SVEICINĀTI PREMIUM MEDICAL PASAULĒ!

Esiet sveicināti Premium Medical! Klienti, kuri Premium Medical sauc par savu klīniku, var apliecināt – šīs klīnikas vizītkarte ir īpaša un personalizēta pieeja katram pacientam. Mūsu klīnikā Jūs saņemsiet kvalitatīvu un Jums individuāli piemērotu ārstēšanu un konsultācijas.

Mūsu ārsti un speciālisti:

Mūsu darba laiks:
P.- Pk. 8:00-20:00   
S.Sv.-brīvs

Izmaiņas darba laikā:
23.02.2018. klīnika būs atvērta klientiem līdz plkst. 15:00!

Pakalpojumu cenas>>>

Īpašais mēneša piedāvājums

Vairogdziedzera elastogrāfija 56,40 EUR (parasti 62,70 EUR)

Aknu elastogrāfija 57,50 EUR (parasti 64,60 EUR)

Osteorefleksoterapeita plānveida konsultācija 52,80 EUR (parasti 58,70  EUR)

Mikrologopēda konsultācija 49,70 EUR (parasti 65,40 EUR)

JAUNUMS  Periondotologa konsultācija ar ārstēšanas plāna izstrādi 50, 00 EUR

JAUNUMS  Sedācija ar smieklu gāzi (Entonox) 28,00 EUR (parasti 40,00 EUR)

JAUNUMS  Ādas veidojuma likvidācija ar elektrokoagulācijas metodi no 20,00 EUR

Lasīt vairāk >>>

Kontakti

 

Tālrunis: 

660 111 60

 
13.janvāra ielā 3
 
 
2.un 3. stāvā, Rīga, LV – 1050

E-pasts: info@premiummedical.lv

 
Jūs varat izmantot e-pierakstu, mēs atbildēsim Jums vienas darba dienas laikā:

Klīnika ir pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Pierakstīties jaunumu saņemšanai

04
Nov

Premium Medical piedāvā inovatīvu procedūru I-PRF (asins plazmas) injekcijas skaistai, veselai ādai un stipriem matiem

I-PRF asins plazma ir jauna, progresīva ādu reģenerējoša sistēma, kas veicina ādas biostimulāciju jeb ilgtermiņa audu atjaunošanos. Klīnikā Premium Medical šī inovatīvā, 2014. gadā starptautiskajā Parīzes simpozijā atklātā metode tiek izmantota kosmetoloģijā un triholoģijā. Metodi ir radījis franču zinātnieks Žozefs Šukruns (Joseph Choukroun) sadarbībā ar divām laboratorijām – FORM Vācijā un Research Lab Clarion ASV.

I-PRF asins plazmas galvenā priekšrocība ir paša pacienta asins plazmas izmantošana, kas izslēdz jebkādu blakusparādību risku. Centrifugēšanas rezultātā iegūtajā plazmā ir ievērojami lielāks trombocītu skaits nekā asinīs vidēji, un tādēļ tā satur daudz vairāk  šūnu augšanas faktoru, kas savukārt veicina skaistai, veselai un mitrinātai ādai nepieciešamā kolagēna ražošanu. I-PRF asins plazmas šūnas koncentrējas uz fibrīna matricas, un tajās netiek izmantoti antikoagulanti – vielas, kas kavē asins recēšanu.

I-PRF asins plazma ādā tiek ievadīta injekciju veidā, izmantojot smalkas nano adatas, tādējādi procedūras laikā pacients praktiski neizjūt diskomfortu.  

I-PRF asins plazmu kosmetoloģijā izmanto, lai atjaunotu un piešķirtu dzīvīgumu sausai un nogurušai ādai, uzlabotu problemātisku ādu (piemēram, acne skartu), kā arī novērstu novecošanās procesa rezultātā radušās izmaiņas sejā (atjaunotu tvirtumu, elastīgumu, novērstu krunkas u.c.). I-PRF asins plazmu izmanto arī ādas bojājumu novēršanai pēc estētiskām procedūrām (lāzerterapijas, ķīmiskā pīlinga u.c.) un hiperetrofisku rētu un striju gadījumā.

I-PRF injekcijas plaši pielieto arī trihologi – matu veselības speciālisti, īpaši ārstējot dažāda veida alopēcijas jeb plikpaurības. Iedarbojoties tieši uz problēmzonu ar būtiski augstāku augšanas faktoru koncentrāciju nekā asinīs vidēji, ar injekcijas palīdzību tiek stimulēta folikula šūnu darbība un uzlabota mata stiebra apasiņošana, tādējādi stiprinot to, padarot biezāku, izturīgāku un aizsargājot pret izkrišanu.

Procedūras laikā pēc veselības stāvokļa izpētes pacientam no vēnas tiek paņemtas asinis (aptuveni 15-30ml), tad ar centrifūgas palīdzību tiek izdalīta vērtīgā, ar trombocītiem bagātinātā plazma. Atdalītā plazma ar injekciju palīdzību tiek ievadīta problemātiskajās zonās.  Tādējādi tiek panākts, ka nelielā asins daudzumā ir būtiski lielāka trombocītu augšanas faktoru un cilmes šūnu koncentrācija, un tie iedarbojas tieši uz problēmzonu.

I-PRF metodes galvenā priekšrocība ir izslēgtais blakusparādību risks, jo tiek izmantotas paša pacienta asinis, kurām netiek pievienoti antikogulanti vai citas ķīmiskas vielas. Šī iemesla dēļ nepastāv arī alerģisku reakciju vai infekciju risks. Turklāt procedūras laikā pacients var izjust tikai nelielu diskomfortu, jo tiek izmantotas smalkākās adatas, kas praktiski neizraisa sāpes.

 Procedūru cenas>>>

PERSONALIZĒTA MEDICĪNA

Saslimšanas risku izpēte ģenētiskā līmenī
Uzzināt vairāk >>>

B2B PIEDĀVĀJUMI

Izdevīgi! Īpašais projekts korporatīviem klientiem.
Jūsu uzņēmuma veselība ir atkarīga no Jūsu darbinieku veselības >>>