PRIMĀRĀS APRŪPES karte

Maksā tikai 220 EUR un  iegūsti garantētu veselības aprūpi visa gada garumā klīnikā Premium Medical!


Vai piekrīti, ka mīlēt sevi un savējos no visas sirds nozīmē arī regulāri rūpēties par veselību? Un tam, ka ir ļoti svarīgi savas veselības aprūpi uzticēt profesionāliem ārstiem un saņemt to komfortablā veidā un vidē? Un nepieciešamības gadījumā kvalitatīvu ārsta konsultāciju un palīdzību saņemt pēc iespējas ātrāk? Klīnika Premium Medical piedāvā iespēju iegādāties veselības Primārās aprūpes karti - sava veida apdrošināšanas līgumu, kas ļaus Tev justies drošam par savu veselību visa gada garumā.

Ar jēdzienu primārā aprūpe saprot pirmo un galveno veselības aprūpes sistēmas līmeni, pirmo saskarsmes posmu starp pacientu un veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, kurā risina galvenās klientu veselības problēmas. Primāro veselības aprūpi savā pacientu sarakstā reģistrētajiem klientiem nodrošina ģimenes ārsti un internisti kopā ar savu komandu. Iegādājoties PA karti, klients nokļūs klīnikas Premium Medical ģimenes ārstes Dr.Šnikvaldes (klīnikas virsārstes) uzraudzībā. Varētu teikt, ka visi kartes īpašnieki ir tādi kā kluba biedri, kuru veselība ir svarīga gan viņiem pašiem, gan klīnikas Premium Medical speciālistiem. 
Ieviešot veselības Primārās aprūpes karti, klīnika Premium Medical nodrošina saviem klientiem iespēju saņemt primāro ģimenes ārsta palīdzību un konsultācijas vienmēr, kad tas ir nepieciešams, apmeklējumu reizēs paredzot arī veselības profilakstiskās pārbaudes. Augsti vērtējot klientu attieksmi pret savu veselību un uzskatot, ka profilaktiskās apskates ir viens no veidiem, kā iedzīvotāji var laikus uzzināt par kādu veselības problēmu un savlaicīgi uzsākt ārstēšanu, klīnika Premium Medical aicina kļūt par PA kartes kluba biedriem ikvienu, kam svarīga sava un savu tuvāko cilvēku veselība.

Klīnika Premium Medical PRIMĀRĀS APRŪPES  kartes īpašniekiem nodrošina:

BEZMAKSAS ģimenes ārsta konsultācijas (limits 12 vizītes gadā) ar:
- izvērstu apskati, izmeklēšanu un konsultāciju dažādu akūtu un hronisku slimību gadījumos;
- nepieciešamo papildizmeklējumu un analīžu nozīmēšanu;
- izmeklējumu un analīžu rezultātu interpretēšanu;
- ārstēšanas nozīmēšanu;
- apskatēm pirms vakcinācijas un konsultācijām par vakcinācijas kalendāru;
- konsultācijām par profilakses iespējām;
- nepieciešamās dokumentācijas noformēšanu.

Atlaide 10 % citiem klīnikas pakalpojumiem, izņemot zobārstniecības un "Sanatorija pilsētā" pakalpojumiem

Skatīt cenrādi>>>>

Papildu nosacījumi:

  • PA kartes pakalpojumi ir pieejami klientiem no 18 gadu vecuma.
  • Kartes iegādes maksa tiek piemērota pirmajā kartes iegādes brīdī.
  • Katrai PA kartes tiek piešķirts unikāls kartes numurs, kas piesaistīts kartes īpašniekam. Karti var izmantot tikai tās reģisitrēts īpašnieks.
  • PA kartes īpašniekam ir tiesības atcelt ieplānotu konsultāciju pie primārās aprūpes speciālista vai pārcelt to uz citu laiku vismaz 6 stundas pirms plānotās vizītes sākuma. Ja šāda iespēja netiek izmantota un klients uz vizīti neierodas, PA kartes īpašnieka atlikušo primārās aprūpes speciālista konsultāciju skaita limits tiek samazināts par katru šādu gadījumu.
  • Sasniedzot bezmaksas primārās aprūpes speciālista konsultāciju skaita limitu, PA kartes īpašniekam ir iespēja apmeklēt primārās aprūpes speciālistu par maksu, izmantojot PA kartes nodrošinātās atlaides. Vai arī kartes īpašnieks var pagarināt PA kartes darbību uz nākamo gadu pirms termiņa beigām.
  • PA kartes nodrošinātās bezmaksas konsultācijas ir pieejamas tikai pie noteikta klīnikas Premium Medical primārās aprūpes speciālista noteiktos pieņemšanas laikos. Šobrīd šāds ir viens primārās aprūpes speciālists Dr.Šnikvalde.
  • Primārās aprūpes speciālists bezmaksas konsultāciju ietvaros sniedz arī padomus par konkrētu veselības problēmu profilaksi. Taču šo bezmaksas konsultāciju ietvaros netiek veikta profilaktiskā apskate pēc "CHECK-UP" programmas protokola. „CHECK-UP” programma ir iespējama kā atsevišķa maksas konsultācija, piemērojot PA kartes nodrošināto atlaidi.

Lai iegādātos Primārās aprūpes karti, jautā klīnikas administrācijā - sazinies ar klīnikas zvanu centru pa tālr: 66011160 vai e-pastā: info@premiummedical.lv 

Normal 0 false false false EN-GB X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Pakalpojumu saņemšanas kārtība veselības klīnikā „Premium Medical”