Atsaukmes

16
Jun

Intars un Zanda Rešetini izvēlas Premium Medical Check-up programmu

Viens no labas veselības nosacījumiem ir regulāras pārbaudes arī brīžos, kad nekas nekaiš. Paņemt pauzi no ikdienas steigas un parūpēties par savu veselību, uz klīniku Premium Medical bija devies Dailes teātra aktieris Intars Rešetins.

Intars: “Dzīves skrējienā mēs bieži vien par sevi aizmirstam, tāpēc vajag reizi gadā ieplānot šādu vispārējo apskati. Mēs jau pie ārstiem parasti ejam tikai tad, kad kaut kas sāp, tāpēc ir tik svarīgi ieplānot laiku sev un iziet tādu kā profilaktisku “tehnisko apskati”. Tas ir ērti un ātri – nevienā brīdī nav jāgaida rindā, visi speciālisti un pakalpojumi ir vienuviet Rīgas centrā”.

Profilaktiskas veselības pārbaudes  ir ieteicamas visai ģimenei, jāparūpējas ne tikai par sevi, bet arī par saviem mīļajiem. Uz klīniku Premium Medical Intars atveda arī savu sievu un divu meitu māmiņu – Zandu Zariņu Rešetinu. Zanda ir profesionāla fitnesa trenere un maratoniste, tāpēc zina, cik svarīgi ir sekot līdzi savai pašsajūtai un piekopt veselīgu dzīvesveidu ik dienas.

Intars:Mana sieva nupat piedalījās Lattelecom Rīgas maratonā, sagatavošanās process un pats maratons rada ļoti lielu slodzi organismam, kas būtiski ietekmē tā fizisko veselību un reizēm pat nodara tam pāri. Profilaktiska veselības pārbaude ir tieši laikā – varam paskatīties, cik daudz organisms ir cietis lielās slodzes dēļ un izvērtēt, kā visefektīvāk atjaunot spēkus”.

Zanda: “Lai arī pēc distances jutos lieliski, nolēmu iziet komplekso veselības pārbaudi - Check-up sievietēm. Tā ir lieliska programma, kur pāris dienu laikā vari iziet visas pārbaudes un ārstus, operatīvi saņemt rezultātus e-pastā vai īsziņā. Viss, kā 21.gadsimtā pienākas”.

Intars un Zanda ir parūpējušies arī par to, lai viņu bērniem būtu pieejama tikpat kvalitatīva medicīniskā aprūpe, tāpēc, klīnikā Premium Medical abām meitām ir noformēta Primārās aprūpes karte bērniem.

Zanda: “Nav iespējams paredzēt, kad bērns saslims, tāpēc esam iegādājušies bērnu aprūpes kartes, lai nepieciešamības gadījumā varam ātri tikt pie savas dakterītes.  Bērna slimošana vecākiem vienmēr sagādā daudz satraukuma un raizes, tāpēc noder arī tas, ka varam piezvanīt uz Premium Medical un saņemt norādes telefoniski. Ir patīkami apzināties, ka ir pie kā vērsties, kad jūtamies slikti! Atvieglo dzīvi arī tas, ka nekad nav ilgi jāgaida pieraksts – es vienmēr varu tikt pie vajadzīgā ārsta ar bērniem. Ja mums pašiem bērnībā bija bail no dakteriem baltajos halātos, tad šeit bērniem noteikti nerodas tādas sajūtas”.

Rešetinu ģimene ir patstāvīgi klīnikas Premium Medical klienti, un atzīst, ka to ir izvēlējušies ne tikai zinošu ārstu un ērtas atrašanas vietas dēļ, bet arī serviss ir nospēlējis svarīgu lomu – “Mums patīk sniegto pakalpojumu līmenis klīnikā – viss vienmēr saskaņots un pielāgots. Arī personāla attieksme ir fantastiska – vienmēr izturas laipni un ar sapratni, to mēs ļoti novērtējam un mūsu dzīves kvalitātei tas ir ļoti svarīgi”.

 

15
Jun

Pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs izvēlas Premium Medical Check-up programm

Nesen klīnikā Premium Medical viesojās viens no Latvijas titulētākajiem pludmales volejbolistiem Aleksandrs Samoilovs, veicot komplekso veselības pārbaudi “Check-up”. Šādas programmas preventīvajā medicīnā tiek izmantotas, lai savlaicīgi un precīzi noteiktu gan jau esošās veselības problēmas, gan pastāvošos veselības riskus un tos efektīvi novērstu. Regulāras profilaktiskas veselības pārbaudes ir viens no priekšnosacījumiem, kādēļ attīstītākajās valstīs, kur “Check-up programmas” ir daļa no cilvēku ikdienas veselības aprūpes, iedzīvotāju ilgums pārsniedz Latvijas iedzīvotāju ilgumu pat par 10-20 gadiem.


Aleksandrs Samoilovs atzīst, ka par kompleksu veselības pārbaudi bija domājis jau kādu laiku, un pēc olimpiskās sezonas noslēguma bijis īstais brīdis ieceri īstenot. Pēc pārbaudes sajūtas ir patīkamas – tā kā medicīnas iestādes Aleksandrs neapmeklē bieži, bija zināmas bažas par iespējamām problēmām, taču pēc apskates tās nav attaisnojušās un ir patīkami apzināties, ka nebūs nepatīkamu pārsteigumu visnepiemērotākajos brīžos.

“Izvēlējos “Premium Medical”, pirmkārt, klīnikas ērtās atrašanās vietas dēļ. Tā kā tā atrodas pašā centrā, man bija viegli ieplānot vizītes pie ārstiem savā dinamiskajā ikdienā. Bija svarīgi, lai varu rēķināties ar precīziem ārstu apmeklējumu laikiem, lai viss noritētu pēc grafika un nebūtu neplānoti jāgaida rindās, kā tas mēdz gadīties citur, pat pierakstoties uz konkrētu laiku. Premium Medical man nekad nenācās gaidīt,” stāsta Aleksandrs. 


A.Samoilovs ir apmierināts arī ar saņemto apkalpošanu, atzīstot, ka tā ir bijusi augstākajā līmenī: “Par veselības aprūpi esmu gatavs samaksāt vairāk, ja varu būt drošs, ka saņemšu augstu servisu un varēšu atrisināt problēmas ātri. Daudz ceļoju un reti esmu mājās, tādēļ novērtēju ātru pakalpojuma pieejamību – ja varu ātri sagaidīt savu vizīti, pavadīt tieši tik laika, cik paredzēts, un apvienot apmeklējumu ar citām ikdienas gaitām. Patīkami pārsteidza arī mierīgā, harmoniskā atmosfēra klīnikā. Pavadot klīnikā vairākas dienas, sapratu, ka to panāk ar veiksmīgu iekšējo “loģistiku”, prasmīgi organizējot cilvēku plūsmu.”

“Premium Medical” ir līdere profilaktiskās veselības pārbaudes programmu īstenošanā Latvijā un specializējas tieši profilaktiskajā medicīnā. Klīnika piedāvā vairākus “Check-up” programmu veidus atkarībā no pacienta individuālajām vēlmēm, vajadzībām un dzīvesveida. Katra programma tiek veidota individuāli, un tās norisei līdzi seko ģimenes ārste, medicīnas zinātņu doktore Roza Džamaldajeva. 

15
Jun

Natālija Jansone ir radījusi tērpus Premium Medical klīnikas administratīvajam personālam

“Jau ienākot klīnikā, biju pārsteigta par mieru un harmoniju, kas te valda. Šeit nav vietas bailēm un steigai, ar ko mums ierasti saistās medicīnas iestādes. Visapkārt ir tik kluss, gaišs un mierīgs, un klīnikas darbinieki katru pacientu satiek kā senu draugu – ar siltu smaidu un sirsnību, liekot ikvienam justies īpašam. Savukārt speciālistu attieksme izmeklējumu laikā – patiesa ieklausīšanās un uzmanība pret katru detaļu – norāda uz biznesa orientētu pieeju darbam – es redzu, ka šeit ciena klientu un viņa laiku. Šo unikālo savienojumu – draudzīgu, ģimenisku atmosfēru ar lietišķu profesionalitāti – vēlējos ietvert arī tērpos. Neuzskatu tās par uniformām,bet gan drīzāk tērpiem sajūtu radīšanai,” stāsta Natālija Jansone.

Iedvesmojoties no šī gada martā klīnikā pavadītā laika, lai veiktu komplekso Check up veselības pārbaudi, latviešu modes dizainere Natālija Jansone ir radījusi tērpus Premium Medical klīnikas administratīvajam personālam. Tērpus raksturo N.Jansones dizaina neatņemami elementi – augstākās kvalitātes audumi, rāmi toņi un klasiski eleganti silueti.

N. Jansone uzsver, ka, radot Premium Medical formas tērpu dizainu, svarīgākais ir bijis tērpos atspoguļot klīnikā sajusto atmosfēru.bet gan drīzāk tērpiem sajūtu radīšanai,” stāsta Natālija Jansone.

Kopā ar Premium Medical klīniku ar Natālijas Jansones radītiem tērpiem darbam lepojas arī aviokompānija airBaltic, restorāns Vincents, banka Citadele, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris un citi uzņēmumi.  

04
Jan

Par zīdaiņu peldināšanu

Atsauksme portālā mammamuntetiem.lv
Meitiņai tagad jau 2,5 mēneši, ģimenes ārste sacīja, ka esot gūžiņas par vaļīgu, nosūtīja pie ķirurga. Ķirurga vizīte ilga 3 minūtes – paraustīja bērniņu aiz kājiņām, pateica ka zems tonuss un izrakstīja nosūtījumu uz USG. Kad jautājām kas un kā un kāpēc, daktere sacīja, ka nevarot paskaidrot. Tikai pēc uzstājīga jautājuma, ko darīt, sekoja atbilde, ka vajadzētu peldināt bērnu... tā nu mēs devāmies mājās saprotot, ka neko nesaprotam
Pēc neilgas meklēšanas internetā atradu, ka „Premium Medical” piedāvā zīdaiņu peldināšanu.
Gribu padalīties ar mūsu pozitīvo pieredzi veselības klīnikā „Premium Medical”!
Pagājušo piektdien bijām pirmo reizi uz zīdaiņu peldināšanu „Premium Medical”pie fizikālās terapijas medmāsas Irēnas Vitoptovas. Atbraucām nedaudz ātrāk, bet viņa mūs jau sagaidīja smaidīga un laipna, tad devāmies uz fizioterapijas kabinetu. Man patika, ka Irēna apjautājās cik siltā vannā ejam, jo mazajai nepatīk tik karsta vanna, kādu iesaka zīdaiņiem – mājās mēs arī peldamies vēsākā. Kamēr vanna pildījās ar ūdeni, Irēna sāka iepazīšanos ar bērniņu – lai aprod pie svešām rokām un nebīstas. Viņa mazo pamasēja, pavingrināja un forši, saprotami paskaidroja, ka mums saitītes vājas (tas esot ģenētiski iedzimts) un vajagot mājās vingrot. Fantastiski, ka mums parādīja arī vingrinājumus, ko paši varam mājās darīt! Vēl mani patīkami izbrīnēja ieteikums kādu smērīti lietot (izrādās ne katra katram bērnam der), lai nav apsārtis dupsis un kā labāk, pareizāk apgriezt nadziņus. Tālāk sekoja pati peldināšana Mazajam tas bija „grūts darbs”, bet pēc peldes varēja redzēt kā mazo pārņem patīkams nogurums . Pateicoties Irēnas padomiem mēs tagad zinām kā pareizāk mājās peldināt, ko darīt, ja mazais nejauši sarijas ūdeni un citas lietas, ko domāju, ka būtu vajadzējis pastāstīt ģimenes ārstam rajona poliklīnikā....
Drīzumā plānojam atkal iet ciemos pie Irēnas un iemācīties kaut ko jaunu!
23
Apr

Grūtnieču masāža pie Egijas Zelberes

Šodien biju pie Egijas, nu fantastiskākā stunda pirms dzmedībām, es jau sen to biju pelnījusi. Rokas brīnumainas, rožu aromāts un fonā Norah Jones (it kā zinātu, ka man viņas mūzika ļoti patīk. Visa tagad esmu mīksta un āda kā zīds. Iznācu tāda apgarota un domāju, ka man Egiju vajadzētu uzaicināt kontrakciju starplaikos

Ja kāda no meitenēm sevi gribat palutināt, tiešām iesaku!

Pārpublicēts no www.calis.lv