Konsultācijas par krūts barošanu

Viss par un ap zīdīšanu, ieskaitot problemātiku

"Mammas piens ir vislabākais jūsu bērnam" – šo atziņu mēs lasām un dzirdam ļoti daudz. Un tā arī patiešām ir. Bet ko darīt, ja jau pašā sākumā tik labi nesanāk?

Kā varu zināt, kad mans mazulis ir paēdis? Cik bieži mazulim jāēd un vai jādod abas krūtis vienā reizē? Kāpēc mans bērniņš tik daudz raud pie krūts? Varbūt viņam mans piens negaršo?

Vai pieniņu atslaukt pēc mazuļa paēšanas? Kā es zinu, kad pienācis laiks mazulim ēst, ja viņš pats neprasa? Līdz kādam vecumam bērniņš barojams vēl naktīs? Vai zīdainim ir jādod padzerties arī ūdens? Vai jāpiebaro, ja šķiet, ka ar mammas pienu nepietiek? Kā pareizi likt mazuli pie krūts? Kāpēc man tik ļoti sāp, kad lieku bērnu pie krūts? Kā lai pabaro mazuli, ja krūtis no zīdīšanas asiņo?

Ar šiem un daudziem citiem jautājumiem par sava mazuļa zīdīšanu sastopas gandrīz ikviena māmiņa. Bieži vien neveiksmes iemesls ir kāds sīkums, iespējams, jāpamaina poza, kādā liek bērniņu pie krūts, jo ir nepareizs krūtsgala satvēriens... Bet tas viss ir laikus novēršams, un bērniņš var turpināt saņemt mammas pienu.

Lai mazuļa krūts barošanas laiks būtu mierīgs un harmonisks, jautā padomu mūsu speciālistiem!

Klīnika piedāvā individuālas konsultācijas par zīdīšanu. Konsultācija paredzēta vecākiem kopā ar mazuli. Tās ilgums – pusotra stunda.