Dažādi

Sagaidot gada skaistākos svētkus, Premium Medical piedāvā īpašas cenas kosmētiskajām procedūrām

Līdz gada skaistākajiem un romantiskākajiem svētkiem ir palikušas vien dažas nedēļas, taču ar to pilnīgi pietiek, lai padarītu savu izskatu neatvairāmu. Pateicoties mūsdienu inovatīvajām tehnoloģijām un medicīnas progresam, ir pieejama virkne procedūru, kas ļaus ievērojami uzlabot sejas ādas stāvokli vien pēc dažām kosmētiskajām procedūrām. Ja rudens laiks šoreiz sanācis steidzīgs un pārdzīvojumiem pilns, vēl nav par vēlu, lai parūpētos, ka svētkos par to vairs nekas neliecina.

Premium Medical kosmetologs ar tieši jūsu ādas stāvoklim un problemātikai atbilstošu procedūru piešķirs jūsu ādai svētku vakaram atbilstošu mirdzumu. Pīlingi, sejas tīrīšana, liftinga masāžas un citas procedūras, veiktas īsi pirms plānotā pasākuma, ļaus jums patiesi pārsteigt apkārtējos ar starojošu un tvirtu sejas ādu. Premium Medical speciālisti izmanto augstākās kvalitātes kopjošo kosmētiku, kuru pārstāv tādi zīmoli kā “Neovita”, “Sfagnum” un “Menard”.

Plašāk par kosmētiskajām procedūrām sejām lasiet šeit >>>

Savukārt, kad ir vērojamas pirmās ādas struktūras izmaiņas – sejas mīmikas grumbas, sauļošanās vai kaitīgu paradumu rezultātā radušās krunciņas, sausa āda -, tās ātri un efektīvi var novērst vien ar dažu skaistuma injekciju palīdzību. Mūsdienās šādas procedūras, veiktas ārstu speciālistu uzraudzībā, kļuvušas pavisam nekaitīgas un ar  viegli paredzamu rezultātu.

Ar botulīna toksīna vai hialuronskābes injekciju palīdzību sejas āda ātri atgūs tvirtumu, apnikušās grumbiņas pazudīs nemanot, bet lūpas iegūs pievilcīgu apjomu bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Plašāk par kosmētiskajām injekcijām lasiet šeit>>>

Decembrī, gatavojoties gada gaidītākajiem svētkiem, lielākā daļa kosmētisko procedūru klīnikā Premium Medical ir pieejamas par īpašām svētku cenām.

Ādas vitālo funkciju atjaunošana

Neauvia Hydro Deluxe injekcija sejai
1 zona,1ml tikai 112,00  EUR (parasti 140,00 EUR)

Plazmoliftings - I-PRF kosmetoloģijā 
tikai 197,50 EUR 
(parasti 250,00 EUR)

Rētas apstrāde ar I-PRF injekcijām tikai 72,00 EUR 
(parasti 80,00 EUR)

Botulīna toksīna injekcijas pieres rajonā

Dysport botulīna toksīna injekcija
(pieres hipertonusa mazināšanai) tikai 165,60 EUR
(parasti 180,00 EUR)

Vistabel  botulīna toksīna injekcija
(pieres hipertonusa mazināšanai) tikai 230,00 EUR 
(parasti 250,00 EUR)


Mutes rievu korekcija

Neauvia Stimulate  injekcija  sejai (26 mg),1ml  
tikai 230,00 EUR (parasti 250,00 EUR)

Lūpu apjoma korekcija

Juvederma Volbella injekcijas sejai (1, 0 ml )
tikai 255, 00 EUR 
(parasti 300,00 EUR)

 

Sagaidīsim svētkus pilnā krāšņumā!  

 

Izglītības centrs London Gates piedāvā mūsu klientiem bezmaksas izmēģinājuma mācību dienas

 Klīnikai Premium Medical rūp ne tikai Jūsu bērnu veselība, bet arī viņu izglītība, tādēļ ar prieku iepazīstinām ar savu jauno partneri - starptautisko izglītības centru London Gates.

Sadarbībā ar centru mēs piedāvājam unikālu iespēju Jūsu bērniem izbaudīt britu izglītības atmosfēru. London Gates centrā bērni vecumā no 3 līdz 18 gadiem apgūst vispārizglītojošos un radošos priekšmetus angļu valodā. Centru ir akreditējusi Lielbritānijas eksaminācijas komisija EDEXCEL, un tas vecāko klašu skolēniem piedāvā iegūt starptautisko atestātu A-levels, nepametot mājas. Atestātu ieguvušajiem absolventiem ir pavērtas durvis uz labākajām Eiropas augstskolām.

Nodarbības notiek Rīgas centrā - Vīlandes ielā - darba dienās un brīvdienās papildus skolai. Aktīva komunikācija angļu valodā, multikulturāla vide, radoša atmosfēra un lieliski pasniedzēji ir London Gates vizītkarte.
reģistrētos bezmaksas mācību dienām, lūdzu, aizpildiet pieteikuma veidlapu šeit: https://goo.gl/reoH29 

Vairāk informācijas vietnē www.londongates.org vai zvanot uz +371 25660917

 

JAUTĀJUMI/ATBILDES

Man vienmēr salst kājas. Kā ir pareizāk - vienmēr censties aut kājās ko siltāku vai tomēr netuntuļot? Jau vairākus gadus ziemā ik dienu cenšos izskriet sniegā basām kājām. Man šķiet, ka tad kājas salst mazāk, bet nezinu, vai rīkojos pareizi.

Atbild klīnikas Premium Medical neiroloģe Santa Ašmane


Ne vienmēr tam, ka salst kājas, par iemeslu ir aukstums. Salstošas kājas var būt arī kādas slimības simptoms. Salstošām kājām par iemeslu parasti ir asinsvadu sašaurināšanās, kas liek palēnināties asinsritei. Ja šo asinsrites palēnināšanos radījis aukstums, parasti tas par slimību neliecina (protams, jāuzmanās no kāju apsaldēšanas ļoti lielā salā). To, vai kājas ir aukstas aukstuma dēļ, vai arī cēloņi ir nopietnāki, var viegli konstatēt – ja cilvēkam ziemā kājas salst arī tad, ja viņš valkā siltus apavus, biezas zeķes vai izmanto termo ieliktnīšus, noteikti vajadzētu konsultēties ar ārstu. Īpaši tas attiecas uz tiem, kam arī vasarā vienmēr salst kājas. 


Viens no nopietniem iemesliem, kādēļ vienmēr salst kājas, ir hroniski asinsrites traucējumi kājās. Parasti to izraisa mazo asinsvadu sašaurināšanās apakšstilbos un kāju pēdās. Tas var radīt arī sāpes, var rasties jušanas traucējumi. Ja slimība netiek ārstēta, nejutīgi var kļūt arī atsevišķi kāju pirksti. Visbiežāk tā pamatā ir ateroskleroze (asinsvadu apkaļķošanās). Ir svarīgi laikus konstatēt asinsvadu sašaurināšanos, jo, slimībai progresējot, var rasties asinsvadu aizsprostojumi, kas var izraisīt sirds infarktu vai smadzeņu insultu. Asinsvadu sašaurināšanās risku palielina smēķēšana, cukura diabēts, paaugstināts asinsspiediens, liekais svars, taču ateroskleroze var būt arī ģenētiski noteikta. 


Cits salstošu kāju iemesls var būt pazemināts asinsspiediens (hipotonija). Tādā gadījumā ir palēnināta asinsrite, cilvēks to izjūt kā nogurumu, aukstuma sajūtu visā ķermenī, kā arī salst kājas un rokas. Cilvēkiem ar pazeminātu asinsspiedienu parasti ir primārā hipotonija – tas nozīmē, ka pazeminātais asinsspiediens ir visu laiku, nevis kādas pārejošas slimības izraisīts. Līdz šim pazemināta asinsspiediena iemesli nav skaidri, bet visbiežāk tāds ir jauniem un izteikti slaidiem cilvēkiem, vairāk sievietēm nekā vīriešiem. Pastāv uzskats, ka līdzās dzimuma faktoram noteicoša loma ir arī iedzimtībai. 


Salstošas kājas ir raksturīgas arī diabēta slimniekiem, kam vērojami polineiropātiskie traucējumi, ko pavada vai nu kāju salšana vai dedzināšanas sajūta, bet tām par iemeslu nav asinsrites traucējumi. Tāpat kāju salšana var rasties kādas ķīmiskas iedarbības rezultātā, piemēram, onkoterapijas laikā vai alkoholiķiem, kad vērojami inervācijas un sajūtu traucējumi. Tādēļ, ja vērojama kāju salšana, noteikti nepieciešama ārsta konsultācija, lai noteiktu salšanas iemeslus, jo no tiem atkarīga ārstēšana un ieteikumi situācijas uzlabošanai. 


Bet neatkarīgi no iemesla, salstošu kāju gadījumā par ļaunu nenāks asinsrites veicināšana. Te var palīdzēt iešana pirtī, sporta nodarbības, kontrastdušas, kāju vannītes. Arī Jūsu pieminētā staigāšana pa sniegu un pēc tam atrašanās siltās telpās veicinās asinsriti. Ieteicams sēžot kājas nekrustot, var veikt vairākus kāju un pirkstu vingrinājumus, piemēram, saliekt un izstiept pirkstus vai ar pēdām ripināt īpaši šādiem vingrinājumiem paredzētu bumbiņu ar izbīdījumiem vai pēdu masāžas rullīti. Noteikti svarīgas ir regulāras fiziskās aktivitātes, jo tās vienmēr uzlabo asinsriti.

Sāpes gūžas locītavās

Labdien, cien. eksperti! Lūdzu, vai un kādi ir iekšējos muskuļus stiprinoši vingrojumi/vingrinājumi pie sāpēm gūžas locītavā?

Atbild klīnikas Premium Medical fizioterapeite Sanita Ārgale

Ir patiešām grūti atbildēt uz Maijas jautājumu, jo pietrūkst svarīgas informācijas – cik Maijai gadu (80 vai varbūt 20), cik ilgi šīs sāpes pastāv (dienas, mēnešus, gadus?), kad sāp (pastāvīgi, vai tikai, piemēram, kāpjot pa kāpnēm vai no rīta pēc pamošanās), vai ir zināms sāpju cēlonis, vai ir noteikta diagnoze utt. 

Fizioterapeits iesaka vingrojumus katram individuāli atkarībā no sāpju lokalizācijas un veida, lai sasniegtu iespējamo maksimāli labāko rezultātu.
Vispārēji skatoties, varu teikt, ka ir jāstrādā ar gūžas locītavu, vingrojumos ietverot visu iegurņa muskulatūras treniņu - sēžas, augšstilba feksoru (saliecēju), abduktoru (kāju vēzē sānis) un adduktoru (kāju pievelk pie otras kājas), rotatoru darbu.

Vispārēji vingrinājumi, ko varu ieteikt, ir:

-          Stāvus ar vieglu vēzienu ceļgalā saliektu kāju pacelt uz augšu, pēc tam iztaisnot, atvēzējot uz aizmuguri (pārmaiņus vienai un otrai kājai) 10x

-          Stāvus lēnām atvēzēt kāju uz sāniem un lēnām atlikt atpakaļ (pārmaiņus ar abām kājām) 10x

-          Guļus stāvoklī: saliekt kājas ceļgalos, saspiest vingrošanas bumbu starp ceļgaliem, noturēt 15 – 20 sekundes, un atlaist, atkārtot vingrojumu 10x

-          Guļus stāvoklī: sasprindzinot sēžas muskuļus, pacelt iegurni mazliet uz augšu, noturēt 15 -20 sekundes, un nolaist atpakaļ uz vingrošanas paklāja  – 10x

-          Guļus stāvoklī griezt ritentiņu ar vienu un otru kāju pārmaiņus – 10x ar katru kāju

Svarīgi atcerēties, ka visi vingrojumi jāveic tikai līdz sāpju robežai.

Visieteicamākais ir apmeklēt fizioterapeitu, kurš ieteiks individuāli vispiemērotākos vingrojumus un parādīs, kā tos precīzi izpildīt, lai rezultāts būtu pēc iespējas labāks.

Ja sāpes gūžās nepāriet, vislabāk būtu doties pie ģimenes ārsta, kurš nepieciešamības gadījumā nosūtīs pie atbilstošā speciālista, kurš savukārt noteiks nepieciešamos izmeklējumus sāpju cēloņa noteikšanai, kā arī piemērotākās ārstēšanas metodes.

Ko darīt, lai pieņemtos svarā?

Labdien, esmu 179 gara un šausmīgi tieviņa un gribu pieņemtes svarā un man nekādīgi nesanāk,ko lai es daru?

Atbild klīnikas Premium Medical uztura speciāliste Inga Pūce

Vispirms noderīgs  būtu endokrinologa apmeklējums, kas nozīmēs veikt analīzes, lai noteiktu, vai vairogdziedzera darbība ir normas robežās.

Noteikti jāgādā par veselīgu fizisku slodzi - tā uzlabo apetīti un palīdz izvadīt dažādus sārņus no organisma, kas arī var būt par iemeslu pārtikas uzsūkšanās traucējiem.

Ieteicams uzturā pietiekamā daudzumā lietot dabīgu proteīnu - liesu zivi, gaļu, biezpienu, olas uzreiz pēc slodzes stundas laikā, lai "pabarotu" muskuļus.

Vēl iesaku ņemt vērā dažus faktorus:

  • Lai panāktu rezultātus, regulējot pārāk zemu ķermeņa svaru, ir jāapbruņojas ar pacietību un vismaz 3-6 mēnešus jāapmeklē sporta zāle, jo sievietēm ir niecīgs testosterona līmenis, kas atbild arī par muskuļa masu.
  • ir būtiski, lai slodze būtu dienas pirmajā pusē. Ja to darām vakarā, tad pieskābinām organismu, kam šajā laikā jābūt vairāk sārmainam. Jūsu zemais svars varētu liecināt par ēdiena uzsūkšanās traucējumiem, ko bieži izsauc nepietiekama gremošanas fermentu izdalīšanos, kas īpaši vērojams vakara stundās, tāpēc nopietnākās maltītes vienmēr ieturiet līdz 15.00.
  • Būtu jāveic dažādi organisma attīrīšanas pasākumi, kas bieži ir par iemeslu pazeminātam un palielinātam svaram. Neskatoties uz to, ka svars ir zems, noteikti ir jālieto vismaz 500 g dārzeņu un 200 g augļu katru dienu un jāizdzer vismaz 1 litrs tīra ūdens. Svarīgi ir samazināt saldumu lietošanu līdz minimumam, kas ļoti piesārņo organismu. Protams, ļoti liela nozīme ir arī Tavai domu pasaulei, tādēļ ieteicams veicināt pozitīvo domāšanas veidu. Ne jau velti tiek teikts, ka 90% gadījumos novirzes no veselības normām sākas galvā.

 

Ja kājā iemetusies roze?

Kājā iemetusies roze. Ko darīt? Pie kā vērsties, lai to izārstētu?

Šādos gadījumos ir jāvēršas pie ķirurga. Ja ir aizdomas par rozi, ārsta palīdzība jāmeklē nekavējoties. Roze ir streptokoku izraisīta ādas un zemādas infekcija. Ja slimību laikus un pareizi ārstē, tā var ilgt 5-10 dienas. 5-7% gadījumu roze var atkārtoties un ilgt pat mēnešiem un gadiem, ja tā kļūst hroniski recidivējoša. Tā noteikti jāārstē, lai nenonāktu līdz nekrotiskai formai, kad galējā gadījumā jāamputē  saslimusī ķermeņa daļa, visbiežāk kāja. Ārstēšanā pielieto antibakteriālo terapiju, sulfanilamīdu preperātus, vēlama lokālā fizioterapija ar kvarca lampu.