Klīnikā Premium Medical jaunums - 24 stundu asinsspiediena holtera monitorings

Klīnikā Premium Medical pieejams 24 stundu asinsspiediena holtera monitorings ar ASV kompānijas SunTech, kas ir līderis šajā jomā pasaulē, holteri Oscar 2.

Holteris 24 stundu garumā periodiski veic augšdelma sistoliskā, diastoliskā asinsspiediena un pulsa frekvences mērījumus. Atkarībā no pacienta dzīvesveida, holteri jau iepriekš iespējams uzstādīt tā, lai miega stāvoklī tas mērījumus veic retāk, līdz ar to netraucējot pacientam naktsmieru. Oscar 2 ir ļoti ērta, intuitīva un precīza ierīce, kas asinsspiedienu nomēra kā miera tā slodzes gadījumā, kas nozīmē, ka pacients droši var nodarboties ar sportu, veicot šo izmeklējumu un pilnībā nemainot ikdienas grafiku.

Ilgtermiņa asinsspiediena monitorings ir ļoti nozīmīgs izmeklējums:

  • Hipertensijas (paaugstināta asinsspiediena) pacientiem,
  • pacientiem, kam novērojamas jūtami straujas asinsspiediena svārstības (pēkšņi galvas reiboņi, līdzsvara zudums utt.),
  • pacientiem, kam nepieciešams novērot medikamentu iedarbību uz asinsspiediena izmaiņām,
  • pacientiem, kas vēlas profilaktiski pārbaudīties.

Pēc asinsspiediena vērtībām vēlāk ārsts var precīzi aprēķināt pacienta faktisko aizmigšanas un pamošanās laiku, kas ir ļoti svarīgi tālākai diagnostikai, jo miegā tiek izslēgta apkārtējās vides ietekme uz asinsspiediena svārstībām, tādējādi tiešā veidā novērojot asinsspiediena izmaiņas bez ārējiem stresu veicinošiem faktoriem.

Izmeklējumu iespējams veikt kā pieaugušajiem tā arī bērniem un jauniešiem neatkarīgi no ķermeņa aprisēm, jo monitoringu iespējams veikt ar dažādu izmēru asinsspiediena manšetēm.

Gaidām Jūs uz 24 stundu asinsspiediena holtera izmeklējumu klīnikā Premium Medical 13. Janvāra ielā 3, lai sniegtu Jums precīzu ieskatu savas sirds veselībā!