma/zuduma ārstēšanai. Ģirta Zelmeņa, TV3 šova "Dejo nost!" fināliste, klīnikas Premium Medical simpātiju balvas ieguvēja atsauksme lasīt atsauksmi
 3. Limfodrenējošā masāža, rada limfodrenējošu efektu, samazina ķermeņa svaru un apjomu tikai ar manuālas masāžas iedarbību.
 4. Medus masāža, Masāžas laikā notiek strauja asinsrites uzlabošanās gan ādā, gan zemādas taukos un muskuļos. Paātrinās barības vielu un skābekļa transports, kā arī no vietas tiek izkustinātas iestāvējušās atkritumvielas.Tik efektīvu pilnu ķermeņa ādas attīrīšanu nespēj veikt neviens cits ārstnieciskais vai kosmētiskais līdzeklis.  Medus masāžu veic ne tikai, lai radītu gludu un samtainu ādu, attīrītu poras, izvadītu metabolisma produktus un noņemtu lieko tauku sekrētu no ādas. Medus masāža ir arī ļoti efektīva pretcelulīta procedūra..
 5. Ķermeņa ietīšanas, ar svara un apjoma samazināšanas iedarbību.
 6. Zemūdens masāža, vielmaiņas, asinsapgādes un ādas izskata uzlabošanai.

Katra no šīm procedūrām labvēlīgi ietekmē notievēšanu, tas ir, kā ķermeņa svara, tā arī apjoma samazināšanos. Procedūru efekts ir arī ķermeņa ādas tonizēšana un atjaunošanās, kā arī izskata uzlabošanās. Tvirtāka āda, atbrīvošanās no celulīta un tūskas, veselīga sejas krāsa ir vienlīdz svarīga kā sievietēm, tā arī vīriešiem.


Balstoties uz iepriekšējo gadu pieredzi, mūsu speciālisti rekomendē šādas individuālas Veselīgās notievēšanas programmas:

"8 nedēļu" programma

Pēc speciālistu novērojumiem 8 nedēļas ir kritiskais termiņš svara zaudēšanas procesā, kuru pārvarot, jauniegūtie ieradumi sāk nostiprināties dalībnieka dzīvesveidā.Tādēļ tieši šī programma ir paredzēta mērenu rezultātu gūšanai pietiekoši ilgā laika termiņā, vidēji ik nedēļu veicot 2 procedūras.

Premium Medical klīnikā "8 nedēļu" programmā paredzamais efekts ir ap 10-15% no ķermeņa masas vai vairāk, ja tiek ievērots sastādītais grafiks un rekomendācijas, kā arī dalībnieka veselības stāvoklis ir atbilstošs svara zaudēšanai.

"8 nedēļu" programmā ietilpst:

 • Uztura speciālista 2 konsultācijas;
 • 20 ķermeņa kopšanas procedūras limfodrenāžas veicināšanai, ķermeņa attīrīšanai, celulīta, lokālas aptaukošanās un ādas elastības trūkuma/zuduma ārstēšanai >>>

"Ķermeņa skaistumam" programma

Šī programma ir paredzēta pirmo rezultātu sasniegšanai, kas noder kā labs stimuls tālākajam darbam ar sevi, savu ēšanas un fizisko aktivitāšu ieradumu nomainīšanai, kā arī tiem, kuri vēlas sasniegt konkrētu svara samazinājumu īsā laika periodā, nu, piemēram, lai labāk izskatītos līgavas vai līgavaiņa tērpā.

Programma prasa augstu līdzdalības intensitāti, jo katrā nedēļā paredzētas vismaz 3 aktivitātes – konsultācijas un procedūras. Tā vairāk paredzēta cilvēkiem bez būtiskām veselības problēmām, jo programmas ietvaros netiek analizēts dalībnieka veselības stāvoklis.