UZLIEC PLAUKSTU BRUŅURUPUCIM – LABAS VESELĪBAS UN ILGA MŪŽA SIMBOLAM

Bruņurupucis klīnikā PREMIUM MEDICAL mīt gandrīz kopš tās atvēršanas 2008.gada 29.janvārī un ir iedzīvojies uz palikšanu. „Esmu pārliecināts, ka pieskāriens klīnikas bruņurupucim nes svētību garam un palīdz ķermenim sasparoties uz izveseļošanos, ja ir gadījies saslimt”, teica kāds mūsu klients. Mums šķiet, ka šī cēlakmens figūra, patiešām izstrāvo enerģiju un labestību. Daudzi klienti jau mūsu bruņurupuci ir iemīļojuši un ikreiz, kad apmeklē klīniku, noglāsta viņa vēsās bruņas un mazliet aprunājas par dzīvi. BRUŅURUPUCIS ir spēka, pacietības, izturības, pastāvības, auglības, materiālās būtības un kosmiskās kārtības simbols. Bruņurupuča ilgmūžība ir par iemeslu, lai to dēvētu par nemirstības simbolu. Ilgdzīvotājs bruņurupucis kļuvis arī par gudrības simbolu. Ķīnā to uzskata par bagātības un izdzīvošanas glabātāju.

Bruņurupucis nesteidzas, bet cītīgi virzās uz izraudzīto mērķi. Šis dzīvnieks izceļas ar stabilitāti, labu veselību un ilgu mūžu.

Fen šui tradīcijas iesaka vai nu pie sienas piekārt bruņurupuča attēlu, vai turēt bruņurupuci telpas ziemeļu pusē.

Mūsu klīnikas bruņurupucis šeit ir iedzīvojies un projām čāpot pat nedomā, tātad – uz ilgu dzīvošanu, labu veselību un izdošanos.

Uzliec plaukstu PREMIUM MEDICAL bruņurupucim un tici, ka laba veselība un ilgs mūžs ir bagātība, kas pieejama ikvienam!