Mūsu kolektīvs

 

Dr. Elīna Aleksejeva

Bērnu alergologs, pediatrs,  bērnu pneimonologs

Beigusi RSU Medicīnas fakultāti, Pediatrijas nodaļu 2001. gadā. Turpinājusi iegūt papildus specializāciju bērnu alergoloģijā un pulmonoloģijā. Kopš 2003. gada BKUS, sākumā kā pediatrs, bet no 2007. gada kā bērnu alergologs-pulmonologs plaušu un alerģisko slimību nodaļā, kā arī konsultē pacientus konsultatīvā poliklīnikā. No 2008. gada strādā RSU Pediatrijas katedrā par asistenti, apmāca jaunos ārstus (studentus un rezidentus). Papildus iesaistīta darbā ar cistiskās fibrozes pacientiem, to ārstēšanu un aprūpi.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Pauls Aldiņš 

Infektologs, hepatologs 

Pamata darbavieta ir P. Stradiņa Klīniskā Universitātes slimnīca, kur dakteris strādā kopš 2009. gada. Iepriekš, kopš Latvijas Medicīnas akadēmijas (tagad RSU) absolvēšanas 1995.g. bija strādājis Latvijas Infektoloģijas centrā, kur praktizējies dažādu profilu nodaļās: neskaidru drudžu, aknu slimību, kuņģa-zarnu trakta infekciju un citās. Ilgāk nekā 8 gadus strādāju HIV/AIDS ambulatorajā un stacionārajā

nodaļā, izmeklējot un ārstējot, gan HIV infekciju, gan, ar imūndeficītu saistītās infekciju slimības.

Šobrīd dakteris aktīvi nodarbojas ar hronisku vīrushepatītu diagnostiku un ārstēšanu, kā arī konsultē pacientus un slimnīcas ārstus par infekciju slimību terapijas jautājumiem.

Būtiska kompetence ir pacientu ar dažādu iemeslu imūndeficītu konsultēšanā, vakcinācijas un citu profilakses pasākumu rekomendēšanā. Ir pieredze konsultēt pacientus ceļotāju infekciju jautājumos.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Ligita Arnicāne

Endokrinologs, internists

Sertificēta interniste endokrinoloģe, kas specializējas cukura diabēta, vairogdziedzera, virsnieru un hipofīzes dziedzeru slimību ārstēšanā. Speciāliste izvērtē liekā svara un paaugstināta asinsspiediena iespējamo saistību ar endokrīnām saslimšanām, kā arī ārstē osteoporozi un kalcija vielmaiņas traucējumus.

Ar izcilību ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti, iegūstot diplomu endokrinoloģijā. Ārste strādājusi Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā un vairākās privātās medicīnas iestādēs. Regulāri papildina zināšanas kursos un konferencēs Latvijā un ārvalstīs.

Ārste ir Latvijas Endokrinologu asociācijas, Latvijas Internistu biedrības un Eiropas Endokrinologu biedrības (ESE) biedre, viņas zinātniski pētnieciskās intereses saistītas ar augšanas hormona izraisītu slimību – akromegāliju.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Oksana Artemjeva

Dermatologs, venerologs

Absolvējusi Rīgas Stradiņa Universitātes Medicīnas fakultāti un Latvijas Universitātes rezidentūru dermatologa, venerologa specialitātē.

Pamata darba vieta Latvijas Infektoloģijas centrs. Pieņem gan pieaugušos, gan bērnus. Konsultē latviešu, krievu vai angļu valodās. Veic visa veida akūtu un hronisku ādas, matu un nagu, seksuāli transmisīvu slimībudiagnostiku un ārstēšanu.

Papildus apguvusi profesionālās pilnveides izglītības programmu „Sejas kopšanas estētika” Kosmetoloģijas un masāžas skolā.

Latvijas Dermatovenerologu un Eiropas Dermatovenerologu asociāciju biedre.

Pietiekties konsultācijai

 

Sanita Ārgale

Fizioterapeits

Beigusi RSU, iegūts sertifikāts fizioterapijā. Papildus apmeklēti semināri, kursi, apgūtas teipošanas un Slinga, ārstnieciskās masāžas metodes. Vada ārstnieciskās un grūtnieču vingrošanas nodarbības. Ir pieredze darbā ar bērniem un pieaugušajiem. Sniedz fizioterapeita pakalpojumus SIA „Admotum”. Iepriekšējā pieredze gūta KRC „Jaunķemeri”.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Ilona Auziņa

Ginekologs, bērnu un pusaudžu ginekologs

Starptautiski sertificēta bērnu un pusaudžu ginekoloģe,  Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ginekoloģe, RSU stundu docētāja, Latvijas ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas Bērnu un pusaudžu ginekologu sekcijas vadītāja. Konsultē tikai pieaugušos. 

Pietiekties konsultācijai

 

 Dr. Daiga Auziņa

Hematologs

Absolvējusi Rīgas Stradiņa Universitātes Medicīnas fakultāti un rezidentūru hematoloģijā. Kopš 1996.gada strādā RAKUS hematoloģijas un ķīmijterapijas klīnikā. Ir asistente RSU Medicīnas fakultātes Iekšķīgo slimību katedrā, apmāca jaunos ārstus, rezidentus. Regulāri papildina zināšanas kursos un konferencēs Latvijā un ārvalstīs. Paralēli ārsta ikdienas darbam veic zinātniski pētniecisko darbu, studējot RSU Doktorantūras nodaļā.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Armands Bāliņš

Urologs 

Absolvējis Rīgas Medicīnas Institūtu 1986.gadā. Strādājis Rīgas 1.slimnīcā no 1986-1993.gadam  un slimnīcā „Linezers” no 1997.-2007.gadam. Sertificēts urologs kopš 1993.gada. Regulāri stažējies Vācijā uroloģijas nodaļā, kur apguvis un pilnveidojis savas zināšanas endoskopiskajā uroloģijā un uro-onkoloģijas ķirurģijā. 1994.gadā Latvijā ieviesis prostatas endoskopisko ķirurģiju. Pēdējos gados specializējies nierakmeņu minimāli invazīvajā ķirurģijā un laporoskopiskajā ķirurģijā uroloģijā. Šobrīd pamata darba vieta „Uroklīnikā”.  Konsultē pieaugušos- vīriešus un sievietes, t.i.,  ar nieru funkcijas traucējumiem,  urīnceļu iekaisumus un infekcijas, nierakmeņu slimības, urīnpūšļa funkcijas traucējumus (piem.,cistīts), traucētu urīna plūsmu pa urīnceļiem, urīna nesaturēšanu un vīriešu dzimumorgānu slimību izcelšanos, attīstību, diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi.Ja nepieciešams noņem analīzes, apskates laikā veic prostatas USG.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Med. Gaļina Baltgaile (medicīnas zinātņu doktore)

Neirologs, neirosonoloģiskās izmeklēšanas speciālists

P.Stradiņa Universitates Neiroloģijas katedras pasniedzēja, Latvijas Neirosonologu Biedrības vadītāja, Eiropas Neirosonologu Biedrības un Eiropas Neirologu Federāciju biedrības biedre no 1995. gada. Speciāliste galvassāpju jautājumos.Medicīnas zinātņu doktore. Neiroloģe ar ilggadīgu pieredzi galvas sāpju diagnostikā un ārstēšanā, smadzeņu asinsvadu izmeklēšanā ar mūsdienīgu informatīvu, nekaitīgu ultraskaņas metodi- Dupleks skenēšanu un krāsu kodētu doplerografiju. Kakla un smadzeņu asinsvadu izmeklešana ar Dupleks skenēšanu un krāsu kodētu dopplerogrāfiju tiek rekomendēta visos gadījumos, kad aizdomās tiek turēti asinsvadu pataloģija un slimības, kuras var ietekmēt asinsriti.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Arturs Barščevskis 

Otorinolaringologs

Detalizētāks apraksts tapšanas stadijā

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Uldis Bergmanis

Bērnu ortopēds

Detalizētāks apraksts tapšanas stadijā

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Gundars Bākulis

Otorinolaringologs

Beidzis Rīgas Medicīnas institūtu 1986. gadā un specializējies kā otolaringologs-onkologs Latvijas Onkoloģijas centrā. Papildinājis zināšanas Medicīnas Universitātē Austrijā. 1995. gadā ieguvis Master of Divinity grādu Bethany Lutheran college Minnesotā, ASV. Ārstē deguna, deguna blakusdobumu, rīkles un ausu slimības. Operē mandeles un adenoīdus, veic arī radiofrekvenču kriptolīzi mandeļu korķu ārstēšanā. Pieņem visa vecuma pacientus, ieskaitot bērnus. Konsultē latviešu, krievu un angļu valodā. 

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Elīna Bērziņa

Ginekologs, dzemdību speciālists

2003. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, 2008. gadā Latvijas Universitātē beigusi dzemdību speciālista un ginekologa rezidentūru. Strādā arī P. Stradiņa klīniskās universitātes dzemdību nodaļā, kur iegūta pieredze augsta riska grūtniecību un dzemdību vadīšanā.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. med. doc. Māris Bukovskis

Alergologs, pneimonologs,internissts

1997.-2014.gadā strādājis Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Plaušu un alerģisko slimību centrā. Šobrīd pamata ārsta prakses vieta ir SIA “Consilium Medicum”. No 2008.gada vadošais pētnieks Latvijas Universitātes Eksperimentālās un klīniskās medicīnas (šobrīd Kardioloģijas un reģeneratīvās medicīnas) institūtā. No 2014.gada kā docents māca studentus Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes Iekšķīgo slimību katedrā. 

1995.gadā beidzis studijas Latvijas Medicīnas Akadēmijā Vispārējās medicīnas fakultātē. 1996. – 1998.gadā studējis rezidentūrā iekšķīgo slimību specialitātē. 1998.gadā pabeidzis Rīgas Stradiņa universitātes pēcdiploma klīnisko studiju programmu alergoloģijā. 1999.-2002.gadā klātienes doktorantūra Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē. 2003.gadā aizstāvējis medicīnas doktora grādu Latvijas Universitātē. 2005.-2006.gadā mācījies ftiziopneimonoloģijas rezidentūrā Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Egīls Buļbiks

Ārsts radiologs - diagnosts

Ārsts ar 25 gadu ilgu pieredzi medicīnas jomā, veic gan bērniem, gan pieaugušajiem. 1988.gadā beidzis Rīgas Medicīnas institūtu, 1996.gadā kvalificējies par radiologu diagnostu. Ārsta daudzu gadu pieredze savā specialitātē nodrošina kvalitatīvus un informatīvi precīzus izmeklējumu rezultātus. Ārsts veic- locītavu, krūts dziedzeru, vairogdziedzera, vēdera dobuma, mīksto audu ultrasonogrāfiju, sēklinieku (testis), prostatas (USG) pa vēderu un transrektāli.

Pietiekties konsultācijai

 

Jekaterīna Burova

Medicīnas māsa, zobārsta asistents, pieaugušo un bērnu zobu higiēnists.

Absolvējusi Rīgas Stradiņa Universitāti, kur ieguvusi zobu higiēnista specialitāti, kā arī ir bakalaura grāds veselības aprūpē un medicīnas māsas kvalifikācijā. Bērnus pieņem no pirmā zobiņa. Konsultē par pareizu zobu kopšanu, profilaksi.
Regulāri apmeklē profesionālās izaugsmes kursus, seminārus.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Elizabete Cebura

Bērnu hematoonkologs, pediatrs

E.Cebura ir pabeigusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes Pediatrijas studiju nodaļu, pēc tam zināšanas papildinājusi specializētajos kursos par pediatriju un hematoonkoloģiju Lielbritānijā, Skandināvijas valstīs un Igaunijā. Papildus ārste praksei, E.Cebura sniedz savu ieguldījumu arī zinātniskajā darbā, piedaloties ar ziņojumiem konferencēs un publicējot zinātniskos rakstus medicīnas žurnālos.
Speciāliste konsultācijas sniedz latviešu, angļu, krievu valodā.

Pietiekties konsultācijai

 

 Dr. Inese Cekula

Ginekologs, dzemdību speciālists un USG speciālists. 

Inese Cekula ir sertificēta ginekoloģe, dzemdību speciāliste un ultrasonogrāfijas eksperte ginekoloģijā un prenatālajā diagnostikā.Speciāliste veic augļa 3D un 4D ultrasonogrāfiju.

Absolvējusi Rīgas Medicīnas institūtu. Specializējusies grūtniecības pirmā trimestra izmeklēšanā, veicot padziļinātu augļa iedzimto patoloģiju riska aprēķinus, izmantojot “Fetal Medicine Foundation” (FMF) un NIPT testus.

Pietiekties konsultācijai

 

Svetlana Cera

Fizioterapeits

Beigusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, apgūstot fizioterapeita profesiju. Ir Latvijas Fizioterapeitu asociācijas biedre. Konsultē klientus dažāda veida muskuļu un balsta sistēmas sāpju un problēmu gadījumos, veic klasisko masāžu, vada ārstniecisko vingrošanu, vada arī grūtnieču vingrošanas nodarbības. Ir apguvusi fizioterapiju pediatrijā. Strādā arī SPA Hotel EZERI Siguldā.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Ārija Cipruse

Akupunktūras ārsts, uztura speciālists

Sertificēta akupunktūras ārste. Speciāliste ir ieguvusi maģistra grādu ar izcilību Rīgas Medicīnas Institūtā ārstniecības specialitātē, kā arī studējusi Starpaugstskolu maģistratūras studiju programmā  ”Uzturzinātne”. Ārijai Ciprusei ir vairāku gadu pieredze akupunktūras terapijā un klīnikā piedāvā tādus pakalpojumus kā adatu terapija, homeopātiskā mezoterapija un kosmētiskā akupunktūra.

Akupunktūra jeb adatu terapija ir Ķīnas tradicionālās medicīnas metode, kurā izmantota iedarbība uz cilvēka ādas virsmas bioloģiski aktīvajiem punktiem ar speciālām adatām. Akupunktūra palīdz atmodināt organisma izdzīvošanas, atveseļošanās un atjaunošanās spējas.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Ludmila Čigorevska

Dermatologs, venerologs

Sertificēta ārste- pieaugušo un bērnu dermatologs. Pamata darba vieta Bērnu klīniskā universitātes slimnīca. Darba stāžs 35 gadi dermatoloģijā. Īpaši specializējusies zīdaiņu perioda dermatozes diagnostikā un ārstēšana, kā arī dermaskopijā. Nepieciešamības gadījuma veic optisko dermatoskopiju, biopsijas paņemšanu, mikožu diagnostiku, ādas apskati ar Vuda lampu, kontagiozo molusku ekstirpāciju (ar sterilu instrumentu izkasīšanu), kārpu piesaldēšanu (krioterapiju). Regulāri apmeklē kursus, seminārus par jaunākajām ārstēšanas metodēm dermatoloģijā.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Arita Danilāne

Oftalmologs

Beigusi Latvijas Medicīnas akadēmiju un LU Fizikas matemātikas fakultāti, optometrijas maģistratūru. Latvijas Acu ārstu un Latvijas Optometristu un Optiķu asociācijas un Latvijas Ārstu biedrības biedre. Ir Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzēja. No 1999. līdz 2013. gadam bijusi oftalmoloģe un ķirurģe VSIA BKUS Bērnu acu slimību klīnikā. Šobrīd strādā NRC Vaivari, Acu veselības centrā un klīnikā Premium Medical. Strādā gan ar bērniem, gan pieaugušajiem.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Dace Driba

Fizioterapeits, lietišķais kineziologs

Beigusi Latvijas Medicīnas akadēmijas (tagad RSU) 1999. Maģistra grāds un sertifikāts fizioterapijā. Mana pamata darbavieta ir Paula Stradiņa Klīniskā Universitātes slimnīca, rehabilitācijas nodaļā, pieredze nozarē 18 gadi. Paula Stradiņa Universitates Rehabilitācijas katedras pasniedzēja kopš 2002. Gada.  No 2005. gada– International College of Applied Kinesiology- kursi lietišķajā kinezioloģijā, psihokinezioloģijā, manuālajā terapijā, Proprioreceptīvā Neiromuskulārā facilitācija, Mckenzy terapija

Specializācijafizioterapija neiroloģijā, traumatoloģijā, ortopēdijā, lietišķā kinezioloģija, psihokinezioloģija

Konsultē un izveido individuālu terapiju klientiem ar sāpēm mugurā ,galvas sāpēm, stājas defektiem, traumu radītām sekām, rētām. Pielieto lietišķo kinezioloģiju, ir medicīnas nozare, kas diagnosticē un ārstē funkcionālus traucējumus organismā, izmantojot muskuļu testēšanu, pielieto locītavu specifisku manipulāciju vai mobilizēšanu, dažādas miofasciālās terapijas, kraniālās tehnikas, iedarbību uz meridiāniem un akupunktūras punktiem, apkārtējās vides negatīvo faktoru novērtēšanu un dažādas reflektorās procedūras,kas atjauno pacienta muskuļu līdzsvaru, pielieto ārsniecisko un relaksējošu masāžu ar ēteriskajām vielām.Sastāda individuālas trenējošas vingrojumu programmas.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Veneranda Duļbinska 

Bērnu gastroenterologs, pediatrs, endoskopists 

Strādā BKUS,sākumā kā pediatre. No 1990. gada pēc klīniskās ordinatūras beigšanas, sertificēta gastroenteroloģe, endoskopiste. Konsultē pacientus konsultatīvā poliklīnikā, veic endoskopiskas izmeklēšanas ar bronhoskopijas metodi un gastrointestinālās endoskopijas. 

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Juris Dzenis*

Neiroķirurgs

Veic galvas un muguras smadzeņu audzēju ķirurģiju, to komplekso terapiju, inoperablo audzēju imūnterapiju, smagu galvas smadzeņu traumu ārstēšanu, hidrocefālijas ķirurģisku ārstēšanu, spontānu intracerebrālu hematomu, tai skaitā aneirismātisku ģenēžu ārstēšanu, mugurkaulāja pataloģiju (diska trūces, epidurāli abscesi) ārstēšanu, pēcoperācijas etapa pilnveidošanu (antioksidanti, homeopātiski līdzekļi)

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Psych. Roza Džamaldajeva (medicīnas zinātņu doktore)

Osteorefleksoterapeits, akupunktūras ārsts, psihologs, ģimenes ārsts

Ģimenes ārste. Sniedz ģimenes ārsta konsultācijas, veic veselības chek-up programmas, pacientu profilaktisko apskati, konsultāciju pirms vakcinācijas. Konsultē pacientus krievu , latviešu un angļu valodās. Medicīniskās teipošanas sertifikāts. Akupunktūras ārste-lieto homotoksikoloģiju ar homeopātiskām ampulārām formām. Vīnes Z.Freida universitātē iegūts doktora grāds psihoterapijā, psihologs (Starptautiskā praktiskās psiholoģijas augstskola)- individuālās konsultācijas, pāra konsultācijas , ģimenes psihologs, vada psihoterapeitiskās atbalsta grupas. Savā darbā ar klientu izmanto eksistenciālās un humānistiskās psihoterapijas metodes. Baltijas praktisko psihologu asociācijas biedrs.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Dace Ezeriņa 

Ginekologs un dzemdību speciālists, USG eksperte

Dace Ezeriņa ir sertificēta ginekoloģe, dzemdību speciāliste un ultrasonogrāfijas eksperte ginekoloģijā un prenatālajā diagnostikā. Speciāliste veic augļa 3D un 4D ultrasonogrāfiju. 

D. Ezeriņa ir absolvējusi Latvijas Medicīnas akadēmijas Medicīnas fakultāti. Dzemdību namā 13 gadus strādā kā Ultrasonogrāfijas nodaļas vadītāja. 2013. gadā saņēmusi “Fetal Medicine Foundation” (FMF) sertifikātu. FMF ir labdarības organizācija, kas darbojas ar mērķi uzlabot grūtnieču un augļa veselību,  veicot izpēti un piedāvājot speciālistu apmācības programmas augļa agrīnajos izmeklējumos un patoloģiju diagnostikā. FMF programmas ietvaros D. Ezeriņa ir specializējusies grūtniecības ultrasonogrāfijas veikšanā, īpaši grūtniecības pirmā trimestra detalizētā izmeklēšanā, veicot padziļinātu augļa iedzimto patoloģiju riska aprēķinus.

Dr. Dace Ezeriņa turpina papildināt savas zināšanas, regulāri apmeklējot starptautiskas konferences. 

Pietiekties konsultācijai

 

 

Dr. Artūrs Fedorovičs- Rubenis

Ģimenes ārsts

Sertificēts ģimenes ārsts. Ārsta diploms iegūts Rīgas Stradiņa universitātē 2004 gadā. Pieņem gan bērnus, gan pieaugušos. No 2007 gada ģimenes ārsta prakse Jelgavas poliklīnikā. No 2005 gada līdz 2015 gadam kā ārsts strādāja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Jurgita Gailīte

Bērnu endokrinologs, pediatrs

Detalizētāks apraksts tapšanas stadijā

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Sarma Gaveika

Pediatrs - neonatologs

Veic bērnu profilaktisko aprūpi un vakcinācija no dzimšanas līdz 18 gadiem, paplašinātas profilakses konsultācijas vecākiem par bērna veselību un attīstību. Plānveida un akūtās vizītes. Konsultācijas pirms vakcinācijas. Konsultācija topošajiem vecākiem pirms bērniņa piedzimšanas (iepazīšanās vizīte ar pediatru). Ir ārste Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā un "Matules, Melkas un Ligeres ginekologijas privatklinika"

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Dzirkstīte Grotupe

Ārsts radiologs

Veic krūšukurvja orgānu, vēdera, iegurņa un to daļu vispārējo RTG, kaulu un locītavu sistēmas - mugurkaula un ekstremitāšu RTG, galvas, deguna blakusdobumu RTG.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Inta Jaunalksne*

Imunologs

Konsultē klientus ar ieilgušām hroniskām slimībām. Veic alerģisko slimību imūndiagnostiku, primāru un sekundāru imūndeficītu diagnostiku, terapiju, kontroli, onkoloģisko pacientu komplementāro terapiju, imūnrehabilitāciju. Ārste ir Stradiņa universitātes slimnīcas Klīniskās imunoloģijas centra vadītāja, Latvijas Neiroimunologu asociācijas padomes locekle.

Pietiekties konsultācijai

 

 Dr. Jekaterina Jeļiseikina

Ārsts kosmetologs, ģimenes ārsts

Beigusi RSU medicīnas fakultāti 2006.g. un RSU rezidentūru ģimenes medicīnā. Paralēli tam apguvusi sejas estētiskās kopšanas pamatus ar ievirzi tieši injekciju metodikā, kurā gūta liela pieredze, padziļināti praktizējot injekciju metodiku ikdienas darbā. Konsultē un sastāda ārstēšanās plānu dažādu sejas, kakla , dekoltē, plaukstu vizuālo problēmu risināšanā ar botulīna un hialuronskābes preparātu palīdzību. Vizītes laikā iespējams atrisināt arī paaugstinātas svīšanas problēmu padušu un plaukstu rajonā.
Konsultācijas iespējamas latviešu, krievu un angļu valodās. Kā ģimenes ārsts pieņem gan pieaugušos, gan bērnus no zīdaiņa vecuma

Pietiekties konsultācijai

 

Zane Jēgere

Radiologa asistente

Strādā Premium Medical no 2010. gada.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Olga Kalnača

USG speciālists, pediatrs

Dr. Olga Kalnača 1981.gadā beigusi RMJ ārstniecības fakultāti un 1984.gadā klīnisku ordinatūru pediatrijā. 1990.gadā apguvusi ultrasonogrāfijas specialitāti. Strādā par ultrasonogrāfijas speciālisti arī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, veicot vēdera dobuma (-aknas, žultspūslis, žultsvadi, liesa, aizkuņģa dziedzeris), mazā iegurņa orgānu, nieru, krūts dziedzeru un vairogdziedzera izmeklējumus, kā arī  mīksto audu un locītavu saslimšanas diagnostiku. Veic arī aknu, krūšu dziedzeru, vairogdziedzera u.c. elastogrāfijas izmeklējumus.  Jaundzimušajiem bērniem veic neirosonogrāfiju un gūžu locītavu ultrasonogrāfiju. 

Pietiekties konsultācijai

 

 

Kristaps Klekmanis

Radiologa asistents

Detalizētāks apraksts tapšanas stadijā

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Ļubova Korka

Bērnu psihologs

Savā darbā pielieto logopēdijas metodes, vada nodarbības ciklus. Konsultē krievu valodā.

Bērnu psihologs  specializējusies runas un komunikācijas īpašību attīstības. Darbā par savu prioritāti  uzskata runas un psihisko procesu mijiedarbības mehānismu pētīšanu runas defekta struktūrā.Pēc pirmsskolas psiholoģijas fakultātes pabeigšanas strādājusi Latvijas, Krievijas un Vācijas bērnudārzos un bērnu attīstības centros. Pašlaik mācās Runas Patoloģijas Starptautiskajā Institūtā(International Institute of Speech Pathology).

Pietiekties konsultācijai

 

 

Dr. Georgijs Kočiašvili

Ķirurgs-proktologs, onkologs

Aktīvi darbojas medicīnā kā sertificēts ķirurgs-onkologs  10 gadus.

Medicīnas studijas absolvējis Rīgas Stradiņa universitātē 2001. gadā. Neatsveramu profesionālo izaugsmi guvis turpinot rezidentūras studijas Latvijas Onkoloģijas centrā (LOC), izcila onkoloģijas ķirurga Vladimira Januškēviča vadībā. LOC kā sertificēts onkoloģijas ķirurgs plaši darbojas ādas, mīksto audu, krūts dziedzera un vēdera dobuma saslimšanu ārstēšanā (2004. - 2013. gads).

Ķirurģisko darbību dakteris izvēlējies turpināt Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā (RAKUS) Gaiļezers, Koloproktoloģijas nodaļā, kur specializējas resnās un taisnās zarnas ķirurģijā, īpaši onkoloģisko saslimšanu ārstēšanā. Papildus pamatdarbam strādā arī neatliekamajā ķirurģijā.

Veiksmīgi attīstījis resnās un taisnās zarnas operācijas laparoskopiskā tehnikā, kas ir standarta pieeja zarnu vēža gadījumos attīstītajās valstīs. 

Konsultē pacientus zarnu vēža skrīninga jautājumos (slēptās asinis fēcēs, fibrokolonoskopija).

Specializējas uz visa veida proktoloģiskām saslimšanām (hemoroidālā slimība, fistulas, rektocēles, polipi un citas), veic diagnostiku (rektoskopija, biopsija) un ķirurģisku ārstēšanu.

Konsultē krūts dziedzera (mammoloģija) pataloģijas iespējas ķirurģiskai ārstēšanai, kā arī ādas un mīksto audu veidojumus, vēdera priekšējās sienas trūces, diastāze. Dakteris veic operācijas stingri ievērojot kosmētiskos principus.

Ķirurga profesijā, kas ir dinamiska un pastāvīgi strauji attīstās, dakteris augsti vērtē kvalitāti, kas pielāgota mūsdienu prasībām, tādēļ regulāri papildina savas zināšanas piedaloties konferencēs un stažējoties Eiropā, ASV, Krievijā. (CV)

"Savā darbā ļoti patīkami ir sastapt pacientus, kuriem rūp sava veselība. Uzskatu, ka apvienojot ārsta profesionalitāti, individuālu pieeju pacienta problēmai ir iespējams sasniegt vislabākos rezultātus", Dr. G. Kociašvili.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Aleksandrs Kovaldins

Bērnu neirologs

Absolvējis Rīgas Medicīnas Institūtu 1968.gadā, beidzis klīnisko ordinatūru pie prof.G.Eniņas un prof.J.Bērziņa. 10 gadus stradāju par neirologu Valkā. No 1979.gada strādāju Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā par bērnu neirologu.Bērnu neiroloģijā specializējos Ļeņingradā un Maskavā. Biju Bērnu neirologu biedrības priekšsēdētājs, patreiz biedrības valdes loceklis. Papildus izglītojos un uzstājos ar ziņojumiem Baltijas bērnu neirolgu biedrības un citās starptautiskās konferencēs un kursos. Konsultēju dažāda vecuma bērnus ar centrālās un perifērās nervu sistēmas slimībām.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Dace Kreicšteine

Pediatrs, neirosonoskopijas speciālists, USG speciālists

1985. gadā absolvējusi Rīgas medicīnas institūtu. Kopš 1989. gadā strādā kā Ultraskaņas speciālists. Šobrīd strādā Bērnu klīniskā universitātes slimnīcā. Veic USG izmeklējumus bērniem- jaundzimušo un zīdaiņu periodā- neirosonogrāfiju, vēdera dobuma orgānu, nierēm un gūžu USG. Bērniem līdz 18 gadiem- vēdera dobuma orgānu, nierēm un urīnpūslim, vairogdziedzera, limfmezglu un mīksto audu, krūšu dziedzeru, locītavu USG.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Petra Kriķe

Imunologs

Detalizētāks apraksts tapšanas stadijā

Pietiekties konsultācijai

 

Sabīna Krūmiņa

Zobārsta assistente

Mācījusies un izglītību ieguvusi Rīgas 5.medicīnas skolā un Rīgas 1.medicīnas skolā. Ir guvusi pieredzi strādājot par medicīnas māsu Bērnu slimnīcā Gaiļezers. Ar 12 gadu pieredzi medicīnā.

 

Viāna Kuļša

Uztura speciāliste

2013. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, Rehabilitācijas fakultāti iegūstot profesionālo bakalaura grādu uztura specialitātē. Kopš 2012.gada Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu asociācijas biedre. Regulāri turpina papildināt zināšanas konferencēs un kursos Latvijā. Praktizē kā uztura speciāliste kopš 2015.gada. Paralēli darbam klīnikā dalās savās zināšanās par veselīgu dzīvesveidu, uzturu un fizisko aktivitāšu nozīmīgumu ikdienā vadot nodarbības, seminārus. 2014. gadā apguva C kategorijas fitnesa treneru kursus. Klīnikā piedāvā uztura konsultācijas, individuālu uztura plānu izstrādi, individuālu treniņu plāna izstrādi svara korekcijas jomā. 

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Lāsma Lapiņa 

Trihologs

Triholoģe – ārste interniste, kas sniedz konsultācijas, diagnosticē un ārstē dažādas ar matu un galvas ādas veselību saistītas problēmas. Speciāliste konsultē matu izkrišanas un galvas ādas problēmu (nieze, kreveles, zvīņas, blaugznas) gadījumos.

2012. gadā ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti, pēc tam zināšanas un praktiskās iemaņas dažādu izmeklējumu un medicīnisku manipulāciju veikšanā papildinājusi Vācijā.

Kopš 2015.gada ārste ir Latvijas Matu ārstu asociācijas biedre un kā matu veselības speciāliste konsultē pacientus matu transplantācijas klīnikā Rubenhair Baltika. Regulāri piedalās starptautiskos kongresos un semināros par triholoģijas tēmām.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Paulis Laizāns

Bērnu ķirurgs

Konsultē vēdera dobuma orgānu un taisnās zarnas slimību gadījumos, veic operācijas. Ir ķirurgs Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Gerda Lielause

ģimenes ārsts, pediatrs

1992. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Pediatrijas fakultāti, paralēli studiju gados strādājot Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā. Pēc absolvēšanas darbu uzsākusi Mārupes pagastā, praktiski kā ģimenes ārste, līdz 2004.gadam. Ieviešot Latvijā profesionālo sertifikāciju 1996. gadā, šajā gadā daktere ieguvusi Latvijas Pediatru asociācijas sertifikātu, bet 1999. gadā - Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas sertifikātu. Paralēli darbam Mārupes novadā, no 1997. gada strādājusi privātpraksēs – SIA „I. Vasaraudzes privātklīnikā”, SIA „Svīre Plus” . No 2004. gada, paralēli darbam privātpraksēs, darbojusies arī farmācijas biznesā. Kopš 2010. gada daktere strādā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā Hematoonkoloģijas nodaļā, turpinot darbu privātpraksēs.  2010. gadā  nodibinājusi savu privātpraksi ģimenes medicīnā un pediatrijā. „Premium Medical” uzsākusi darbu 2014. gada janvārī. 

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Laura Liepiņa

Plastiskais ķirurgs

2013. gadā absolvējusi plastiskās ķirurģijas rezidentūru Rīgas Stradiņa universitātē un kopš 2008. gada piedalījusies dažādās plastiskās un rekonstruktīvās ķirurģiskās operācijās, Latvijas plastiskās ķirurgu asociācijas un Krievijas plastiskās un rekonstruktīvās ķirurgu asociācijas biedres Dr. Valentīnas Kandaurovas vadībā. Kopš 2008. gada   strādā arī P. Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcas zobārstniecības un sejas-žokļu ķirurģijas centra Plastiskās ķirurģijas klīnikā un pastāvīgi veic dažādas plastiskās ķirurģijas operācijas.  Vislielākā pieredze ir sejas un deguna, kā arī acu plakstiņu, ausu un krūšu operācijās.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Elita Ločmele

Mikrologopēds

Konsultē vecākus par runas attīstību bērniem agrīnā vecumā. Novērtē bērna pirmsrunas attīstību – pārbauda redzes un dzirdes analizatoru darbību, spēju noturēt uzmanību, sejas muskulatūras un rociņu sīkās muskulatūras darbību, mēles kustības un citas attīstības pazīmes. Tad kļūst zināms, kas vecākiem lietas labā darāms, sākot jau no pirmajiem mazuļa dzīves mēnešiem līdz divu gadu vecumam.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Med. Ingūna Lubaua (medicīnas zinātņu doktore) 

Bērnu kardiologs, ehokardiogrāfijas speciālists

Iedzimtu un iegūtu sirds pataloģiju diagnostika un ārstēšana bērniem no dzimšanas līdz 18 gadiem,augļa ehokardiogrāfija.Ārste ir Eiropas Bērnu kardiologu asociācijas, Latvijas Bērnu kardiologu asociācijas, Latvijas Ehokardiogrāfijas biedrības, Latvijas Pediatrijas asociācijas biedre. 2006. gadā aizstāvēja doktora disertāciju „Ehokardiogrāfisks un hemodinamisks koronārās asinsrites novērtējums bērniem ar iedzimtām sirdskaitēm”. Daudzu zinātnisku publikāciju autore. RSU Pediatrijas katedras docente - studentu, rezidentu un ģimenes ārstu apmācība bērnu kardioloģijā. Studiju programmas vadītāja bērnu kardioloģijas specialitātē.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. med. Ronalds Mačuks

Ķirurgs - Onkoloģijas ginekologs.

Specializējies dzemdes kakla vēža, endometrija vēža un olnīcu vēža ķirurģiskajā ārstēšanā.

Detalizētāka informācija tapšanas stadijā.

Pietiekties konsultācijai

 

Evija Mailo

Zobu higiēniste

Mācījusies Rīgas 1.medicīnas skolā un Rīgas Stradiņa Universitātē. 2011.gadā absolvējusi tālmācības kursu "Oral Health IV - a Community Perspective" Dalarna University Zviedrijā. Strādā gan ar pieaugušajiem, gan bērniem. Konsultē vecākus par zobu kopšanu zīdaiņiem, lai izvairītos no tā saucamā pudeļu kariesa u.c. 

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Ārija Marksa - Ebele

Bērnu gastroenterologs, pediatrs

Beigusi Rīgas Medicīnas institūtu (Rīgas Stradiņa universitāte) .

Stažējusies Umeo, Zviedrijā, bērnu gastroenteroloģijā, kā arī piedalījusies Eiropas un pasaules bērnu gastroenteroloģijas kongresos. Lasījusi lekcijas, kā arī vadījusi apmācības un praktiskas nodarbības studentiem un rezidentiem. Publikācijas par govs piena alerģiju,celiakiju,  aizcietējumiem, par zīdaiņu barošanu un citām bērnu gastroenteroloģijas problēmām. Bijusi daudzus gadus bērnu gastroenteroloģijas asociācijas prezidente un bērnu gastroenteroloģijas nodaļas vadītāja bērnu klīniskās universitātes slimnīcā un turpina darbu kā praktizējošs bērnu gastroenterologs.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Ramona Markuse

Otorinolaringologs

Ārstē visas ausu, kakla, deguna slimības, veic mandeļu krioterapiju, dzirdes pārbaudi audiometriju, deguna un deguna dobumu skalošanu, ārstē krākšanu, balss saišu problēmas u.c. Strādā ar visu vecumu klientiem.

Pietiekties konsultācijai

 

 

Dr. Irīna Maskalāne

Zobārsts, periodontologs

Pietiekties konsultācijai

 

 Dr. med. Aleksejs Miščuks

Algologs, reanimatologs, anesteziologs

Detalizētāks apraksts tapšanas stadijā

Pietiekties konsultācijai

 

Iveta Opmane

SPA masāžu speciālists, SPA masāžu pasniedzēja,pirtnieks

SPA meistare. Veic ķermeņa un sejas masāžas, ķermeņa un sejas kosmētiskās SPA masāžas ar palīglīdzekļiem. Ietīšanas un triactive procedūras ķermenim, fitosaunas procedūras.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Arnis Ozols*

Neiroķirurgs

Strādā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, ir saņēmis Latvijas Ārstu biedrības apbalvojumu – II pakāpes Goda zīmi Tempus Hominis, ko kā ordeni pasniedz ārstiem un citiem veselības aprūpes darbiniekiem par izcilu darbu savā jomā. Ir viens no Latvijas Ārstu biedrības dibinātājiem.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Dagmāra Pandere  

Sertificēts ārsts eksperts, ķirurgs un algologs

Detalizētāks apraksts tapšanas stadijā

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Anna Platkova

Otorinolaringologs

Dr. Anna Platkova pabeigusi Rīgas Stradiņa universitāti un savas zināšanas regulāri papildina starptautiskajos un vietējās nozīmes kongresos un praktiskajos kursos. Speciāliste konsultē pieaugušos un labprāt strādā arī ar bērniem. 

Nepieciešamības gadījumā daktere veic arī operācijas (piem. deguna starpsienas submukozā rezekcija, adenotomija, timpnostomija, tonsillektomija u.c.)

Konsultē latviešu , krievu un angļu valodā. 

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Jevgeņijs Platkovs

Zobārsts, zobu protēzists

Absolvējis Rīgas Stradiņa Universitātes Zobārstniecibas fakultāti 2011 gadā. Veic zobu terapiju, endodontisko ārstēšanu, protezēšanu, tai skaitā protezēšanu uz implantiem, kā arī veic ķirurģiskās manipulācijas, ieskaitot gudrības zobu ekstrakciju. Regulāri apmeklē kvalifikācijas celšanas kursus Latvijā un ārzemēs, kur papildina savas teorētiskas zināšanas un uzlabo praktiskas iemaņas. 

Dakteris pieņem gan pieaugušos, gan bērnus no 5 g.v. 

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Ilze Pļaviņa

Gastroenterologs, ārste radioloģe

Sniedz konsultācijas, diagnosticē un ārstē dažādu gremošanas orgānu (barības vada, kunga, zarnu trakta, aknu, žultspūsļa, aizkuņģa dziedzera) slimību gadījumos, veic USG izmeklēšanu. Ir P.Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas gastroenteroloģijas centra ārste.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Aina Poiša

Psihoterapeits

Sertificēta ģimenes psihoterapeite, psihodrāmas trenera asistente. Ir daudzu gadu darba pieredze, strādājot ar ģimenes izglītības un atbalsta grupām. Līdzdarbojas Latvijas Ģimenes terapeitu asociācijā, kā arī Latvijas Psihodrāmas sociometrijas un grupu psihoterapijas asociācijā. Savas zināšanas papildinājusi starptautiskā deju terapijas semināros, kā arī apguvusi kursu „Spontanitātes teātris". Izstrādājusi un vada apmācību kursus pašattīstības, komunikāciju un komandas saliedēšanas jomā. Konsultē gan individuāli, gan pārus un ģimenes.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Margarita Puķīte

Bērnu un pieaugušo Ginekologs, dzemdību speciālists

1993. gadā daktere pabeigusi Latvijas Medicīnas akadēmiju un turpināja apmācības internatūrā paralēli uzsākot darbu Rīgas 5.bērnu poliklīnikā kā bērnu un pusaudžu ginekologs. 1996. gadā ieguva maģistra grādu pedagoģijā un sāka lasīt lekcijas Sarkanā Krusta medicīnas skolā un veselības mācības stundas Rīgas 6.vidusskolā.

Šobrīd Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžas docente un Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes pasniedzēja - lasa lekcijas un vada praktiskās nodarbības dzemdniecībā un ginekoloģijā topošiem veselības aprūpes nozares speciālistiem.

“Darbs ar bērniem un pusaudžiem vienmēr ir atbildīgs un interesants, sniedz lielu gandarījumu, jo vienmēr var redzēt rezultātu. Mūsu uzdevums ir pasargāt viņus no radušos veselības problēmu iespaida uz nākošo paaudzi”, M. Puķīte.

Pietiekties konsultacijai

 

Dr. Andris Pūce

Traumatologs – ortopēds. Mugurkaula ķirurgs (vertebrologs)

Beidzis Latvijas Medicīnas akadēmijas ārstniecības fakultāti 1992. gadā. Strādā Traumatoloģijas un Ortopēdijas slimnīcas Mugurkaula ķirurģijas centrā no 1993. gada. No 1996. gada ir Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Specializētā medicīnas centra (NMPD SMC, agrāk zināms kā Katastrofu medicīnas centrs) ārsts – konsultants vertebroloģijā.  Specializējas mugurkaula traumu (skriemeļu lūzumi, mežģījumi) un dažādu saslimšanu (spondilolistēzes, spinālas stenozes, starpskriemeļu disku trūces u.c.) ķirurģiskā ārstēšanā. Mugurkaula ķirurģijā stažējies un mācījies Francijā, Vācijā, Nīderlandē, Zviedrijā, Polijā.

Pietiekties konsultacijai

 

Dr. Inga Pūce

Uztura speciālists

Ārste, pēc izglītības pediatre, bet kopš 1993. gada nodarbojas ar jautājumiem par uztura ietekmi uz organismu. Līdz 2008. gadam Inga bija Svara Vērotāju kustības vadītāja, tagad ir veselīga dzīvesveida konsultante un uztura speciāliste. Klīnikā vada veselīgas tievēšanas programmu, konsultē par veselīgu uzturu.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Sandra Pūce

Psihiatrs, psihoterapiets

Konsultē fobiju, panikas, trauksmes, izdegšanas sindroma, ēšanas traucējumu, depresijas stāvokļu, šizofrēnijas u.c. gadījumos, pusaudžu un ģimenes krīžu gadījumos, vada psihoterapijas seansus, veic grupu terapiju. Ir virsārste slimnīcā „Ģintermuiža”, Rīgas Garīgās veselības Ambulatorās aprūpes centra vadītāja.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr.Med Maija Radziņa (medicīnas zinātņu doktore)

Radiologs - diagnosts. 

Sertificēta specialitātē kopš 2006. gada.

Veic sekojošus USG- ultrasonogrāfijas izmeklējumus pieaugušajiem un bērniem no dzimšanas:

vēdera dobuma orgānu (-aknas, žultspūslis, žultsvadi, liesa, aizkuņģa dziedzeris), vairogdziedzera, locītavu, limfmezgliem un mīkstajiem audiem, sēkliniekiem (testis), prostatai pa vēderu un  transrektāli, siekalu dziedzeriem,krūšu dziedzeriem, galvas un kakla asinsvadu duplex , kāju vēnu un artēriju duplex (doplerogrāfiju), perifēro nervu USG (ultrasonogrāfiju). Aknu, krūšu dziedzeru, vairogdziedzera elastogrāfiju. Specializējusies arī rentgenogrāfjas (RTG), datortomogrāfijas (CT) un MR izmeklējumos. 

Piedalās studentu un rezidentu apmācībā radioloģijas nozarē.

Pacientus konsultē – latviešu, krievu un angļu valodās.

Papildus stažējusies:

2005.gadā Hammersmith un Charing Cross slimnīcās Londonā, Lielbritānija;  

2008.gadā Harvardas universitātes Massačusetas galvenajā slimnīcā – neatliekamā, neiro un asinsvadu radioloģijā ;

2011.gadā Grācas klīniskajā universitātes slimnīcā, Austrijā;

2012.gadā  Brno universitātes klīnikā Čehijā.

Regulāri turpina papildināt zināšanas konferencēs un kvalifikācijas celšanas kursos Latvijā un Eiropā.

No  2011.gada Latvijas Ultrasonogrāfistu asociācijas prezidente, kā arī Latvijas Radiologu asociācijas valdes locekle un Eiropas Radiologu un Ultrasonogrāfistu biedrību biedre.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Mārcis Radziņš 

Traumatologs - ortopēds

No 2003.gada strādā traumatologa ortopēda specialitātē, papildus specializējies rokas ķirurģijā.

Dažādu ortopēdisku slimību, traumu un to seku ārstēšanu apguvis Latvijā un ārvalstu klīnikās, kā Zviedrijā Lundas universitātes slimnīcā, ASV Waterburijas un Čikāgas universitātes slimnīcās u.c. Turpina regulāri apmeklēt dažādus kursus un konferences Latvijā, Eiropā un citur.

Latvijas traumatologu ortopēdu asociācijas, Latvijas Ceļa locītavas ķirurģijas, Artroskopijas un Sporta ortopēdijas asociācijas, Latvijas Rokas ķirurģijas un mikroķirurģijas asociācijas biedrs.

Latvijā attīsta pleca un elkoņa locītavu protezēšanu. Traumatologa ortopēda specialitātē apmāca jaunos ārstus.

Dr. Mārcis Radziņš vienmēr rūpīgi izskaidro pacientam viņa saslimšanas ārstēšanas iespējas un gaidāmos rezultātus, rekomendējot vispareizāko konservatīvo vai ķirurģisko ārstēšanu.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Valērijs Ratobiļskis

Ķirurgs, proktologs

Detalizētāks apraksts tapšanas stadijā

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Irita Roderte

Interniste, gastraenterologs

Sertificēta interniste un gastroenteroloģe, uztura speciāliste. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti. Par ārstu strādā kopš 2005. gada. Līdzšinējo darba pieredzi ieguvusi strādājot Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā – kā dežūrārste Neatliekamās medicīnas centrā un Internās medicīnas klīnikā. Gastroenteroloģisko slimību diagnostikas un ārstēšanas pieredze gūta strādājot slimnīcas Gastroenteroloģijas centrā. Zināšanas papildinājusi arī Nīderlandē un Vācijā. Paralēli klīniskajam un akadēmiskajam darbam,turpina arī gastrointestinālo endoskopiju metožu apguvi. Kā interniste sniedz plānveida un akūtas konsultācijas. Kā gastroenteroloģe sniedz konsultācijas dažādu kunģa-zarnu trakta slimību gadījumos, ja problēmas skārušas barības vadu, kuņģi, divpadsmitpirkstu zarnu, tievās vai resnās zarnas, aizkuņģa dziedzeri vai aknas un žultsceļus. Nepieciešamības gadījumā sastāda papildizmeklējumu plānu un nozīmē ārstēšanu. Hronisku slimību gadījumā ( piemēram, iekaisīgas zarnu slimības, malabsorbcijas sindroms, hroniska anēmija, celiakija, hroniskas neinfekciozas aknu slimības) veic dinamisku uzraudzību. Konsultē arī ar uzturu saistītos jautājumos, svara problēmu risināšanā, svara regulēšanā, sniedz uztura rekomendācijas dažādu saslimšanu gadījumā.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Nelli Rožina 

Ārsts - radiologs

Pamatā kā ultrasonogrāfijas speciālists strādā Paula Stradiņa Klīniskā Universitātes slimnīcā uzņemšanas nodaļā. Veic: USG vēdera dobuma orgāniem (-aknas, žultspūslis, žultsvadi, liesa, aizkuņģa dziedzeris), vairogdziedzerim, nierēm un urīnpūslim, krūts dziedzeru,limfmezgliem un mīkstajiem audiem, locītavām. Veic arī aknu, krūšu dziedzeru, vairogdziedzera u.c. elastogrāfijas izmeklējumus.  Jaundzimušajiem bērniem veic vēdera dobuma, nierēm un urīnpūslim, gūžu locītavu ultrasonogrāfiju, krūts dziedzeru, limfmezgliem un mīkstajiem audiem, locītavām. 

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Nadežda Rožkova 

Aviācijas medicīnas ārste, kardiologs

Detalizētāks apraksts tapšanas stadijā

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Ojārs Rubens

Neirologs un arodslimību ārsts

Pamatā strādā, konsultē Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā un klīnikā "DiaMed", kur veic arī neirogrāfijas un elektromiogrāfijas izmeklējumus. Sāpju gadījumos veic blokādes- mugurā, plecos, elkoņos, karpālos kanālos.

Pietiekties konsultācijai

 

Kristīne Rudzinska

Mākslas terapeite ar specializāciju drāmas terapijā

Kristīne Rudzinska ir veselības zinātņu maģistre (Mg.sc.sal.), Latvijas Drāmas terapijas asociācijas dibinātājbiedre un valdes locekle. Drāmas terapijas mērķi tiek noteikti katra klienta izvērtēšanas procesā individuāli atkarībā no klienta problēmu loka, vides un teorētiskās orientācijas, kuras ietvaros tie jārealizē: palīdzēt klientam izpaust, pārstrādāt (izstrādāt) un risināt emocionālus konfliktus, pārvarēt stresu un traumatisku pieredzi, sekmēt sevis apzināšanos, paaugstināt pašvērtību, atvieglot virzību uz realitātes izjūtu, attīstīt iekšējās kontroles izjūtu, veicināt spēju uzņemties atbildību par risinājumu meklēšanu un īstenošanu, stiprināt „Es” izjūtu, pilnveidot starppersonu kompetenci, regulēt uzvedību, attīstīt sociālās sekmes, veicināt dažādus adaptācijas procesus, atvieglot ārstēšanas procesu, atklāt vai apzināt savu iekšējo potenciālu un resursus, attīstīt mākslinieciskās spējas (radošumu, spontanitāti), palīdzēt atbrīvoties no dažādiem kaitīgiem ieradumiem utt.

Pietiekties konsultācijai

 

Profesore, Dr.habil.med. Ingrīda Rumba-Rozenfelde (medicīnas zinātņu doktore)

Bērnu reimatologs, pediatrs

Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes dekāne, profesore, Dr.habil.med., LZA korespondētājlocekle

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Gita Ruttasa

Ginekologs, dzemdību speciālists

Absolvējusi Rīgas Stradiņa Universitāti 2003. gadā. 2008 g. ieguvusi ginekologa, dzemdību speciālista sertifikātu. Veic ginekoloģisko un grūtnieču ultrasonogrāfiju. Regulāri apmeklē gan Latvijā, gan ārzemēs notiekošus seminārus, kongresus.
Apgūst un savā praksē pielieto lietišķo kinezioloģiju un psihokinezioloģiju.
Nodarbojas ar auglību saistīto problēmu diagnostiku, risināšanu, ginekoloģisko saslimšanu ārstēšanu izmantojot, ja nepieciešams, papildus ne tikai medikamentozo terapiju, bet arī homeopātiskos līdzekļus, fitopreperātus.
Kā prioritāti uzskata grūtniecības novērošanu, kuras rezultātā dzimst vesels bērns. Ārsts sniedz atbalstu sievietei grūtniecības laikā, izskaidro un palīdz izvēlēties Jums piemērotāko dzemdību iestādi. Grūtniecēm, ja nepieciešams rekomendē atbilstošus Baha ziedus, fitopreperātus.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Gunārs Seržants

Ginekologs, USG speciālists

1977. gadā beidzis Latvijas Medicīnas Akadēmijas, medicīnas fakultāti. 1978. gadā izgājis klīnisko internatūru Liepājas dzemdību namā. 1991. gadā ieguvis pēcdiploma izglītību Viļņas Valsts Universitātē, medicīnas fakultātē. Ir liela klīniska pieredze augļa pataloģiju prenatālajā diagnostikā.  Ir Latvijas Dzemdniecības un ģinekoloģijas asociācijas (LGDSA) loceklis. Regulāri aktīvi piedalās starptautiskās konferencēs un kongresos.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Inguna Smilšarāja 

Zobārsts

Sertificēta zobārste. Absolvētas Latvijas Medicīnas Akadēmijas Stomatoloģijas fakultāte un Karolinskas Institūta Zobārstniecības fakultāte Stokholmā, Zviedrijā (Karolinska Institutet Odontologiska fakulteten, 1997.) 18 gadu darba stāžs. Zobu ārstēšana un protezēšana. Pieaugušajiem un bērniem no 13 gadiem. Regulāri apmeklē kursus par novitātēm specialitātē.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Kaspars Snipe

Proktologs, ķirurgs

Absolvējis Rīgas Stradiņa Universitāti 1999.gadā. Vairāk kā 10 gadus specializējies ķirurģijas apakšnozarē - proktoloģijā (kolorektalaķirurģija). Konsultē tādu problēmu kā taisnās zarnas fistulas, jaunveidojumi, plīsumi, funkcionālās resnās zarnas slimības, hemoroīdi, ODS (obstruktīvas defekacijas sindroms), rektocele, resno zarnu invaginācija un taisnās zarnas izkrišana u.c. Strādā RAKUS stacionāros "Linezers" un "Gaiļezers”, Rīgas 1.slimnīcā.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Juris Sproģis

Sertificēts ārsts ķirurgs, specializējies sporta medicīnā.

1991. gadā beidzis Latvijas Medicīnas akadēmiju, pēc kā ordinatūru kirurģijā Jūrmalas Centrālaja slimnīcā 1993. gadā. Par ķirurgu strādājis Rīgas Invalīdu slimnīcā un MS "Rūpes" ķirurģijas nodaļā. Specializējies papildus kā traumatologs – ortopēds. Papildus no 1994. gada nodarbojas ar sporta medicīnu kā basketbola  komandu un dažādu Latvijas Nacionālo izlašu ārsts. No 1995. gada nodarbojas ar vēnu ķirurģiju. 2000. gadā atvēris savu praksi ķirurģijā, traumatoloģijā un ortopēdijā. 2006. gadā izveido un nodibina SIA "MS Ķirurģija". 2010.gadā paralēli uzsāk darbu Rīgas pilsētas 1.slimnīcā.

Dakteris konsultē bērnus no 13 gadu vecuma un pieaugušos. 

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Ilona Sprūģe

Ārsts psihiatrs

Konsultēju pieaugušos pie dažādām psihoemocionālām raizēm:

-  nemiers, nogurums bez saprotama iemesla, ilgstošs dzīvesprieka trūkums, periodisks izmisums un bezpalīdzības izjūta, miega, ēšanas traucējumi, domāšanas un koncentrēšanās grūtības, depresivitāte, svārstīgs noskaņojums, neizprotamas vai pretēji - konkrētas bailes

- neizskaidrojamas sāpes un citas sajūtas ķermenī, kurām nevar atrast iemeslu vai, ja iepriekšējā ārstēšana nesniedz Jums nepieciešamo atvieglojumu

- psihiskas dabas traucējumi pie dažādiem organisma funkcionāliem stāvokļiem un saslimšanām, tai skaitā, pie garastāvokļa svārstībām grūtniecības laikā, pēc dzemdībām, pie onkoloģiskām slimībām, pie sirds un asinsrites slimībām (pēc infarkta, pēc insulta), pie kairinātas zarnas sindroma, veģetatīvās distonijas, pēc galvas traumām u. c.

- izdegšana darbā ar veselības traucējumiem

- attiecību sarežģījumi, krīzes situācijas, ierobežota spēja tikt galā ar ikdienas dzīvi

Kā arī sniedzu konsultācijas pēc citu ārstniecības personu ieteikuma, sadarbojoties ar speciālistu Jūsu veselības interesēs un ar Jūsu piekrišanu.

Individuāla psihodinamiskā (psihoanalītiski orientētā) psihoterapija, ja vēlaties labāk sevi izprast un gūt panākumus Jums svarīgās dzīves jomās.

Pāru konsultācijas.

Neārstēju atkarības (no alkohola, no nikotīna, no medikamentiem), izņemot situācijās, kad atkarību speciālists – narkologs iesaka Jums psihiatra vai psihoterapeita konsultāciju.

Labāk izprast veselības traucējumu iemeslus man palīdzēs agrāk veiktu izmeklējumu un citu speciālistu slēdzieni, piezīmes par pielietoto ārstēšanu, un jebkura cita Jūsu rīcībā esoša medicīniskā dokumentācija, kuru aicinu paņemt līdzi uz konsultāciju.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Juris Stepanovs

Asinsvadu ķirurgs/flebologs un klasiskais ķirurgs

Detalizētāks apraksts tapšanas stadijā

Pietiekties konsultācijai

 

Sabīne Suntaža

Zobu higiēniste

Sertificēta zobu higiēniste. Mācījusies Rīgas 1. Medicīnas koledžā un Rīgas Stradiņa Universitātē.

Regulāri apmeklē zobu higiēnistu asociācijas, RSU organizētās konferences un seminārus savas kvalifikācijas celšanai.

Konsultē zobu balināšanā, zobu tīrīšanas tehnikā un palīdzēs izvēlēties piemērotākos mutes dobuma kopšanas līdzekļus.

Pieņem pieaugušos un bērnus.  

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Anna Sviridova

Dermatovenerologs, estētiskās medicīnas un lāzerprocedūru speciāliste

Premium Medical klīnikā sertificētā ārste Anna Sviridova piedāvā visa veida ādas, matu un nagu saslimšanu diagnostiku un ārstēšanu.

A. Sviridova ir pabeigusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti, savukārt dermatovenerologa specialitāti apguva Latvijas Universitātē. Pēc tam zināšanas papildinājusi arī Šveicē.

A. Sviridova stažējusies vairākās Eiropas medicīnas klīnikās, tostarp:

  • Milānā, Itālijā, Policlinico Ospedale Maggiore pie prof. S. Veraldi;

  • Romā, Itālijā, Policlinico Agostino Gemelli pie prof. C. Feliciani;

  • Florencē, Itālijā, Università degli Studi di Firenze pie prof. T. Lotti;

  • Grācā, Austrijā,  dermatoskopijas kursā Grācas Medicīnas universitātē pie prof. I. Zalaudek.

Speciāliste ir vairāku dermatologu asociāciju biedre un regulāri piedalās gan Latvijas, gan starptautiskajās konferencēs un kongresos.

Premium Medical klīnikā speciāliste konsultē pacientus latviešu, krievu, angļu un itāļu valodā.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Ludmila Ščemeļova

Ginekologs, dzemdību speciāliste

Ir vairāk nekā 30 gadu pieredze darbā P. Stradiņa slimnīcā, Dzemdību nodaļā. Klīnikā Premium Medical ārste strādā kopš tās atvēršanas 2008. gadā. Viņasprāt te ir vienreizēja iespēja saņemt profesionālu uzraudzību un atbalstu visā sievietei svarīgajā laika periodā – gan plānojot bērniņa nākšanu pasaulē, gan grūtniecības laikā, gan pēc bērniņa piedzimšanas, kad visu nepieciešamo palīdzību un aprūpi var saņemt bērniņš un vecāki.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Aija Šnikvalde (klīnikas virsārste)

Ģimenes ārsts, Aviācijas medicīnas eksperts

Sertificēta ģimenes ārste, ģimenes ārsts specialitāti apguvusi RSU. Konsultē gan pieaugušos, gan bērnus. Plānveida un akūtas vizītes. Uzskata, ka pacienta aprūpei ir jābūt pēc iespējas personalizētai. Sniedz ģimenes ārsta konsultācijas, veic veselības CHECK-UP programmas, pacientu profilaktisko apskati, konsultāciju pirms vakcinācijas. Konsultē pacientus arī krievu un angļu valodā.  Latvijas Jauno ārstu valdes locekle, LĢĀA un LLĢĀA biedre.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Ernests Štekels

Bērnu traumatologs, ortopēds

Konsultē un ārstē traumu, traumu seku, iedzimtu un iegūtu ortopēdisku slimību gadījumos.

Ir BKUS Bērnu ķirurģijas klīnikas skeleta sistēmas un balsta aparāta iegūtu un iedzimtu slimību un traumu profila Bērnu ortopēdijas centra virsārsts.

Pietiekties konsultācijai

 

 

Dr. Asnāte Tērvide 

Bērnu un pieaugušo zobārsts

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti un zināšanas turpina aktīvi papildināt specializētos stomatoloģijas kursos. Speciāliste veic zobārstniecības procedūras(tai skaitā, zobu labošanu, endodontiju, zobu pārklāšanu ar silantu, nospiedumus kapes izgatavošanai, zobu ekstrakcijas, mutes dobuma higiēnu) gan bērniem, gan pieaugušajiem. Speciāliste konsultē latviešu, krievu un angļu valodā.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Margarita Tihomirova

Bērnu neirologs, pediatrs

1990. gadā ar izcilību absolvējusi Latvijas Medicīnas Akadēmiju, Pediatrijas fakultāti.
25 gadu pieredze ambulatorā bērnu neiroloģijā. Speciālists rūpīgi konsultē un ārstē bērnus ar dažādām centrālās un perifērās nervu sistēmas slimībām.
Latvija Bērnu Neirologu Asociācijas, Latvijas Pediatru Asociācijas, Baltijas Bērnu Neirologu Biedrības, Eiropas Neiropediatrijas Biedrības biedrs.

Pietiekties konsultācijai

 

Dace Tirzīte

Fizikālās terapijas un rehabilitācijas medicīnas māsa, internās aprūpes māsa

Veselības zinātņu maģistra grāds maszinībās. Veic zemūdens masāžas, dūņu aplikācijas, vakcināciju, injekcijas, analīžu materiāla noņemšanu, pārsiešanas u.c.,manipulācijas. Strādāja P.Stradiņa KUS. Pie mums strādā kopš 2008. gada.

Pietiekties konsultācijai

 

Marina Tkačenko

Kosmētiķe

Kosmētiķe, ārsta palīgs. Veic ķermeņa ietīšanas procedūras, triactive procedūras gan ķermenim, gan sejai, klasisko sejas kopšanu u.c.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Dace Tropa

Pediatrs – neonatologs,  neirosonoskopijas speciāliste

Veic bērnu profilaktisko aprūpi un vakcinācija no dzimšanas līdz 18 gadiem, paplašinātas profilakses konsultācijas vecākiem par bērna veselību un attīstību. Plānveida un akūtās vizītes. Konsultācijas pirms vakcinācijas. Konsultācija topošajiem vecākiem pirms bērniņa piedzimšanas (iepazīšanās vizīte ar pediatru). Ir Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļas virsārste.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Andris Veiss

Ārsts – radiologs diagnosts, USG speciālists

Beidzis Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāti. Ir P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ārsts. Veic vēdera dobuma ultrasonogrāfija (-aknas, žultspūslis, žultsvadi, liesa, aizkuņģa dziedzeris), Duplex doplerogrāfiju galvas un kakla asinsvadiem, Duplex doplerogrāfiju kāju asinsvadiem (vēnas un artērijas)

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Indra Viļumsone

Kardioloģijas un ehokardiogrāfijas speciāliste

Mācījusies Latvijas Medicīnas Akadēmijā. Pēc akadēmijas beigšanas strādājusi P. Stradiņa Klīniskā Universitātes slimnīcā kardioķirurģijas centrā kā kardioloģe. Specializējusies ehokardiogrāfijas izmeklējumu diagnostikā  pacientiem ar sirds vārstuļu slimībām, sirds asinsvadu slimībām, paaugstinātu asinsspiedienu, kardiomiopātijām un citām sirds slimībām. Klīnikā konsultē pacientus ar sirds saslimšanām un veicu ehokardiogrāfijas izmeklējumus izvērtējot sirds funkciju diagnosticējot saslimšanas.

Pietiekties konsultācijai

 

Irēna Vitoptova

Bērnu aprūpes medicīnas māsa

Sniedz konsultācijas par bērnu aprūpi (handlingu, krūts barošanau, pareizu zīdaiņu kopšanu u.c.). Veic zīdaiņu peldināšanu un zīdaiņu vingrošanas nodarbības, zīdaiņu masāžu. Veic vakcināciju, injekcijas, pārsiešanu u.c. manipulācijas.

Pietiekties konsultācijai

 

Ilze Vīnkalna

Interniste ar specializāciju reimatoloģijā

Dzimusi liepājniece, kas uzsākusi savas gaitas medicīnā 2008. gadā. Pašlaik ir ārste interniste ar specializāciju reimatoloģisku slimību diagnostikā un ārstēšanā.  2014. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti, iegūstot ārsta grādu. 2017. gadā - Latvijas Universitātes Internās medicīnas rezidentūru, iegūstot internista specialitāti. No 2016. gada internās medicīnas rezidentūras laikā specializējas reimatoloģijas nozarē, nodarbojoties ar pētniecību par bioloģisko slimību modificējošo antireimatisko līdzekļu (bSMARL) imunoģenitāti, turpinot rezidentūru reimatoloģijā. Papildus pilnveido savas zināšanas, apmeklējot un piedaloties kā aktīvs dalībnieks dažādās Latvijas un ārvalstu konferencēs, kas saistītas ar reimatoloģisko slimību aktualitātēm. Konferencēs arī prezentējusi pētījumu datus ar apkopoto informāciju par bSMARL imunoģenitāti pacientiem ar reimatoīdo artrītu un seronegatīvām spondiloartropātijām.  Vairāku klīnisko gadījumu aprakstu un publikāciju autore medicīnas žurnālos. Pamatdarba vieta ir P.Stradiņa KUS. Paralēli klīniskam darbam apmāca arī studentus un rezidentus reimatoloģijas nozarē. 

 Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Kārlis Vērdiņš

Plastikas ķirurgs, mikroķirurgs, veic kosmētiskās injekcijas

Dr. Kārlis Vērdiņš ieguvis ārsta grādu un specializējies plastikas ķiruģijā Rīgas Stradiņa universitātē, izgājis rezidentūras apmācību Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcā, daļu rezidentūras aizvadījis, stažējoties Olavas klīnikā Vācijā,Rēgensburgā Vācijā, Erasmus Medicīnas centrā Roterdamā, Universitātes Medicīnas centrā Utrehtā. Viņš ir arī Allergan Medical Institute starptautiskais treneris/konsultants par skaistuma injekciju izmantošanu estētiskajā medicīnā, un vairāku profesionālo asociāciju biedrs. Dr. Vērdiņš veic plastiskās operācijas dažādu plaukstas un rokas slimību ārstēšanā, rekonstruktīvjā mikroķirģijā, blefaroplastiku, otoplastiku, ķermeņa plastikas operācijas, krūšu koriģējošas operācijas,rētu korekciju, sejas kontūru korekciju un skaistuma injekcijas grumbu izlīdzināšanai.

 Pietiekties konsultācijai

 

Agita Zariņa

Fizioterapeits

Sertificēta fizioterapeite, absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, guvusi praktisko pieredzi gan Latvijā, gan Spānijā. Sniedz konsultācijas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Strādā ar zīdaiņiem, bērniem ar balsta un kustību sistēmas problēmām, neiroloģiskām un pulmonoloģiskām saslimšanām, kā arī iedzimtām slimībām. Pielieto Bobata terapiju, Hendlinga metodes un vada ārstniecisko vingrošanu grūtniecēm.Veic ķermeņa kosmētiskās un ārstnieciskās masāžas, kinezioloģisko teipošanu. Kā arī, ārstnieciskās vingrošanas nodarbībās pieaugušajiem plaši izmanto dažādus jogas elementus, līdzsvara rīkus, lai nostiptinātu ķermeņa dziļo muskulatūru. Pielieto mīksto audu tehnikas, ķermeņa relaksācijai un sāpju novēršanai. Praktizē slinga terapiju

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Edvards Egils Zālītis

Pediatrs

Dr. Edvards Egils Zālītis ir dzimis Bostonā, ASV, un augstāko izglītību ieguvis Hārvardas koledžā un Bostonas Universitātes Medicīnas skolā. Pēc četru gadu pediatrijas rezidentūras Hārvardas Medicīnas fakultātē un Masačūsetsas slimnīcā Bostonā, 17 gadus strādājis kā pasniedzējs Hārvardas Medicīnas fakultātē un praksē ar bērniem – ir pediatrs jau 36 gadus. 1997. gadā dr. Zālītis ar ģimeni pārcēlās uz Latviju un nodibināja Rīgā savu privātpraksi “Bērnu Veselības Centrs”, kurā ārstēja latviešu un ārvalstu diplomātu bērnus. No 2007. gada dr. Zālītis bija pediatrs Konektikutas privātpraksē un Jēlas Universitātes slimnīcas pediatrijas departamentā, 2012. gadā – pediatrijas privātpraksē Bostonas apkaimē. Pirms pāris mēnešiem Dr. Zālītis atgriezās uz pastāvīgu dzīvi Latvijā un Premium Medical klīnikā piedāvā vispārējo zīdaiņa un bērna veselības aprūpi ar veselības pārbaudēm, vakcinācijām, konsultācijām un saslimstību ārstēšanu. 

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Andris Zemītis

Ārsts osteopāts, ķirurgs

No 1986. gada ir ķirurgs Saulkrastu pilsētas slimnīcā un poliklīnikā. 1995. gadā izveidoja privātpraksi manuālajā terapijā, 1999. gadā – privātpraksi osteopātijā. Kopš 2002. gada ir SIA “Osteopātiskās medicīnas skola” Latvijas Universitātes medicīnas pēcdiploma izglītības institūta (LU MPII) dibinātājs un direktors. Ir Baltijas osteopātu biedrības loceklis. Pasniedz osteopātiju Latvijā un Krievijā. Konsultē un manuāli ārstē klientus ar osteohondrozi, sāpēm mugurā (arī diska trūču radītām un sāpēm mugurā pēc dzemdībām), dažāda veida galvas sāpēm, stājas defektiem, traumu radītām sekām. Konsultē jaundzimušos un bērnus ar psihomotorās attīstības aizturi, pēc bērnu cerebrālās triekas, ar paaugstinātu uzbudināmību, muskulatūras tonusu, uzmanības deficītu, miega traucējumiem, skoliozi, urīna nesaturēšanu.

Pietiekties konsultācijai

 

Dr. Inga Ziemele

Pediatrs, bērnu infektologs

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti 2009. gadā. Turpinājusi studijas RSU Tālākizglītības fakultātē, kuru absolvējot, ieguvusi pediatra un bērnu infektologa sertifikātu. Kopš 2009. gada strādā Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā. Pieredze gūta, aktīvi strādājot Neatliekamās palīdzības nodaļā, kā arī pašlaik Pediatrijas nodaļā, ārstējot, konsultējot un palīdzot bērniem ar dažādām veselības problēmām.

Paralēli ārsta ikdienas darbam veic zinātniski pētniecisko darbu, studējot RSU Doktorantūras nodaļā, kā arī apmāca jaunos topošos ārstus RSU Pediatrijas katedrā. Savu zinātnisko darbību realizējusi studējot Somijā, Helsinku universitātē, kā arī ik gadu piedaloties ar ziņojumiem gan vietējās, gan starptautiskās konferencēs.

Bērnu infektologs sniedz konsultācijas un palīdzību, dažādu akūtu, biežu, atkārotu, un arī hronisku infekciju (vīrusu, bakteriālu, parazitāru) slimību gadījumos. Konsultē vakcinācijas un infekciju profilakses jautājumos.   

Pietiekties konsultācijai

 

Ieva Zilaisgaile

Masiere, medicīnas māsa 

Ieva Zilaisgaile veic klasiskās ārstnieciskās un kosmētiskās masāžas, kā arī ietīšanas un fitosaunas procedūras. Speciāliste praktizē arī Taizemes pēdu un aroma masāžu.

Pietiekties konsultācijai

 

Inta Znotiņa

Medicīnas māsa

Strādā Bērnu Kliniskajā Universitātes slīmnīcā, intensīvajā terapijā par intensīvās terapijas un anestēzijas māsu. Papildus darba pieredze gūta Latvijas Ģimenes centrā un Plastiskās ķirurģijas klīnikā strādājot par ķirurģijas māsu.

 

Dr. Smuidra Žermanos

Geriatrs

1989. gadā absolvējusi Latvijas Medicīnas akadēmiju ķirurģijas specialitātē. 2002. gadā ieguvusi grādu geriatrijā - kā viena no pirmajām šajā specialitātē Latvijā. Strādājusi Latvijas Jūras medicīnas centrā, kā arī vairākās prestižās Rīgas privātklīnikās. Papildinājusi savas zināšanas un praktisko pieredzi Norvēģijā, Austrijā, ASV, Krievijā, Nīderlandē. Papildus praktiskajam darbam ar pacietiem aktīvi darbojas arī jauno ārstu izglītošanā kā lektore un starptautisko studiju daļas dekāne Rīgas Stradiņa Universitātē.

Pietiekties konsultācijai

* - pakalpojums tiek nodrošināts uz ārsta un klīnikās vienreizēja līguma pamata