SVEICINĀTI PREMIUM MEDICAL PASAULĒ!

Esiet sveicināti Premium Medical! Klienti, kuri Premium Medical sauc par savu klīniku, var apliecināt – šīs klīnikas vizītkarte ir īpaša un personalizēta pieeja katram pacientam. Mūsu klīnikā Jūs saņemsiet kvalitatīvu un Jums individuāli piemērotu ārstēšanu un konsultācijas.

Mūsu ārsti un speciālisti:

Mūsu darba laiks:
P.- Pk. 8:00-20:00   
S.Sv.-brīvs

Pakalpojumu cenas>>>

Īpašais mēneša piedāvājums

Fizioterapeita-lietišķā kineziologa konsultācija 46, 80 EUR (parasti 52, 00 EUR)

Psihologa - psihoterapeita konsultācija 50, 50  EUR (parasti 59, 40  EUR)

Bērnu ginekologa konsultācija 50, 50 EUR (parasti 59, 40  EUR)

Sedācija ar smieklu gāzi (Entonox) 28,00 EUR (parasti 40,00 EUR)

Plazmoliftings- I-PRF kosmetoloģijā   200 EUR (parasti 250 EUR)

Rētas apstrāde ar I-PRF 70, 00 EUR (parasti 80, 00 EUR)

Lasīt vairāk >>>

Kontakti

 

Tālrunis: 

660 111 60

 
13.janvāra ielā 3
 
 
2.un 3. stāvā, Rīga, LV – 1050

E-pasts: info@premiummedical.lv

 
Jūs varat izmantot e-pierakstu, mēs atbildēsim Jums vienas darba dienas laikā:

Klīnika ir pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Pierakstīties jaunumu saņemšanai

26
Sep

Kā ilglaicīgi saglabāt jauneklīgu izskatu, stāsta Premium Medical plastiskā ķirurģe Laura Liepiņa.

Novecošana ir neizbēgama un skar mūs visus, tāpēc ir radīti daudzi paņēmieni, kā pagarināt ādas jaunību. Kā atzīst Premium Medical klīnikas plastiskā ķirurģe Laura Liepiņa, viens no visefektīvākajiem veidiem kā pagarināt ādas jaunību ir hialuronskābes injekcijas.

Šobrīd vadošie speciālisti no Šveices piedāvā uzlabotu hialuronskābes formulu, kas ir daudz koncentrētāka un efektīvāka, tajā pat laikā esot harmonijā ar cilvēka ķermeni un veselību – Neauvia Organic Intense Flux. Intense Flux formula ir lieliski piemērota izteiktu grumbu korekcijai un sejas ovāla atjaunošanai, taču kalpo arī kā “profilaktisks” līdzeklis skaistuma saglabāšanai jau no 25 gadu vecuma, jo palīdz ādai atgūt un saglabāt vingrumu, dziļi mitrina to un aizpilda krunciņas un rievas.

Neauvia Organic jaunākās paaudzes hialuronskābes produktu līnija ir unikāla savā vienkāršībā un pilnībā atbilst mūsdienīga produkta prasībām, jo satur ādai tik nepieciešamo hialuronskābi kombinācijā ar kalcija mikrosfērām pilnīgākam un ilgnoturīgam efektam. Hialuronskābes uzdevums ir aizpildīt krunciņas un rieviņas, dziļi mitrināt ādu un dot tai starojumu. Savukārt, kalcija mikrosfēras stimulē ādas šūnas fibroblastus un mudina tos sintezēt kolagēnu, kas ādai dod elasticitāti,vingrumu un mazina gravitācijas ietekmi.

Biorevitalizācijas procedūru:  profilaktiski reizi gadā jāveic biorevitalizācijas kursu, kas efektīvi mazinās ultravioleto staru, nepareizas kosmētikas un pārtikas radītos sejas un ķermeņa ādas bojājumus, kas redzami kā sausums, apsārtums un, protams, krunciņas.

Tādējādi šī procedūra ir kā „ātrā” palīdzība, kas jau pēc pirmās reizes ļauj izskatīties labāk un veicot pilnu kursu atjauno sejas, roku un ķermeņa ādas veselīgo toni un mirdzumu.

Efekta noturība : veicot kursu 3 reizes ar 3 nedēļu starplaiku saglabājas aptuveni 6 mēnešus. Ilgākai efekta noturībai vēlams procedūru veikt 1 x mēnesī.

Sejas kontūrplastika: hialuronskābes pildvielu ievadīšana visa veida krunciņu izlīdzināšanai, dziļu rievu likvidācijai, vaigu formas korekcijai, lūpu formas uzlabošanai jebkurā vecumā.

Procedūru cenrādis 

PERSONALIZĒTA MEDICĪNA

Saslimšanas risku izpēte ģenētiskā līmenī
Uzzināt vairāk >>>

B2B PIEDĀVĀJUMI

Izdevīgi! Īpašais projekts korporatīviem klientiem.
Jūsu uzņēmuma veselība ir atkarīga no Jūsu darbinieku veselības >>>