Mūsu vadība

2010. gada oktobrī investīcijas Latvijā veica uzņēmums "Nordic & Baltic Property Group"(NBP Group), iegādājoties klīnikas "Premium Medical" akcijas, un tā  pārstāvis un uzņēmuma padomes loceklis ir Tomass Lindeborgs (Thomas Lindeborg). 

"Nordic & Baltic Property Group" ir investoru grupa, kas privāto kapitālu investē nekustamajos īpašumos, kā arī veic tiešās investīcijas uzņēmumos Skandināvijā, Baltijas valstīs un Krievijā. 

Tomass Lindeborgs vairāk nekā 20 gadus ir strādājis nekustamo īpašumu jomā Skandināvijā. Viņš pārzina vērtspapīru un privātā kapitāla investīcijas. 2002.gadā T.Lindeborgs pievienojās britu investīciju grupai London & Regional Properties Londonā, ar kuru kopīgi realizējis investīciju projektus Zviedrijā, Somijā, Krievijā, Lietuvā, arī Vācijā un Polijā.  Tomass Lindeborgs paudis uzskatu, ka Latvijā spēcīgākais ir pakalpojumu sektors, kas spēj piedāvāt augstu kvalitāti par zemāku cenu nekā citur Eiropā.

Juris Bārzdiņš, SIA "Premium Medical" valdes priekšsēdētājs

Uzņēmuma valdes priekšsēdētāja izvēles galvenie kritēriji  bija kandidāta medicīniskā akadēmiskā izglītība un profesionālā pieredze.

Bijušais LR Veselības ministrs un Liepājas slimnīcas valdes priekšsēdētājs, šobrīd ir arī Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes pasniedzējs un jaundibinātā LU Medicīnas fakultātes Veselības vadības un informātikas studiju centra vadītājs.

„Mans uzdevums ir turpināt attīstīt klīnikā medicīnu, kādu to šodien vēlas ikviens - gan pacienti, gan arī liela daļa ārstu. Klīnikas galvenā vērtība ir un būs patiesa ārstu interese un to veltītais laiks, rūpējoties par pacientu, individuāla un personalizēta pieeja, silta un mājīga atmosfēra, privātums un prestižs. Klīnikas tālākajā attīstībā būtiski svarīga ir arī ārvalstu pacientu piesaiste daudzveidīgiem kvalitatīviem medicīnas pakalpojumiem Latvijā."

Dr. Aija Šnikvalde
, klīnikas galvenā interniste ģimenes ārste

Sertificēta ģimenes ārste, ģimenes ārsts specialitāti apguvusi RSU. Konsultē gan pieaugušos, gan bērnus. Plānveida un akūtas vizītes. Uzskata, ka pacienta aprūpei ir jābūt pēc iespējas personalizētai. Sniedz ģimenes ārsta konsultācijas, veic veselības CHECK-UP programmas, pacientu profilaktisko apskati, konsultāciju pirms vakcinācijas. Konsultē pacientus arī krievu un angļu valodā. Strādā medicīnas iestādē ARS (līgums ar NVD). Latvijas Jauno ārstu valdes locekle, LĢĀA un LLĢĀA biedre.