SVEICINĀTI PREMIUM MEDICAL PASAULĒ!

Esiet sveicināti Premium Medical! Klienti, kuri Premium Medical sauc par savu klīniku, var apliecināt – šīs klīnikas vizītkarte ir īpaša un personalizēta pieeja katram pacientam. Mūsu klīnikā Jūs saņemsiet kvalitatīvu un Jums individuāli piemērotu ārstēšanu un konsultācijas.

Mūsu ārsti un speciālisti:

Mūsu darba laiks:
P.- Pk. 8:00-20:00   
S.Sv.-brīvs

Informējam, ka 22. jūnijā klīnikas darba laiks būs saīsināts, strādāsim līdz 19:00, svētku laikā 23. jūnijā klīnika būs slēgta. Priecīgus svētkus un labu veselību!

Pakalpojumu cenas>>>

Īpašais mēneša piedāvājums

Traumatologa-ortopēda plānveida konsultācija 58,00 EUR(parasti 65,00 EUR)

Vertebrologa konsultācija 53, 00 EUR (parasti 58, 80 EUR)

Sonohisterosalpingogrāfija ar ExEm putām 129 EUR (parasti 145 EUR)

Bērnu neirologa plānveida konsultācija 50,00  EUR (parasti 56, 70 EUR)

Vakcinācijas pret gripu  -  jauna vakcīna  Vaxigrip Tetra  22, 00 EUR

Alkohola intoksikācijas terapija mājas apstākļos 170 EUR

Neauvia Hydro Deluxe injekcijas sejai (18 mg) - 1 zona 1,25 ml 126 EUR (parasti 140 EUR)

Lasīt vairāk >>>

Kontakti

 

Tālrunis: 

660 111 60

 
13.janvāra ielā 3
 
 
2.un 3. stāvā, Rīga, LV – 1050

E-pasts: info@premiummedical.lv

 
Jūs varat izmantot e-pierakstu, mēs atbildēsim Jums vienas darba dienas laikā:

e-pieraksts

Klīnika ir pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Pierakstīties jaunumu saņemšanai

12
Apr

Premium Medical piedāvā efektīvo ārstēšanas metodi - fizikālo terapiju

Fizikālā terapija ir būtiska ārstēšanas sastāvdaļa, bez kuras grūti iedomājama mugurkaula, locītavu, elpceļu, hronisku asinsvadu un LOR slimību ārstēšana, posttraumātiskā un pēcoperāciju atveseļošanās. Tā ļauj mazināt sāpes un iekaisumu, ievērojami paātrina atveseļošanas procesu, samazinot medikamentu daudzumu un lietošanas ilgumu, veicina organisma aizsargspējas.

Elektroforēzes metodes pamatā ir lokāla medikamentu ievadīšana caur pacienta ādu ar zema sprieguma līdzstrāvas palīdzību. Šī pieeja ļauj apiet kuņģa-zarnu traktu, caur ādu nogādātie medikamenta pozitīvie/negatīvie joni iedarbojas divos virzienos – deponējas lokāli un pakāpeniski nonāk vispārējā asinsritē, iedarbojoties uz visu organismu. Visbiežākās elektroforēzes infikācijas ir hipertoniskā slimība, mugurkaula distrofiski deģeneratīvās slimības, perifērās nervu sistēmas slimībām (ribstarpu neiralģija, radikulīts), dažādas ausu, kakla un deguna slimības, bronhiālā astma, roku pārmērīgā svīšana.

Ultraskaņas terapijas pamatā ir augstas frekvences mehāniskās svārstības, kas iedarbojas uz audiem kā mikromasāža, mazinot sāpes un veicinot iekaisuma infiltrāta uzsūkšanos, uzlabo asins un limfas cirkulāciju, asinsvadu tonusu un šūnu vielmaiņu, veicina atjaunošanos bojātos nervos. Šī terapija rada arī labvēlīgu, dziļu termālu efektu. Indikācijas: reimatoloģiskās saslimšanas, iekaisuma procesu mazināšana, audu reģenerācija un ādas izskata uzlabošana (striju, celulīta ārstēšana).

Fonoforēzes metode apvieno sevī gan fizikālo, gan farmaceitisko iedarbību uz organismu – tā paredz medikamentu lokālu ievadi ādā ar ultraskaņas svārstību palīdzību. Ultraskaņas iedarbībā uzlabojas šūnu membrānu caurlaidība, asins un limfas cirkulācija. Medikaments nonāk ādas depo, pakāpeniski un ilgstoši izdalās asins plūsmā. Indikācijas: reimatisms, artrīts, kuņģa un zarnu trakta slimības, vielmaiņas traucējumi, asins un limfas cirkulācijas traucējumi, rētu, striju ārstēšana, kosmetoloģijā (priekšlaicīgā ādas novecošanās) u.c.

Fizikālās terapijas procedūras tiek veiktas pēc ārsta vai fizioterapeita nozīmējuma. Terapiju ieteicams veikt kursa veidā (6-12 seansi).

Procedūru cenrādis >>> 

PERSONALIZĒTA MEDICĪNA

Saslimšanas risku izpēte ģenētiskā līmenī
Uzzināt vairāk >>>

B2B PIEDĀVĀJUMI

Izdevīgi! Īpašais projekts korporatīviem klientiem.
Jūsu uzņēmuma veselība ir atkarīga no Jūsu darbinieku veselības >>>