SVEICINĀTI PREMIUM MEDICAL PASAULĒ!

Esiet sveicināti Premium Medical! Klienti, kuri Premium Medical sauc par savu klīniku, var apliecināt – šīs klīnikas vizītkarte ir īpaša un personalizēta pieeja katram pacientam. Mūsu klīnikā Jūs saņemsiet kvalitatīvu un Jums individuāli piemērotu ārstēšanu un konsultācijas.

Mūsu ārsti un speciālisti:

Mūsu darba laiks:
P.- Pk. 8:00-20:00   
S.Sv.-brīvs

Pakalpojumu cenas>>>

Īpašais mēneša piedāvājums

Fizioterapeita-lietišķā kineziologa konsultācija 46, 80 EUR (parasti 52, 00 EUR)

Psihologa - psihoterapeita konsultācija 50, 50  EUR (parasti 59, 40  EUR)

Bērnu ginekologa konsultācija 50, 50 EUR (parasti 59, 40  EUR)

Sedācija ar smieklu gāzi (Entonox) 28,00 EUR (parasti 40,00 EUR)

Plazmoliftings- I-PRF kosmetoloģijā   200 EUR (parasti 250 EUR)

Rētas apstrāde ar I-PRF 70, 00 EUR (parasti 80, 00 EUR)

Lasīt vairāk >>>

Kontakti

 

Tālrunis: 

660 111 60

 
13.janvāra ielā 3
 
 
2.un 3. stāvā, Rīga, LV – 1050

E-pasts: info@premiummedical.lv

 
Jūs varat izmantot e-pierakstu, mēs atbildēsim Jums vienas darba dienas laikā:

Klīnika ir pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Pierakstīties jaunumu saņemšanai

19
Jul

Intars un Zanda Rešetini izvēlas Premium Medical Check-up programmu

Viens no labas veselības nosacījumiem ir regulāras pārbaudes arī brīžos, kad nekas nekaiš. Paņemt pauzi no ikdienas steigas un parūpēties par savu veselību, uz klīniku Premium Medical bija devies Dailes teātra aktieris Intars Rešetins.

Intars: “Dzīves skrējienā mēs bieži vien par sevi aizmirstam, tāpēc vajag reizi gadā ieplānot šādu vispārējo apskati. Mēs jau pie ārstiem parasti ejam tikai tad, kad kaut kas sāp, tāpēc ir tik svarīgi ieplānot laiku sev un iziet tādu kā profilaktisku “tehnisko apskati”. Tas ir ērti un ātri – nevienā brīdī nav jāgaida rindā, visi speciālisti un pakalpojumi ir vienuviet Rīgas centrā”.

Profilaktiskas veselības pārbaudes  ir ieteicamas visai ģimenei, jāparūpējas ne tikai par sevi, bet arī par saviem mīļajiem. Uz klīniku Premium Medical Intars atveda arī savu sievu un divu meitu māmiņu – Zandu Zariņu Rešetinu. Zanda ir profesionāla fitnesa trenere un maratoniste, tāpēc zina, cik svarīgi ir sekot līdzi savai pašsajūtai un piekopt veselīgu dzīvesveidu ik dienas.

Intars: “Mana sieva nupat piedalījās Lattelecom Rīgas maratonā, sagatavošanās process un pats maratons rada ļoti lielu slodzi organismam, kas būtiski ietekmē tā fizisko veselību un reizēm pat nodara tam pāri. Profilaktiska veselības pārbaude ir tieši laikā – varam paskatīties, cik daudz organisms ir cietis lielās slodzes dēļ un izvērtēt, kā visefektīvāk atjaunot spēkus”.

Zanda: “Lai arī pēc distances jutos lieliski, nolēmu iziet komplekso veselības pārbaudi - Check-up sievietēm.  ir lieliska programma, kur pāris dienu laikā vari iziet visas pārbaudes un ārstus, operatīvi saņemt rezultātus e-pastā vai īsziņā. Viss, kā 21.gadsimtā pienākas”.

Intars un Zanda ir parūpējušies arī par to, lai viņu bērniem būtu pieejama tikpat kvalitatīva medicīniskā aprūpe, tāpēc, klīnikā Premium Medical abām meitām ir noformēta Primārās aprūpes karte bērniem.

Zanda: “Nav iespējams paredzēt, kad bērns saslims, tāpēc esam iegādājušies bērnu aprūpes kartes, lai nepieciešamības gadījumā varam ātri tikt pie savas dakterītes.  Bērna slimošana vecākiem vienmēr sagādā daudz satraukuma un raizes, tāpēc noder arī tas, ka varam piezvanīt uz Premium Medical un saņemt norādes telefoniski. Ir patīkami apzināties, ka ir pie kā vērsties, kad jūtamies slikti! Atvieglo dzīvi arī tas, ka nekad nav ilgi jāgaida pieraksts – es vienmēr varu tikt pie vajadzīgā ārsta ar bērniem. Ja mums pašiem bērnībā bija bail no dakteriem baltajos halātos, tad šeit bērniem noteikti nerodas tādas sajūtas”.

Rešetinu ģimene ir patstāvīgi klīnikas Premium Medical klienti, un atzīst, ka to ir izvēlējušies ne tikai zinošu ārstu un ērtas atrašanas vietas dēļ, bet arī serviss ir nospēlējis svarīgu lomu – “Mums patīk sniegto pakalpojumu līmenis klīnikā – viss vienmēr saskaņots un pielāgots. Arī personāla attieksme ir fantastiska – vienmēr izturas laipni un ar sapratni, to mēs ļoti novērtējam un mūsu dzīves kvalitātei tas ir ļoti svarīgi”.

 

PERSONALIZĒTA MEDICĪNA

Saslimšanas risku izpēte ģenētiskā līmenī
Uzzināt vairāk >>>

B2B PIEDĀVĀJUMI

Izdevīgi! Īpašais projekts korporatīviem klientiem.
Jūsu uzņēmuma veselība ir atkarīga no Jūsu darbinieku veselības >>>