Pakalpojumu cenas

! Lūdzam pievērst uzmanību:

Cienījamie klīnikas viesi!

Premium Medical kolektīvam ir patiess gods gādāt par vissvarīgāko, kas mums ir dots, – veselību – un darīt visu iespējamo, lai palīdzētu ikvienam no jums. Mūsu klīnikas vērtības ir augsta profesionalitāte un laiks – tās augstu novērtējat gan jūs, mūsu viesi, gan klīnikas speciālisti.

Mums ir ļoti žēl, ja vizīti pie speciālista jums nākas pārcelt, un mēs saprotam, ka apstākļi mēdz būt dažādi. Tomēr, cienot jūsu un klīnikas speciālistu laiku, lūdzam veikt pierakstus pie speciālistiem atbildīgi un izmaiņu gadījumā savlaicīgi informēt klīnikas zvanu centru – vismaz 24h pirms paredzētās vizītes.

Ja vairākkārtīgi (vairāk nekā divas reizes) vizīte tiek atcelta bez iepriekšēja brīdinājuma, pacientam turpmāk var tikt lūgts veikt 100% priekšapmaksu par speciālistu konsultācijām.

Ceram uz jūsu sapratni!

Veselību un lielisku pašsajūtu vēlot,

Premium Medical klīnikas kolektīvs

 

Par atkārtotu vizīti sauc vizīti, kura izdarīta

  • 1–21 dienu laikā pēc iepriekšējās vizītes bērniem
  • 1–40 dienu laikā pēc iepriekšējās vizītes pieaugušajiem

Cenas var mainīties atkarībā no ārsta kvalifikācijas un konsultācijas sarežģītības pakāpes.

Klientiem, kuri ir sasnieguši 70 gadu vecumu, klīnika dāvā 20% atlaidi ārstu konsultācijām un izmeklējumiem.

APDROŠINĀTĀJI KOMPENSĒ IZDEVUMUS PAR MŪSU KLĪNIKAS PAKALPOJUMIEM

Mīļie klienti, vēlamies jums atgādināt, ka Jums ir iespēja saņemt no sava apdrošinātāja daļēju kompensāciju par medicīnas pakalpojumiem, ko esat saņēmuši mūsu klīnikā!

Apdrošināšanas sabiedrību sarakstu, ar kurām Premium Medical noslēgti sadarbības līgumi, atradīsiet zemāk. Ja Jūsu apdrošinātājs nav šajā sarakstā, Jūs, iesniedzot savam apdrošinātājam mūsu klīnikas izsniegtos čekus par medicīniskajiem pakalpojumiem, varat saņemt atpakaļ daļu samaksātās naudas. Konkrētais kompensācijas apmērs ir noteikts Jūsu apdrošināšanas polisē. Papildus jautājumu gadījumā lūdzu sazinieties ar savu apdrošinātāju.

Izmantojiet savas tiesības esošās apdrošināšanas polises ietvaros saņemt atpakaļ daļu samaksātās naudas par mūsu klīnikas pakalpojumiem!

 PREMIUM MEDICAL ir noslēgusi līgumus ar apdrošināšanas kompānijām:

  • Baltijas Apdrošināšanas Nams - programma MP 5 (pakalpojumi tiek apmaksāti daļēji, ar apdrošinātāju noslēgtā līguma ietvaros)
  • BTA (ar norādi kartē vai polisē Premium Medical) Jaunums! Klīnika Premium Medical ir noslēgusi līgumu ar apdrošināšanas sabiedrību BTA par zobārstniecības pakalpojumu sniegšanu.
  • Aetna Global Benefits un AP companies (ASV, Lielbritānija), ārstniecība un rehabilitācija apmaksāta 100% apmērā
  • AXA PPP (Lielbritānija), ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumi apmaksāti 100% apmērā
Veselības klīnika PREMIUM MEDICAL ir reģistrēta LR Ārstniecības iestāžu reģistrā (reģ. nr. 010000532), tādējādi jebkuras Latvijā izsniegtas veselības apdrošināšanas polises īpašniekam ir iespējams iesniegt savai veselības apdrošināšanas kompānijas PREMIUM MEDICAL kases čekus, lai nosegtu šos izdevumus saskaņā ar savas polises programmas nosacījumiem*.
*Čeku apmaksas nosacījumus lūdzam iepriekš noskaidrot pie konkrētas veselības apdrošināšanas kompānijas