SVEICINĀTI PREMIUM MEDICAL PASAULĒ!

Esiet sveicināti Premium Medical! Klienti, kuri Premium Medical sauc par savu klīniku, var apliecināt – šīs klīnikas vizītkarte ir īpaša un personalizēta pieeja katram pacientam. Mūsu klīnikā Jūs saņemsiet kvalitatīvu un Jums individuāli piemērotu ārstēšanu un konsultācijas.

Mūsu ārsti un speciālisti:

Mūsu darba laiks:
P.- Pk. 8:00-20:00   
S.Sv.-brīvs

Informējam, ka 22. jūnijā klīnikas darba laiks būs saīsināts, strādāsim līdz 19:00, svētku laikā 23. jūnijā klīnika būs slēgta. Priecīgus svētkus un labu veselību!

Pakalpojumu cenas>>>

Īpašais mēneša piedāvājums

Endokrinologa  konsultācija 52, 70 EUR (parasti 58, 80 EUR)

24 stundu asinsspiediena holtera  monitorings 48,00 EUR (parasti 68, 70 EUR)

DNS tests iedzimtā krūts un olnīcu vēža riska noteikšana  97, 00 EUR (parasti 108 EUR)

Laktozes intolerances DNS tests pieaugušajiem 79,00 EUR (parasti 88,00 EUR)

Autovadītāju medicīniskās komisijas pagarināšana 50,00 EUR

Neauvia Stimulate Man  injekcija sejai (28 mg), 1ml 60 min. 250 EUR

Krūšu palielināšana (apaļi implanti) tikai 2600 EUR (parasti 2850 EUR)

Lasīt vairāk >>>

Kontakti

 

Tālrunis: 

660 111 60

 
13.janvāra ielā 3
 
 
2.un 3. stāvā, Rīga, LV – 1050

E-pasts: info@premiummedical.lv

 
Jūs varat izmantot e-pierakstu, mēs atbildēsim Jums vienas darba dienas laikā:

e-pieraksts

Klīnika ir pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Pierakstīties jaunumu saņemšanai

14
Jul

Veselības pārbaudi Check up Klīnikā Premium Medical veic Aminata

Klīnikas Premium Mdecial klientu starpā arvien populārākas kļūst dažādas Check-up programmas. Jaunā un talantīgā dziedātāja Aminata dalās savās domās par veselības pārbaudēm un savu pieredzi, izejot Check-up programmu mūsu klīnikā.

"Es uzskatu, ka ir ļoti svarīgi regulāri rūpēties par savu veselību – apmeklēt ārstu reizi gadā vai pat biežāk. Kad jau ir parādījušās nopietnas sūdzības, atveseļošanās var ieilgt un dārgāk izmaksāt. Šādas profilaktiskās pārbaudes ļauj laicīgi novērst slimību attīstību un rūpēties par veselību normālā režīmā "- saka Aminata. "Man gan ir jāatzīst, ka ikdienā es pati šādas pārbaudes veicu reti, parasti tikai tad, ja kāds cits ārsts mani nosūta veikt analīzes vai kādu izmeklējumu. Domāju, Check-up programma ir lielisks sākums šī paraduma mainīšanā."

Aminata arī salīdzināja attieksmi pret profilaktiskām veselības pārbaudēm starp vietējiem iedzīvotājiem un situāciju ārzemēs - "Man ir daudz draugu, kuri dzīvo ārzemēs, un viņi pret šādām pārbaudēm attiecas pavisam citādāk. Pirmkārt, viņi pārbaudes veic katru gadu un negaida, kamēr kaut kas sāks sāpēt. Profilaktiskās pārbaudes un analīžu nodošanu viņi neuzskata par kaut ko īpašu. Otrkārt, viņi ir informēti par to, kam ir nepieciešams pievērst uzmanību, teiksim, atkarībā no gadalaika. Piemēram - es nezināju, ka man varētu būt kādu vitamīnu trūkums, es par to vispār nekad nebiju aizdomājusies. Savukārt, mani ārzemju draugi zina, ka kaut kas var organismam trūkt, un nekavējoties dodas uz pārbaudi.”

Jaunā dziedātāja iesaka ikvienam padomāt par to, cik daudz noslēpumu ir mūsu ķermenī un iesaka iziet profilaktisku Check-up pārbaudi savām zināšanām un interesei - "Man tiešām patika pārbaudes programma, jo es tik daudz uzzināju par sevi! Pat sagribējās atvest uz klīniku savus radiniekus, lai arī viņi varētu iziet Check-up pārbaudi, nodot nepieciešamās analīzes un vairāk iepazīt sevi. Tas neprasa daudz laika - pāris dienās var veikt visus izmeklējumus un uz vietas nodot arī analīzes. Plus, pavadīt laiku klīnikā ir patīkami, šeit  ir laba atmosfēra, nomierinošs interjers, draudzīgs un pieklājīgs personāls. "

Uzzināt vairāk par Check-up programmu, kuru izgāja Aminata, var mūsu mājaslapā šeit

 

PERSONALIZĒTA MEDICĪNA

Saslimšanas risku izpēte ģenētiskā līmenī
Uzzināt vairāk >>>

B2B PIEDĀVĀJUMI

Izdevīgi! Īpašais projekts korporatīviem klientiem.
Jūsu uzņēmuma veselība ir atkarīga no Jūsu darbinieku veselības >>>