Kampaņā „Uzslavē labu servisu!” uzslavētākais uzņēmums nominācijā „Skaistumkopšana un medicīna” - klīnika Premium Medical

LabsServiss.lv  2011.gadā rīkotās kampaņas „Uzslavē labu servisu!” nominācijā „Skaistumkopšana un medicīna” par uzslavētāko uzņēmumu kļuva klīnika Premium Medical.

Akcijā piedalījās 124 uzņēmumi un iestādes, aptverot 1200 apkalpošanas vietas visā Latvijā. Uzslavētāko vidū iekļuva uzņēmumi, kuri saņēma lielāko uzslavu skaitu no saviem klientiem, kā arī guva augstāko novērtējumu tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras „TNS Latvija” veiktajā klientu servisa kvalitātes vērtēšanas pētījumā.


„Lai arī esam ļoti jauns uzņēmums - darbojamies tikai trīs gadus -  izlēmām piedalīties LabsServiss.lv rīkotajā kampaņā, jo klientu apmierinātība un izcils serviss ir mūsu darba augstākais nosacījums. Medicīna ir viens no viskomplicētākajiem biznesiem, kāds vien iespējams, tādēļ šajā nozarē strādājošajiem ir jābūt īpaši iejūtīgiem un ar vēlmi otram palīdzēt, pakalpot. Cilvēks pie ārsta visbiežāk nāk norūpējies, ne tikai ar fizisku, bet arī dvēseles „brūci”, tādēļ klientu apkalpošanas kļūdas viņš noteikti uztvers daudz saasinātāk, nekā jebkurā citā pakalpojumu jomā. Tāpēc klientu un pētījumu aģentūras atzinību uztveram kā augstāko mūsu darba un centienu novērtējumu. Mūsu klīnikas mērķis ir padarīt medicīnu pacientam draudzīgu un saprotamu. Tas nozīmē - ārsta apmeklējumu padarīt  par vienkāršu, klientam saprotamu un pēc iespējas patīkamāku”.

Kampaņas „Uzslavē labu servisu!” laikā uzņēmumi un visa sabiedrība tika aicināta pievērst lielāku uzmanību klientu apkalpošanas kultūrai Latvijā. Kampaņas galvenais mērķis - kopīgiem spēkiem celt klientu servisa līmeni Latvijā.

Klīnika Premium Medical īsajā darbības laikā (kopš 2008. gada februāra) jau vairākkārtīgi saņēmusi atzinību, 2009. gadā iegūstot „Pacientam draudzīgākās privātās ārstniecības iestādes Latvijā” godu, bet 2010. gada oktobrī klīnikas klientu administratorei Solvitai Petrovskai  kļūstot par konkursa „Klientu Servisa lepnums 2010” uzvarētāju. „Esam pagodināti, saņemot arī jaunāko atzinību – „Uzslavētākais uzņēmums nominācijā „Skaistumkopšana un medicīna” 2011. gadā, un lepojamies ar mūsu darbinieku profesionalitāti klientu apkalpošanas jomā”.

Klientu atsauksmes aplūkojamas klīnikas mājas lapā www.premiummedical.lv