Veselības klīnika ģimenei

PREMIUM MEDICAL ir ambulatora veselības aprūpes klīnika visai ģimenei, kas radīta, lai gādātu par pašu svarīgāko – veselību. Un darītu to ar patiesām rūpēm. Mums IR svarīgi, lai gaidīts justos ikviens – gan liels, gan mazs, gan cilvēks ar īpašām vajadzībām. Pie mums tas nozīmē – rūpes ne vien par Veselību, bet arī par Cilvēku, kurš pie mums strādā, un par Cilvēku, kurš pie mums nāk pēc palīdzības, sapratnes un atbalsta. Par Vidi un Attieksmi, kas ļauj sajusties labāk. Par Laiku, kas visiem mums ir tik dārgs. Lai ikviens būtu drošs, zinot, ka savu veselību uztic profesionāļiem. Turklāt -  sirsnīgiem un atvērtiem cilvēkiem. Lai pat visaizņemtākais cilvēks var pie mums ierasties sev izdevīgā laikā. Lai ārsta padomu var saņemt tieši tad, kad tas ir visvairāk vajadzīgs. Lai bērns nāktu pie ārsta smaidīdams.

Premium Medical ir mūsdienīga klīnika, kurā profesionālas un kvalitatīvas konsultācijas, izmeklējumus un ārstēšanu nodrošina vairāk nekā 90 ārstu – speciālistu. Klienti, kas Premium Medical sauc par savu klīniku, var apliecināt – šīs klīnikas vizītkarte ir īpaša un personalizēta pieeja katram pacientam.

Lielākais deficīts mūsdienu medicīnā – personalizēta pieeja

21. gadsimtā pacienti pret medicīnu ir prasīgāki, jo mūsdienās zināšanas gan par veselības saglabāšanu, gan par slimībām ir plaši pieejamas. Tie, kuri vēlas nodzīvot kvalitatīvu un pilnvērtīgu dzīvi, par savu veselību rūpējas paši un, ejot pie ārsta, sagaida augstu profesionalitāti un patiesu vēlmi iedziļināties medicīniskajā problēmā kopumā.

Klīnika Premium Medicalir pareizā izvēle visiem, kuri atzīst, ka veselība ir bagātība. Klīnikas filozofija balstās atziņā, ka medicīnas centrā jābūt cilvēkam un 21. gadsimtā klientiem nebūtu jāsaskaras ar modernās medicīnas ēnas pusēm – steigu, konveijera principu un rutīnu tad, kad ir nepieciešams individuāls risinājums un ārsta rūpīgi veikta izmeklēšana. Premium Medicaluzkata, kamodernās medicīnas tehnoloģijas nevar aizstāt uzticības pilnas attiecības starp pacientu un ārstu.

Klīnikā strādā ārsti, kuriem tuva ir klasiskā medicīna ar ārsta un pacienta ilgtermiņa attiecībām, kuras balstītas savstarpējā uzticībā. Tā rodas, ja ārsts pacientam velta pietiekami daudz uzmanības un laika, izprotot, kas konkrētajam cilvēkam ir vissvarīgākais. Vizītes mērķis ir iedziļināties un kopīgi ar pacientu rast problēmas risinājumu. Nav rindu, nav steigas, un nav līdz galam neizrunātu jautājumu.

Tajā pat laikā klīnika ir aprīkota ar modernu diagnostikas aparatūru gan biežākajiem, gan specifiskākiem izmeklējumiem. Retāk nepieciešamie izmeklējumi tiek nodrošināti Premium Medical sadarbības medicīnas iestādēs, kuras klientus apkalpo atbilstoši Premium Medicalstandartiem.

Klīnika Premium Medicalir pareizā izvēle arī visiem tiem, kuriem ir svarīgi justies augsti vērtētiem kā klientiem. Par katru klīnikas klientu rūpējas kāda no pieredzējušajām klientu vadītājām, kura, ne tikai koordinē izmeklējumus un vizītes pie speciālistiem klientam ērtā laikā, bet arī pārstāv pastāvīgo klientu intereses organizējot specifiskus veselības aprūpes pakalpojumus citās medicīnas iestādēs Latvijā un ārvalstīs. Klientu vadītājas arī atgādina par plānotajām vizītēm un palīdz rast atbildes uz visiem ar atveseļošanos saistītajiem jautājumiem pēc klīnikā veiktajām ķirurģiskajām operācijām. 

Labs sākums – padziļināta veselības pārbaude

Premium Medicalir pionieris Latvijā profilaktiskās veselības apskates jeb Check – up programmu īstenošanā. Lai arī šo programmu ietvaros tiek veikti daudzi izmeklējumi un apmeklēti dažādu specialitāšu ārsti, veselības pārbaudes pamatā ir padziļinātas vizītes pie ārsta – speciālista, programmu uzsākot un nobeidzot, kurš pacientam saprotamā valodā izskaidros potenciālos riskus un veselības uzlabošanas veidus. Klīnika piedāvā plašu standartizēto Check-up programmu klāstu, tomēr pirmajā vizītē tā var tikt vēl vairāk pielāgota katra klienta individuālajām vajadzībām, lai noslēguma vizītē kopā ar ārstu tiktu izvēlēti individuāli piemērotākie ieteikumi veselības problēmu novēršanai.

Klīnikā Premium Medicalbiežāk pieprasītās veselības Check-up programmas:

CHECK-UP sievietēm un CHECK-UP vīriešiem. Programmas radītas cilvēkiem, kuri vēlas sava veselības stāvokļa padziļinātu kompleksu izvērtēšanu, atbilstoši personības individuālām īpatnībām. Izmeklējumu plāns tiek sastādīts individuāli, ņemot vērā pacienta īpašās vēlmes, vecumu un dzīvesveidu.  
Cardio CHECK-UP. Sirds veselības programma, kas radīta cilvēkiem, kuri vēlas novērtēt tieši sirds un asinsvadu veselības stāvokli un potenciālos saslimšanu riskus.

Metabolais CHECK-UP. Vielmaiņas veselības pārbaude, kas īpaši piemērota tiem, kuri vēlas efektīvi un veselīgi atbrīvoties no liekā svara.

Power CHECK-UP. Specializēta programma aktīviem cilvēkiem, kuriem fizisko aktivitāšu slodze ir sezonāli mainīga. Programma ieteicama ikdienā aktīviem cilvēkiem, pirms aktīva atvaļinājuma, tenisa vai golfa sezonas atklāšanas u.c., lai profesionāli novērtētu organisma sagatavotību strauji pieaugošām fiziskām slodzēm.

Smēķētāja CHECK-UP. Šī programma ne reti ir pirmais solis veselības virzienā cilvēkiem, kuri vēlas atbrīvotie no smēķēšanas apdraudējuma.  

Mugurkaula CHECK-UP>>>

Personalizētā medicīna arī DNS līmenī >>>

! Klīnikā veselības aprūpe un vide ir pieejama personām ar funkcionāliem traucējumiem